Jump to content
Dogomania

Grosik zagryziony. Tragedia kilkunastu psów. Głodują. Zbieramy karmę. Szukamy DT/DS


Cajus JB

Recommended Posts

[quote name='sdal2']dziekuję wszystkim za włączenie sie w dokarmianie psiaków. Cajus wstaw jeszcze zdjęcie tofika, bo u mnie nie ma i Nora cos kiepsko sie otwiera. Pieski sa w miejscowości Osłonki 39 gm. Osięciny,powiat radziejowski, góral ten z padaczką ma wysokośc ok 35-40 cm, ale szczupłą budowe ciała, więc tak bardzo duzy sie nie wydaje, Puszek jest mniejszy. Ja w nocy jade dziecko zawieź na ferie do babci, więc do poniedziałku na watku mnie nie będzie , ale podam nr. tel. w razie jakby ktoś chciał podjechac po jakiegos pieska, to spokojnie może sie ze mna kontaktowac. 501 95 64 98. Podam jeszcze ich nr. telefonu, chociaz nie zawsze odbieraja, nazywają się Madziarscy pseudonim szeryfowie,a tel.660105942[/QUOTE]
Rozumie że w poniedziałek w pracy będziesz ,bo o 15 mogłabym wpaść do Ciebie . Zostawiam Ci numer napisz mi która to lecznica , czy ta przy biedronce???
mój nr.664326759 Zapłaciłabym za chociaż 2 szczepionki i do pracy karmę mi dostarczą więc połowę mogę dać .Kto karmi te psy !!! bo się pogubiłam
Niestety na tymczas nie mogę żadnego zabrać sam mam psa z lasu ( gmina w Bytoniu dała mi budę dla niego i obiecała zapłacić za karmę i szczepienie na wściekliznę ) i moje prywatne trzy .

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 345
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='sonia1974']Witam po starej znajomości .Pozdrawiam w imieniu Misiola[/QUOTE]

Hej:) Prosze Misiolke wymiziac w moim imieniu:)

Kaja w jakich miejscowosciach te potencjalne DT? Moze bede mogla transportowo pomoc za zwrot kosztow paliwka jesli gdzies dalej.

Czy psisko z padaczka ma podawane leki? Byl w ogole diagnozowany w tym kierunku?

Link to comment
Share on other sites

czytałam ze ludzie ci nei chcą za bardoz oddać huskyiego, no coż trudno sie dziwić, bo to jedyny w typie rasy,ale chyba nie podlega wątpliwością ze można go ogłaszać. proponuje zapytać sie grzecznościowo husky adopcje czy umieszcząjego ogloszenie grzecznościowo. nawet jeśli nie bedą sie zajmowac tą sprawą, tam trafiają ludzi ktorzy dokładnie tyhc psów poszukują, a ten na zdjeciu wyglada wspaniale!

ja kozystałam już z pomocy husky adopcje i bardzo ich polecam ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='furciaczek']
Kaja w jakich miejscowosciach te potencjalne DT? Moze bede mogla transportowo pomoc za zwrot kosztow paliwka jesli gdzies dalej.

Czy psisko z padaczka ma podawane leki? Byl w ogole diagnozowany w tym kierunku?[/QUOTE]

My (ja i siostra) na samym początku napisałyśmy, że myślimy o tym żeby dać DT szczeniakowi po sznaucerce (suczce). Czekamy teraz na Panów z zarządu (czyt. właściciele mieszkania)mktórzy mają spr. ogrzewanie w naszym mieszkaniu bo siadło w jednym pokoju a bez ich zgody nie możemy sprowadzić fachowca, oficjalnie wszyscy wiedzą, że mamy 4 psy, co jest już problemem i nie chcemy ryzykować utraty mieszkania, ściągając 5. Po ich wizycie będziemy mogły dać odpowiedź kiedy maluch może przyjechać do nas:)

I druga rzecz - zdałam sobie sprawę, że Kropka i Emil (tymczasowicze) nie mają wirusówek zrobionych jeszcze (nie wiem jak mogłam to przeoczyć), więc maluch musi być zaszczepiony.

A mieszkamy w okolicy Lubicza.

Link to comment
Share on other sites

Zrobiłam bazarek:
[url]http://www.dogomania.pl/threads/222993-Ciuchy-lakiery-Extraordinary-Avon-dla-Taszy-i-g%C5%82oduj%C4%85cych-ps%C3%B3w[/url]
a otrzymane pieniądze podzielę między te psy a Taszę z innego wątku.

Myślę że to chyba dość fajne rzeczy i mam nadzieję że ktoś je kupi :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ovathena']Zrobiłam bazarek:
[url]http://www.dogomania.pl/threads/222993-Ciuchy-lakiery-Extraordinary-Avon-dla-Taszy-i-g%C5%82oduj%C4%85cych-ps%C3%B3w[/url]
a otrzymane pieniądze podzielę między te psy a Taszę z innego wątku.

