Jump to content
Dogomania

Lilly - maleńka kruszynka z cmentarza MA DOM !!!


Becia66

Recommended Posts

A u LILLY bez zmian jest kochaną psotką zna komendę wróć jest naprawde madra , biegamy po łąkach hihiihihihihihihihihi i jest pysznie , martwi mnie tylko że nadel goni zuzie do zabawy ale goni :( wczoraj była znowu w gościach u yorka i była superrrrr , na koniec dostała pluszaka ale jak tylko go doniosła do domku to go rozpruła i wyjęła środek wiec owieczka juz zniknęła :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 636
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Agucha']Tu się robi bazar m.in. na pomoc w sterylce Lilly.
[url]http://www.dogomania.pl/threads/220667-ROBI%C4%98-FATA%C5%81ASZKI-na-d%C5%82ug-Mary-i-sterylk%C4%99-Lilly-.?p=18344826#post18344826[/url]

[/QUOTE]

Bardzo fajnie się bazarek zapowiada. :lol: Wszystkie ciuszki pięknie wyesponowane. :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ela&Puch']A u LILLY bez zmian jest kochaną psotką zna komendę wróć jest naprawde madra , biegamy po łąkach hihiihihihihihihihihi i jest pysznie , martwi mnie tylko że nadel goni zuzie do zabawy ale goni :( wczoraj była znowu w gościach u yorka i była superrrrr , na koniec dostała pluszaka ale jak tylko go doniosła do domku to go rozpruła i wyjęła środek wiec owieczka juz zniknęła :)[/QUOTE]

Fajnie Elu, że sie odezwalaś. Juz sie martwiłam, że u Was cichutko.

Szkoda, że Zuzia nie chce sie dać wciagnąć Lili do zabawy. Zapewne nie jest juz młodziutką kotką ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='barb']Fajnie Elu, że sie odezwalaś. Juz sie martwiłam, że u Was cichutko.

Szkoda, że Zuzia nie chce sie dać wciagnąć Lili do zabawy. Zapewne nie jest juz młodziutką kotką ?[/QUOTE]
zuzia ma 11 lat , wiec starsza pani i nie zabawy jej w glowie , teraz odpoczywamy w domku :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ela&Puch']Agucha wielkie dzieki za pomoc jestes wspaniała :)[/QUOTE]
Nie ma sprawy ;)
Rozmawiałaś z wetem?

[quote name='Ela&Puch']A u LILLY bez zmian jest kochaną psotką zna komendę wróć jest naprawde madra , biegamy po łąkach hihiihihihihihihihihi i jest pysznie , martwi mnie tylko że nadel goni zuzie do zabawy ale goni :( wczoraj była znowu w gościach u yorka i była superrrrr , na koniec dostała pluszaka ale jak tylko go doniosła do domku to go rozpruła i wyjęła środek wiec owieczka juz zniknęła :)[/QUOTE]
Bo Lilucha ma zdrowe ząbki i z nich korzysta :lol: :lol: :lol:

[quote name='barb']Bardzo fajnie się bazarek zapowiada. :lol: Wszystkie ciuszki pięknie wyesponowane. :lol:[/QUOTE]
W końcu się wyposażyłam w "modelkę", bo szczerze mnie wykańczała ekspozycja na podłodze tudzież w innych miejscach coby rzeczy wyglądały tak jak faktycznie wyglądają :)
Trochę dużo tych bazarków...:roll:

[quote name='barb']Fajnie Elu, że sie odezwalaś. Juz sie martwiłam, że u Was cichutko.

Szkoda, że Zuzia nie chce sie dać wciagnąć Lili do zabawy. Zapewne nie jest juz młodziutką kotką ?[/QUOTE]

[quote name='Ela&Puch']zuzia ma 11 lat , wiec starsza pani i nie zabawy jej w glowie , teraz odpoczywamy w domku :)[/QUOTE]
Zuzia jest z rodziny królewskiej, Ona nie daje się wciągać w szaleństwa - szanuje swój czas i wykorzystuje go w całości - najlepiej jak potrafi i do czego została stworzona. Oczywiście do pilnowania szlachty z góry :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Helloł Kraków - jak tam biegi przełajowe? :lol: ;)

Zapraszam na [COLOR=red]bazarek[/COLOR] m.in. [B][COLOR=red]na pomoc w sterylce[/COLOR][/B] Lilly.
Podrzućcie chociaż czasem... ;)

[url]http://www.dogomania.pl/threads/220667-FATA%C5%81ASZKI-na-d%C5%82ug-Mary-sterylk%C4%99-Lilly-M-B-%C5%9A-i-S.R.-09.01-22.01-22-00[/url]

