Jump to content
Dogomania

Odchuchany Harry znalazł dom!!! I ma już kilka Aniołów...:)


jostel5

Recommended Posts

  • Replies 409
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ma ogłoszenia na kilku stronach, gdzie mam konta. W weekend będę chciała zarejestować się na gumtree i gratka. Na allegro już nie wrócę. Jest drogie i źle traktują klienta. Moje aukcje miały jeszcze 4 dni do końca, czyli czas kiedy oglądalność jest największa. Prosiłam, żeby zostawili do końca i więcej nie będę aukcji zamieszczać. Nic z tego. Odliczyli 20 zł. za 4 aukcje wyróżnione i koniec. Zakupy też ograniczę do niezbędnego minimum.

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą otrzymałam wyjaśnienia z allegro. Moje aukcje zostały usunięte, ponieważ ktoś zgłosił naruszenie. Kto mógł zgłosić naruszenie w przypadku aukcji charytatywny dotyczących adopcji? Moim zdanie Ci, którzy w wyniku wprowadzenia ustawy musieli przestać ogłaszać szczenięta, czyli pseudo.

Link to comment
Share on other sites

Tak, Suchar miał dziś rano zabieg. Wszystko w porządku.
Zainteresowała się nim pani z Lublina, która zajmuje się adopcjami psów, współpracując z ludźmi w całej Polsce - taką dostałam informację z kliniki. Ma mu intensywnie szukać domu. Powiedziała, że to kwestia 3-4 tygodni. Ponadto dowiedziałam się, że Suchar jednak nie bardzo akceptuje inne psy.

Edited by anhelina
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...