Jump to content
Dogomania

Odchuchany Harry znalazł dom!!! I ma już kilka Aniołów...:)


jostel5

Recommended Posts

  • Replies 409
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

No to tak-Pani,która zainteresowała się Sucharkiem ,a o której napisała Anhelina-jakoś się na wątku psiaka nie chce odezwać mimo,że wysłałam jej link....No a psiak dalej siedzi w drogiej,hotelowej klatce!

Myślę,że chyba nie ma sensu czekać na adopcję Sucharka wprost z hoteliku przy klinice,bo cuda rzadko się zdarzają.Trzeba go stamtąd zabrać-Anhelina -co Ty na to?

Link to comment
Share on other sites

Miałam nadzieję, że ta kobieta faktycznie pomoże psu...ale cisza.... Sama nie wiem co robić..
Plan był taki, żeby po kastracji przewieźć go do domu tymczasowego. I chyba to będzie najlepsze, jak na razie. Męczy mnie trochę ta sytuacja, bo chciałabym, aby Suchar znalazł już dom.
Cud adopcyjny jest potrzebny...

Link to comment
Share on other sites

Domu szuka nie tylko Suchar. Jest do oddania[B] pudel miniaturowy[/B], ma około roku. Przebywa w domu, w którym nie dbają o niego, a dziecko, dla którego pies był kupiony, jedynie męczy zwierzaka. Widziałam to na własne oczy. Zwracałam uwagę niejednokrotnie rodzicom na to, lecz bezskutecznie. Pies to samiec, niewielki, bardzo żywy, ciągle chce się bawić, ale widać,że jest zastraszony. Może znacie kogoś, kto go weźmie. Szkoda psiaka...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anhelina']Domu szuka nie tylko Suchar. Jest do oddania[B] pudel miniaturowy[/B], ma około roku. Przebywa w domu, w którym nie dbają o niego, a dziecko, dla którego pies był kupiony, jedynie męczy zwierzaka. Widziałam to na własne oczy. Zwracałam uwagę niejednokrotnie rodzicom na to, lecz bezskutecznie. Pies to samiec, niewielki, bardzo żywy, ciągle chce się bawić, ale widać,że jest zastraszony. Może znacie kogoś, kto go weźmie. Szkoda psiaka...[/QUOTE]

Są potrzebne zdjęcia. Jest tu chyba wątek dotyczacy pudli w potrzebie. Może tam go zgłosić?

Link to comment
Share on other sites

U właścicieli pudla będę w piątek, to dowiem się o zdjęcia. Dzieciak jest niepełnosprawny i to pies miał chyba "załatwić" domową dogoterapię...wszystko to bardzo pięknie, ale pomysł zupełnie nie trafiony, niestety...a psiak świetny.
Zadzwonię jeszcze do Lublina i zapytam o działania pani Trojak. A potem do Pruszkowa.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jostel5']No to tak-Pani,która zainteresowała się Sucharkiem ,a o której napisała Anhelina-jakoś się na wątku psiaka nie chce odezwać mimo,że wysłałam jej link....No a psiak dalej siedzi w drogiej,hotelowej klatce!

Myślę,że chyba nie ma sensu czekać na adopcję Sucharka wprost z hoteliku przy klinice,bo cuda rzadko się zdarzają.Trzeba go stamtąd zabrać-Anhelina -co Ty na to?[/QUOTE]

to pewnie ja , ale jak przyszły mrozy trzeba było ratowac co w schronisku...

SUCHARKOWI wczoraj zrobiliśmy zdjęcia do ogłoszeń , chociaz uważam ze dawno juz powinien siedziec w hoteliku i byc socjalizowany. Szczególnie ze pobyt w klinice na dzien dzisiejszy nic mu nie daje. Jego trzeba nauczyc komend, trochę w ogóle go nauczyc - popracowac z nim - psiak jest bardzo sympatyczny nawet do obcych ludzi przyjazny i bardzo zywiołowy.
Ale brak mu ogłady - wiec na dzien dzisiejszy nie nada sie do domu z dziecmi, psami, kotami - no i nikogo sie nie posłucha... na smyczy nie chodzi za bardzo

Takiego psa ktos wezmie tylko do kojca aby szczekał, szczekał, szczekał - szkoda zmarnować ten jego potencjał przyjacielski wobec ludzi. To jest młody pies , uległy wobec człowieka - napewno szybko i chetnie by sie uczył. Wtedy mógłby pójść do domu gdzie biegałby luzem i wyrzucić z siebie te pokłady energii...
Co zobaczyłam, to zobaczy kazdy kto przyjdzie go zaadoptować - ze jest przyjazny do ludzi, nie przepada za innymi psami (moze kastracja go trochę wyciszy) i ze niczego nie potrafi, chociaż myślę ze w mig by się nauczył .
Zupełnie inaczej byłoby gdyby potrafił chodzic na smyczy, siadac na komendę , przychodzic na zawołanie.

