Jump to content
Dogomania

mix yorka , jego dom to stacja benzynowa ,buda -kawałek trawnika .POMOCY !!


Tymonka

Recommended Posts

  • Replies 321
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='IVV']Ewelna napisala ,ze moze go zabrac ,ale prosi o wiecej info . Aniu kontaktuj sie z nia bezposrednio prosze ( dane masz na pw) szkoda debatowac ,a maly jak byl bezdomny tak dalej jest :( ....i ta trasa szybkiego ruchu !!!!![/QUOTE]

Zadzwonię wieczorem to wszystkiego się dowiem .Spokojnie tam jest ulica , nie trasa szybkiego ruchu .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Anja2201']coś trzeba zdecydować , tyle DT się zgłasza ,że nie wiem co robić , trzeba zdecydować gdzie psiak ma jechać i szukać transportu , nie ma na co czekać .[/QUOTE]
Może najpierw wizyta prze-dadopcyjna, żeby nie poszedł z deszczu pod rynnę.
Pośpiech jest dobry tylko przy łapaniu pcheł.
Czy ktoś może wkleić link na FB ?

Edit.

Dogo07, dokładnie to samo myślimy.
Dla takiego miłego psiaczka dom prędko się znajdzie, rzecz w tym, żeby to był odpowiedni dom dla psa, a nie ktoś szukający pieska dla dziecka. To bardzo częsty przypadek.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kajak']najlepiej jak najbliższy domek-jeśli mogę sie wtrącić[/QUOTE]
A z jakiego powodu ten najbliższy ma być najlepszy. Bez względu na odległość, domek który nie jest znany koniecznie trzeba najpierw sprawdzić. Jak psiak wpadnie w speudohodowlę, a takie polują i na dogo i na fejsie., to koniec z nim, nie wyciągnie sie już go, chyba, że wrak.

Anja podejmij decyzję, do którego domku psiaka chcesz wysłać i domek trzeba sprawdzić.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dogo07']Według mnie czy to ds czy dt, jeśli jest nam nie znany to trzeba go sprawdzić nim się psiaka tam da. Ale to tylko moje prywatne zdanie w tym temacie.[/QUOTE]
Może prywatne, ale nie jedyne. Sprawdzenie domu przed wprowadzeniem do niego psiaka, to standard wśród osób, które chcą zmienić los psa na dobry, a nie tylko pozbyć się problemu.

Ukrywanie intencji nie świadczy dobrze o zamiarach.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='IVV']nikt nie zrobil wydarzenia ,link z dogo zostal wstawiony w wielu miejscach i dlategp ludzie pytaja . Aniu do Ciebie pisalo wiele osob na pw na ten temat.
Ania czy mozesz podac swoj # telefonu ?[/QUOTE]

Mój nr 798-211-667 , Dt się zgłaszają , ale żadnego nie znam , błagam dziewczyny pomóżcie podjąć decyzję , zorganizować ewentualną wizytę , nie wyrabiam , wstaje o 6 spać ide o 24 , a i tak ze wszystkim nie zdążam , trochę za dużo sobie na głowę wzięłam , a pomocy tu u nas na miejscu nie ma od nikogo :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Anja2201']Mój nr 798-211-667 , Dt się zgłaszają , ale żadnego nie znam , błagam dziewczyny pomóżcie podjąć decyzję , zorganizować ewentualną wizytę , nie wyrabiam , wstaje o 6 spać ide o 24 , a i tak ze wszystkim nie zdążam , trochę za dużo sobie na głowę wzięłam , a pomocy tu u nas na miejscu nie ma od nikogo :([/QUOTE]
Podaj miejscowości z jakich zgłaszają się DT, będę szukać kogoś do sprawdzenia.
Trzeba się pospieszyć, zima za pasem.

Link to comment
Share on other sites

Zacznijmy może od spisania chętnych DT :
sds - okolice Warszawy
Ewelna z FB-(chyba )Warszawa
Majka0010 -Rzeszów
jest jeszcze jeden chętny DT , ale pod warunkiem , że sprawdzimy jak on do innych psów,a takiej możliwości nie ma

[QUOTE]jest dla niego potencjalny domek na fejsie! dlaczego nikt nie odpowiada!!!!!!!!!??????? dajcie jakies namiary na siebie! teraz noce sa tak zimne, ze od dlugo nie pociagnie![/QUOTE]
Przepraszam , ale jak mamy odpowiedzieć jak nie mamy linka do FB ??Czy to jakaś tajemnica , że nie można go podać tu na wątku ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Anja2201']Zacznijmy może od spisania chętnych DT :
sds - okolice Warszawy
Ewelna z FB-(chyba )Warszawa
Majka0010 -Rzeszów
jest jeszcze jeden chętny DT , ale pod warunkiem , że sprawdzimy jak on do innych psów,a takiej możliwości nie ma
Przepraszam , ale jak mamy odpowiedzieć jak nie mamy linka do FB ??Czy to jakaś tajemnica , że nie można go podać tu na wątku ?[/QUOTE]
W tej sytuacji myślę, że tylko te dwa pierwsze mogą być brane pod uwagę, ale musiałby podać o jaką ulicę w W-wie chodzi, to znajdę kogoś do sprawdzenia domu.
A czy te osoby zgłosiły się do Ciebie Anja, czy może są to na razie domy wirtualne ?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...