Link to comment
Share on other sites

witam wszystkich u nas superrrrr, biegi delikatnie bo pada i blotko straszne i wracamy jak świnki LILLY całe łapki i brzuszek czarne a ja buty do kolan hihihihi, dziś mała wymyśliła nową zabawę chowa sie pod koc na łóżku jak kret i wyciąga kołdre a jest przy tym taka radosna że hej, i coraz mocniej gryzie w zabawie , jest słodka . z Blekusiem ok ale kot jeszcze nie bardzo hihihihihi , jeszcze raz wszystkim dziękuje za pomoc w bazarku na sterylke LILLY

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ela&Puch']witam wszystkich u nas superrrrr, biegi delikatnie bo pada i blotko straszne i wracamy jak świnki LILLY całe łapki i brzuszek czarne a ja buty do kolan hihihihi, dziś mała wymyśliła nową zabawę chowa sie pod koc na łóżku jak kret i wyciąga kołdre a jest przy tym taka radosna że hej, i coraz mocniej gryzie w zabawie , jest słodka . z Blekusiem ok ale kot jeszcze nie bardzo hihihihihi , jeszcze raz wszystkim dziękuje za pomoc w bazarku na sterylke LILLY[/QUOTE]
Może chociaż parę złotych Cię poratuje... pod warunkiem, że ludzie będą kupować.

Link to comment
Share on other sites

poratuje poratuje , bo jeszcze dwa zwierzaki sa w domku a sterylka wazna i to szybko bo jak by dostała LILLUSIA cieczkę teraz to BLEKUS zwariuje i dlatego czas nas goni a troche wydatków było z puszkiem, zuzka, i blekus co dwa tygodnie u weta na kontroli to pomoc na sterylke bardzo mile widziana , bo oprócz sterylki są już szczepienia witaminki kupione , wiec dziekuje za pomoc i serce

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ela&Puch']poratuje poratuje , bo jeszcze dwa zwierzaki sa w domku a sterylka wazna i to szybko bo jak by dostała LILLUSIA cieczkę teraz to BLEKUS zwariuje i dlatego czas nas goni a troche wydatków było z puszkiem, zuzka, i blekus co dwa tygodnie u weta na kontroli to pomoc na sterylke bardzo mile widziana , bo oprócz sterylki są już szczepienia witaminki kupione , wiec dziekuje za pomoc i serce[/QUOTE]
No to niech Lilly zwołuje resztę ciotek na bazar, bo nie będzie czym dzielić a niestety pierwsza w kolejce do pieniążków jest "moja" Mara, która ma dług w hoteliku...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agucha']No to niech Lilly zwołuje resztę ciotek na bazar, bo nie będzie czym dzielić a niestety pierwsza w kolejce do pieniążków jest "moja" Mara, która ma dług w hoteliku...[/QUOTE]



CIOTECZKI LILLUSIA PROSI O POMOC !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! aby wszystkim w rodzince lepiej się żyło bez cieczki Lillusi . Lilly zwołuje dobre cioteczki

Link to comment
Share on other sites

[quote name='barb']Ciotka, a Ty juz byłaś ?

Ja zagladalam jak bazar sie robił - naprawdę fajny - chętnie zajrzę na ukończony.[/QUOTE]
[B]Jasne, że była i nawet fanty podarowała![/B] ;)

Post 409 z tej strony:
[quote name='Agucha']Helloł Kraków - jak tam biegi przełajowe? :lol: ;)

Zapraszam na [COLOR=red]bazarek[/COLOR] m.in. [B][COLOR=red]na pomoc w sterylce[/COLOR][/B] Lilly.
Podrzućcie chociaż czasem... ;)

[url]http://www.dogomania.pl/threads/220667-FATA%C5%81ASZKI-na-d%C5%82ug-Mary-sterylk%C4%99-Lilly-M-B-%C5%9A-i-S.R.-09.01-22.01-22-00[/url][/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='karolciasz28']Jaka rozwydrzona, przecież taka niewinna na ostatnim zdjęciu;):evil_lol:[/QUOTE]

tak tak niewinna to minka LILLY bo gryzie w zabawie dość mocno :) i wcale nie patrzy że boli ale uśmiech nie znika jej z pyszczoszka , jest cudowna kochamy ja wszyscy :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agucha'][URL]http://img851.imageshack.us/img851/3659/sdc13013y.jpg[/URL]
Tutaj widać, że spora pannica. Porównując to będzie gdzies tak jak moja Zuza a nawet większa :)[/QUOTE]

Malutka Aguś ona nie jest hihihihih zobaczysz jak do nas przyjedziesz :) więcej pieska do kochania :) przeciwieństwo Puszka ale wypełnia serce jak Puszek , Blekuś i Zuzia oraz Anusia to oczywiste :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...