Myślę że to chyba dość fajne rzeczy i mam nadzieję że ktoś je kupi :)[/QUOTE]


Rzeczy są rewelacyjne!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AgnieszkaO']My (ja i siostra) na samym początku napisałyśmy, że myślimy o tym żeby dać DT szczeniakowi po sznaucerce (suczce). Czekamy teraz na Panów z zarządu (czyt. właściciele mieszkania)mktórzy mają spr. ogrzewanie w naszym mieszkaniu bo siadło w jednym pokoju a bez ich zgody nie możemy sprowadzić fachowca, oficjalnie wszyscy wiedzą, że mamy 4 psy, co jest już problemem i nie chcemy ryzykować utraty mieszkania, ściągając 5. Po ich wizycie będziemy mogły dać odpowiedź kiedy maluch może przyjechać do nas:)

I druga rzecz - zdałam sobie sprawę, że Kropka i Emil (tymczasowicze) nie mają wirusówek zrobionych jeszcze (nie wiem jak mogłam to przeoczyć), więc maluch musi być zaszczepiony.

A mieszkamy w okolicy Lubicza.[/QUOTE]

To moge podwiezc malego jak bedzie potrzeba :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='furciaczek']Hej:) Prosze Misiolke wymiziac w moim imieniu:)

Kaja w jakich miejscowosciach te potencjalne DT? Moze bede mogla transportowo pomoc za zwrot kosztow paliwka jesli gdzies dalej.

Czy psisko z padaczka ma podawane leki? Byl w ogole diagnozowany w tym kierunku?[/QUOTE]


Jeden dt to właśnie Agnieszka,drugi dla Puszka oferowała mari23 i tu gdyby to juz było pewne,będziemy kombinowac transport,trzeci dt w Inowrocławiu,ale czekam na decyzję,bo u Kasi troche sytuacja sie zmieniła a to byłby jej pierwszy w życiu tymczasowicz...

Edited by kaja69
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cajus JB']Jacek ma przechlapany dzień. Ale cóż.

Co do konta, tak nie bardzo. Patrz w ostateczności. Sylwia Ty byś się podjęła? Jesteś na miejscu.

sonia postaram się o dokładny opis.[/QUOTE]

Ale jak by to miało wyglądać , bo nigdy tak nie zbierałam kaski na psiaki na moje konto, chciałabym to zrobic tak jak nalezy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sdal2']Ale jak by to miało wyglądać , bo nigdy tak nie zbierałam kaski na psiaki na moje konto, chciałabym to zrobic tak jak nalezy.[/QUOTE]

Każda wpłata będzie z dopiskiem np"Osięciny" będziesz wiedziała ile na psiaki Ci wpłynęło,na którymś ze swoich postów zrobisz podsumowanie i tam będziesz wpisywać ile Ci wpłynęło i na co wydałaś...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AgnieszkaO']Dzisiaj pisałam o ogłaszaniu szczeniąt z kaja69 - mogę zrobić im ogłoszenia, mam wprawę po bazarku ogłoszeniowym:)
Czy te maluchy zostały odrobaczone?[/QUOTE]
Tak maluchy od szeryfów sa zaszczepione na wirusówke raz na wścieklizne i tabletki na robaki im zostawiliśmy, ale czy to zrobili, bo to patologia to reki nie daję sobie uciąć

Link to comment
Share on other sites

[quote name='blackgerl']czytałam ze ludzie ci nei chcą za bardoz oddać huskyiego, no coż trudno sie dziwić, bo to jedyny w typie rasy,ale chyba nie podlega wątpliwością ze można go ogłaszać. proponuje zapytać sie grzecznościowo husky adopcje czy umieszcząjego ogloszenie grzecznościowo. nawet jeśli nie bedą sie zajmowac tą sprawą, tam trafiają ludzi ktorzy dokładnie tyhc psów poszukują, a ten na zdjeciu wyglada wspaniale!

ja kozystałam już z pomocy husky adopcje i bardzo ich polecam ;)[/QUOTE]

Za bardzo nie chca go oddać bo nim szpanują, to sa bardzo trudni ludzie żeby sie z nimi dogadać, ale ja myślę że jakby trafił sie fajny domek to trzeba odebrać im siła , bo ten pies ma juz 5 dom, a dopiero 2 lata, więc szczęścia nie zaznał.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='furciaczek']Hej:) Prosze Misiolke wymiziac w moim imieniu:)

Kaja w jakich miejscowosciach te potencjalne DT? Moze bede mogla transportowo pomoc za zwrot kosztow paliwka jesli gdzies dalej.

Czy psisko z padaczka ma podawane leki? Byl w ogole diagnozowany w tym kierunku?[/QUOTE]

Pies na padaczke nic nie dostaje , bo dowiedziałam sie dopiero niedawno o tym, a poza tym nawet jakby miał dostawac leki to oni tego nie upilnują, nie będzie dostawał regularnie , bo cięzko sie z nimi dogadać, prosi sie ich o jedno, a oni robią swoje.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pucka69']Skończył się mój bazarek. Koło 60 zł z niego będzie. Jakiś numer konta podacie? Czy karmę Wam jakąś zamówić? Czy co?[/QUOTE]

Jesli chodzi o finanse to najpierw chciałabym to ustalić z Cajusem , bo to on zakładał ten wątek, dłużej siedzi na dogomani i lepiej sie na tym zna, karmę też można zamówic i naprzykład przesłac kurierem na wskazany adres , ale to sa większe koszta.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...