Jump to content
Dogomania

Grosik zagryziony. Tragedia kilkunastu psów. Głodują. Zbieramy karmę. Szukamy DT/DS


Cajus JB

Recommended Posts

[quote name='kaja69']Każda wpłata będzie z dopiskiem np"Osięciny" będziesz wiedziała ile na psiaki Ci wpłynęło,na którymś ze swoich postów zrobisz podsumowanie i tam będziesz wpisywać ile Ci wpłynęło i na co wydałaś...[/QUOTE]

Ok , to takie cos moge zrobić, wyszczególnię ile wpłyneło kaski, ile wydalismy i na co, a nr. konta to podać oficjalnie na watku.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 345
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Z sonia1974 co do karmy juz sie dogadałam telefonicznie i jeszcze dzisiaj najdalej jutro odbiore i dam szeryfiakom, a co do zdjęć to lepsze by sie przydały, ale ja nie mam takich zdolności, ani dobrego aparatu, a i psy też nie ułatwiają , ciągle sa w ruchu, ciężko je ujarzmić.

Link to comment
Share on other sites

mam juz tego dość , wiedziałam że tak będzie, miała szeryfowa przyjśc dzisiaj na szczepienie z Puszkiem , to nie przyjdzie babsko bo za zimno, kiedy jej mowię że było zimniej i Sare przyprowadziła na zabiego to sie rozłączyła, tak jest pomagac tej patologi robi co chce, pewnie nie chce oddac Puszka i teraz będzie kręcić. Kiedys powiedziałam że przyjadę z karmą, tj. było w grudniu, i umówiłam się żeby była w domu, to specjalnie jej nie było, bo bała sie że jej psy odbiorę. Nie wiem czy cokolwiek uda sie pomóc tym psiakom.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sdal2']mam juz tego dość , wiedziałam że tak będzie, miała szeryfowa przyjśc dzisiaj na szczepienie z Puszkiem , to nie przyjdzie babsko bo za zimno, kiedy jej mowię że było zimniej i Sare przyprowadziła na zabiego to sie rozłączyła, tak jest pomagac tej patologi robi co chce, pewnie nie chce oddac Puszka i teraz będzie kręcić. Kiedys powiedziałam że przyjadę z karmą, tj. było w grudniu, i umówiłam się żeby była w domu, to specjalnie jej nie było, bo bała sie że jej psy odbiorę. Nie wiem czy cokolwiek uda sie pomóc tym psiakom.[/QUOTE]

a nie może Powiatowy Lekarz Weterynarii zrobić im "nalot" i wydać urzędową decyzję?
w końcu są ku temu podstawy: warunki bytowe i brak szczepień, głodzenie..... wizyt u weta też pewnie żadnych....
oni sami to sie pewnie jeszcze za miłośników psów uważają:angryy:

Link to comment
Share on other sites

Własnie malpa była u mnie i powiedziała że psy które lub to nie odda, czyli Puszka, tako, Sare , norę, i Górala, a może oddać szczeniaki , Sonię i tofika, co za małpa pokłóciłam sie z nie mówiąc że i tak odbiezemy jej wszystkie psy i nie będziemy pomagać, a ona na to że policji nie wpusci, a tym bardziej powiatowego, juz nie wiem co robi żal mi tych psów.

Link to comment
Share on other sites

No podobno już chce Puszka oddac, ale czy znowu zdania nie zmieni, jutro dostanę trochę karmy od Sonia1974 , to dam szeryfiakom, trudno dogadac sie z ta kobietą, podobno niedługo jej mąż wychodzi z więzienia, tez jest chory na głowę, ale lepiej się z nim dogadac niż z nią.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sdal2']No podobno już chce Puszka oddac, ale czy znowu zdania nie zmieni, jutro dostanę trochę karmy od Sonia1974 , to dam szeryfiakom, trudno dogadac sie z ta kobietą, podobno niedługo jej mąż wychodzi z więzienia, tez jest chory na głowę, ale lepiej się z nim dogadac niż z nią.[/QUOTE]
jednak mam jutro wolne więc dziewczyny z pracy dadzą Ci karmę (jakieś 5kg brita) kasze i mają przynieść suchy chleb , jeszcze je poproszę żeby kupiły mrożone mięso będzie do kaszy. Gdyby pracowały do godz. 15 to wszystko będzie w sklepie na Ciebie czekać . Puszka zaszczep to sie rozliczymy . Od której zaczynasz pracę bo w środę o godz.8 rano mogę być z kasą za szczepienie .

Link to comment
Share on other sites

Czyli Puszek tak czy siak zostanie zaszczepiony??? Jest szansa,że jednak się go wyciagnie,tak??? tylko trzeba utrafić na odpowiedni dzień właścicielki...a szczeniorki??? mozliwe,ze gdzieś jest napisane,ale znowu komp zacząl mi zamulać i nie mam cierpliwości az łaskawie wskoczy strone czy dwie nazad...

Link to comment
Share on other sites

U nas sprawy się skomplikowały z uwagi na tę awarię ogrzewania. Mają do nas przyjechać w ciągu 2 tygodni i ocenić co się dzieje, więc przyjmując najgorszą wersję i to że właściciele przyjadą za 2 tyg. to wtedy Ance kończą się ferie też i nas tymczas odpadnie w tym momencie, bo 4 psy dorosłe i 1 szczeniak to po ostatnich doświadczeniach ciężkie do ogarnięcia dla 1 osoby przez dłuższy czas. Jeżeli przyjadą w ciągu 2-3 dni, to jak najbardziej aktualne.

Moje ogłoszenia oczywiście też.

Jest mi przykro, ale utraty mieszkania nie mogę ryzykować, bo nie sądzę, żeby ktoś chciał wynająć inne 2 młodym osobom z 4 psów.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sdal2']szczeniaki , Sonię, Tofika to ona na 100 % chce oddac, i jeszcze Puszka tez, ale z wielkim bólem, 2 szczeniaczki, ale nie od szeryfów, samczyk w łatki i suczka bezowa , dzisiaj zostały zaszczeipone, więc prosze o zebranie 40.00 za ich szczepienie.[/QUOTE]

Puszka odda?
a Góral? on ma padaczkę podobno, wymaga opieki zapewne lepszej, niż ta kobieta jest w stanie mu zapewnić

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mari23']Puszka odda?
a Góral? on ma padaczkę podobno, wymaga opieki zapewne lepszej, niż ta kobieta jest w stanie mu zapewnić[/QUOTE]

co do Górala na razie sie nie pytałam, ale mozna ją może jakos urobić, Puszek dziasiaj został zaszczepiony i ma swoja ksiązeczke , to naprawde fajny piesek i da sie pogłaskac , nie jest dzikuskiem.Za szczepienie puszka zapłaci sonia1974.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...