Jump to content
Dogomania

Holi i spółka! Czyli, jak 5 psów, 3 koty w jednym domu spali. 20.09.2020 r. żegnaj Holusiu :(


Istar19

Recommended Posts

a dziś ładna pogoda ... wykorzystaliśmy ją w pełni ....dwa spacery do lasu każdy po ok 2 godziny :) a dzień jeszcze trwa^^' ale teraz jest już czas na zrobienie obiadu i lenistwo ...nawet psiakom chyba wystarczył dzisiejszy ruch bo teraz grzecznie śpią :D

a w lesie oczywiście pustynia ludzka ...tylko kilka osób spotkaliśmy - w tym parę z 4 chow-chowami ...cudne psiska :D


mam duuużo zdjęć ..w tym zdjęcia z odpoczynku na łące gdzieś w lesie niedaleko dużego osiedla ...ale będąc tam nikt nie czułby się jak w mieście ...
chcecie zobaczyć zdjęcia ?:)

Link to comment
Share on other sites

dzięki Maciaszku :) mi też się bardzo podoba ..i chyba sobie wywołam w większym formacie^^' zawiśnie na ścianie obok zdjęcia - jaka ja jestem słodka ..będzie dla kontrastu :D

a teraz zdjęcia z dzisiaj ....w trakcie pierwszego spaceru stwierdziliśmy że dobrze będzie się wyłożyć w trawie ..słonko świeciło, cieplutko się robiło ...
tylko coś psiaki nasze nie zmęczone jeszcze :)
IMG_2341.JPG

pff weź ten aparat, pobawiłabyś się ze mną
IMG_2342.JPG

albo po prostu mnie pogłaszcz
IMG_2344.JPG

dobra dobra koniec tych pieszczot!
IMG_2346.JPG


no daj spokój!
IMG_2348.JPG

 

Link to comment
Share on other sites

i lądujemy
IMG_2422.JPG

o własnie tak ..i tak przez kilkanaście minut...


tymczasem Masza oddawała się ulubionemu zajęciu ...szukaniu dziury w całym - czyli myszy i kretów na łące...
IMG_2424.JPG

IMG_2427.JPG


a Holi w końcu na chwilę dłuższą usiadła^^
IMG_2450.JPG


potem ..potem był powrót okrężną drogą do domu ...
ale w domu nudy ..więc posiedzieliśmy z pół godziny i znów wyruszyliśmy w las^^ po drodze zahaczyliśmy o stoisko z wat,ą cukrową ...wiecie ..nigdy nie kupujcie niebieskiej ^^ jak wata to zwykła biała ...chyba że chcecie być smerfem/Marsjaninem (zielona) bądź czymś tam jeszcze ;)

spacerek w drugą stronę bo przez łąkę - las, wertepy leśne i do domu ...dobrze czasem mieć wolne :

Link to comment
Share on other sites

dzięki ;)

a Masza ...hmm..kto ją wie ..czasem za czymś goni..za myszami , wiewiórami ..szczurami...


a dziś mieliśmy dwa spacery na łąkę choć na tym pierwszym zaraz po pracy to ja przysypiałam na siedząco ..Masza buszowała w trawie, a Holi automatycznie już rzucałam patyk ^^ ale ...na nikogo nie zaszczekały!!!! NIKOGO!! a przejeżdżał koło nas rowerzysta, dwa razy człapała głośna młodzież ..i nic ..żadnego szczekania :D

zdjęcia...pewnie jutro jak chcecie ...bo pewnie są już nudne^^'


A drugi spacer wieczorkiem ..przypadkiem łączony z goldenką Molly, yorkiem Matim, pseudopudelkiem Boryskiem i ...z SESI w typie labka, którą w zeszłym roku opiekowałam się w schronisku :D a moje psiaki były ciągle grzeczne!!

chyba dziś były takie grzeczne w rekompensacje za to że skarżyła się właścicielka - sąsiadka na ich szczekanie przez pół dnia :mad:...eh

Link to comment
Share on other sites

fotki z popołudnia - nie ma jak skończyć pracę godzinę po czasie ...potem człowiek leci do psów i przychodzi do domu padnięty ^^ no i w pracy dziś kiepsko było, coś ostatnio mamy złą atmosferę ...a mnie dobija klima ...od kilku dni boli mnie gardło i ciągle męczy mnie katar

ale ja nie o sobie chciałam ...grunt że Holi z Maszą są zadowolone ze spacerów :D

Masia dziś mnie szukała!! serio ..aż mnie do zdziwiło ...siedziałam sobie w wysokiej trawie pod drzewem...
IMG_2507.JPG

a oczy mi się zamykały ...Holi szukała dopiero jakiegoś patyka..
IMG_2489.JPG

wiec cisza i spokój ..Masza gdzieś tam w trawie
IMG_2505.JPG

nagle otwieram oczy i widzę jak Masia robi stójki ponad trawę i tak śmiesznie podskakuje ...i ..szuka mnie wzrokiem :D jak w końcu zauważyła to podbiegła - upewniła się, że ja to ja ....i sobie poszła
IMG_2479.JPG

a po chwili znów się skradała :)
IMG_2483.JPG

 

Link to comment
Share on other sites

aha ..ja tez na niego czekam ...

a z dziś mam zdjęcia ...ale dam je jutro ...i w ogóle może coś więcej napiszę ;) gdzieś pomiędzy spaniem/robieniem banerków/śniadaniem/spacerem a pracą ...



edit: Mówiłam wam już że Masza to złodziejka? oto przykład ...ona nie pyta ..nie prosi ..po prostu bierze ...to samo jest jak trzymam w rękach kanapkę/widelec ..cokolwiek jak może to sięga ..powoli ...i myśli chyba że jej nikt nie widzi ^^'
http://www.youtube.com/watch?v=4d5GC0iLbMw&list=UUcr7Als3YS2Re_5AXiH7L8Q& index=2&feature=plcp

 

Link to comment
Share on other sites

a tutaj największy dowód na to że po ponad dwóch latach bytowania ze sobą Masza jednak coś potrafi ;)



dodam jeszcze że wczoraj ..nie ..przed wczoraj Masza BEZ smyczy szła mi koło nogi przez ponad 20 sekund!!
wiem ...niewiele ..ale dla nas to wielki krok naprzód ;)

a jutro będą zdjęcia jak zwykle z polanki ...niestety jak mam prace na popołudniu tylko na polankę z nimi chodzę żeby pobiegały z 30 minut

na szczęście - co dziwne, polanka prawie za każdym razem wita nas pustką...
IMG_2568.JPG

nasza mała oaza spokoju
IMG_2560.JPG


chodź miło czasem spotkać innych psiarzy - psy się cieszą a ja mam z kim pogadać :)

idę spać ..jutro znów do pracy ...i tak do niedzieli ...

a w sobotę maraton ze schroniskiem i pracą w roli głównej ...

i muszę w końcu przypomnieć w pracy że 6,7 i 8 lipca muszę mieć wolne ...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...