Jak z ogłoszeniami? Czy pomóc czy robicie sami ? Przepraszam - nie barzdo czytam wątki, szczególnie po wizycie w schronie - musze rozsyłac zdjęcia schroniskowych bid gdzie sie da...

Edited by teresz10
Link to comment
Share on other sites

Zdjęcia Sucharka zrobione wczoraj.
[URL]https://picasaweb.google.com/113957845519210426609/Sucharek[/URL]

Strasznie słabe, bo to psiak żywioł, jedna wielka chodząca przytulanka, tylko by się głaskał :) Trochę wychowania i będzie na prawdę fajnym psiakiem, tym bardziej że za ciasteczko może zrobić wszystko :cool3: więc można to wykorzystać przy układaniu go.

Link to comment
Share on other sites

O,jak miło!:) Witaj,Teresz,:)witaj,Paulino!:)


Strasznie się cieszę,że jesteście tu z nami-w kupie ;) siła!

Dziękuję za fotki...!

Suchar jest ogłaszany przez Maję602,ale inne ogłoszenia też by się pewnie przydały....:)

Więc uważacie,że tymczas byłby najlepszy bez innych psiaków i dzieci? Pewnie tak,tylko-kurczę-skąd takowy wziąć?

Zaraz tu wrócę....

Link to comment
Share on other sites

Jak my byłyśmy z teresz wczoraj w klinice to najpierw fociłyśmy malutką sunię, póżniej pan weterynarz przyprowadził Sucharka i chłopak podbiegł do suni ale tak na zasadzie zaciekawienia, trochę coś tam pomruczał, ale człowiek był dla niego ważniejszy. Nie wykazywał raczej agresji, ale tą swoją żywiołowością mniejszego od siebie psiaka może onieśmielić, a większego sprowokować

Link to comment
Share on other sites

A jak ustliłyście z dt? Do końca pobytu w klinice mozna podac mój email. Jak ktos go bedzie chciał w klinice obejrzec to pomożemy .
Czy dac go na kurier lubelski online?
Imię Sucharek juz nie pasuje teraz pasuje mu jakies które doda mu powagi której mu brak.

Ja mam suczkę Nutka - i pan kiedyś mnie gonił zeby sie zapytac czy wołałam Wódka? To jak ktos bedzie wołał Sucharka ? Wymyślcie mu ładne imię

[B]BRUTUS zwany przez nas SUCHARKIEM znaleziony niespełna roczny mix owczarka niemieckiego młody psiak który uwielbia kontakt z człowiekiem, głaskanie , przytulanie. Jest w kontaktach z człowiekiem uległy i bardzo przyjazny.

Psiak jest już gotowy do adopcji: odkarmiony, po zabiegach pielęgnacyjnych - odpchlony i odrobaczony (?) wykastrowany i zaszczepiony(?) posiada ksiażeczkę zdrowia.

Jest dobrym stróżem, niezmordowanym sportowcem, potrzebuje dużo ruchu - raczej nie sprawdzi się w warunkach mieszkania w bloku,

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć tego przytulaka i poznania go osobiście. Pies jest w Lublinie.
[/B]

Edited by teresz10
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Paulina_mickey']Na Tablicę ja go mogę wrzucić, tylko macie jakiś tekst ogłoszeniowy dla niego?[/QUOTE]

A ja nie wstawiłam linków wcześniej? Widocznie przeoczyłam. No to teraz wstawiam. Jak treść się podoba to kopiujcie, jak się nie podoba, to zmieńcie według własnego gustu i róbcie jak najwięcej ogłoszeń. Gdzie kto może i gdzie się da. Można także rozplakatować Wasze okolice. Lecznice, apteki, przystanki.

[URL]http://www.adopcje.org/adopcja74152.html[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...