Jump to content
Dogomania

Owczareczka po wypadku, potrzebne $ na operację-prosimy


karolina1981

Recommended Posts

  • Replies 2.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Marysiu :evil_lol: sprawdz koniecznie ;-)
Wolf , pracujemy :roll: pewnie wieczorem bedzie nas wiecej ale dziekujemy , ze o Laurce pamietasz :loveu: Ja mam dzisiaj urwanie glowy. Niunia cudna, przekonala sie do sznureczka i go rozpracowuje aktualnie :loveu:

Ewa witamy, ogromnie dziekujemy :loveu: i bardzo sie cieszymy, ze z nami jestes ...nawet tak bardzo "po cichutku" :lol:

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=2][B]Pieknie dziekujemy szczegolnie Dagsam ale i rownie mocno Wszystkim Osobom z forum Owczarka.pl:loveu::loveu: :loveu: dzieki ktorym, na leczenie i rehabilitacje Laury wplynelo [/B][/SIZE][SIZE=4][B][SIZE=2]:multi:259,34 pln :multi::multi::multi:[/SIZE]
[/B][SIZE=2]
pieniadze sa z bazarku :) i wplynely dzisiaj juz na moje konto :) kazdy grosz dla nas jest bardzo cenny .
Dagsam jestes niesamowita :loveu:
[/SIZE][/SIZE]

Edited by Kajka_72
Link to comment
Share on other sites

Unixenko te Twoje emotki sa obledne :-) zawsze sie z nich szczerze usmieje:evil_lol:

Jestesmy po kolejnym masazu. Przednia lapka Laurke jednak boli. Jestem pewna. Nie wytrzymalam i zadzwonilam dzisiaj do dr :oops: Powiedzial , ze to dobrze ...niech jeszcze poboli. Rehabilitacja bywa najczesciej bolaca. Rowniez sadzi , ze to moze byc dobry objaw i jesli potwierdzi to 23 to operacja przedniej lapki bedzie miala sens. Jesli uda sie przywrocic prace uszkodzonych nerwow- bedzie dobrze :-)
Dzisiaj lalunia dostala tez antybiotyk- tez zalecenie dr. Na wszelki wypadek. Szwy zagoily sie pieknie ale na starych zrostach zrobila sie malusienka na dwa milimetry "dziurka", z niej saczyla sie limfa i dobrze, ze miala ujscie . Dzisiaj juz bylo suchutko i dziurka teraz musi sie dobrze zagoic, wiec dr zaproponowal lekki antybiotyk zeby zadne swinstwo sie nie przyplatalo, bo tam blisko jest plytka. Laura niestety podlizuje ja, stad ten antybiotyk ...kolnierz nie pomaga :evil_lol: przepraszam, ze sie z tego smieje ale szkoda, ze nie mozecie zobaczyc jak ona do perfekcji opanowala opieranie brzegow kolnierza w odpowiednim miejscu, zeby dojsc do ranki :evil_lol: Bawi mnie to, poniewaz nie ma zadnego niebezpieczenstwa. To takie malusienkie, ze pojutrze juz nie bedzie po tym sladu ale mala kombinuje jak moze :-)
Poza tym dzisiaj dostala pierwsza swoja duza i powazna kostke wolowa ze sciengienkami i szpikiem w srodku ....nie taka jak pare dni temu, malutka...do polizania( chcialam sprawdzic jak jej organizm zareaguje) ale taka jak dla prawdziewego owczarka ;) Teraz intensywnie nad koscia pracuje :loveu:
Matko droga ...oczy-dychy, slina cieknaca na sam widok( jak u mnie przy szarlotce;)) , nagle wszystkie cztery lapki zafunkcjonowaly...ale byla radocha:multi: , acha...jak ja dostala odwrocila sie do nas tylem :eviltong: Zupelnie nie wiem dlaczego ...ja w takich kosciach nie gustuje ;-)

Edited by Kajka_72
Link to comment
Share on other sites

Karolina edytowala pierwszy post, mam nadzieje, ze nikogo nie pominela w podziekowaniu:-)
[B]
Ja ze swojej strony chcialabym serdecznie podziekowac za wplaty na Laurke, ktore wplynely na Stowarzyszenie :-)[/B]
[B]Krysi P.:loveu:
Eli S.[/B]:loveu:
[B]Joli A.[/B]:loveu:
[B]Michałowi K.[/B]:loveu:
[B]Krysi S.[/B]:loveu:
[B]Ewuni B.P.[/B]:loveu:
[B]Piotrowi S.[/B]:loveu:
[B]Asi ([/B]wiem, ze rowniez wplacila):loveu:

Wasze pieniadze pomogly sfinansowac operacje i pobyt Laury w klinice we Wroclawiu :lol:
[B]Raz jeszcze ogromnie dziekuje , to nieoceniona pomoc [/B]. [B]Bez Was byloby bardzo trudno .
Jestescie Kochani:loveu::loveu:

[/B]Prosze rowniez o nie wplacanie wiecej pieniazkow na konto Stowarzyszenia, poniewaz ja nie mam z Nimi bezposredniego kontaktu, Karolinka jest posrednikiem i jak widac...sa problemy logistyczne.
Wszystkim, ktorzy zechca nas wspomoc jeszcze jakims "groszem" :oops: wysle nr konta do wplaty na PW .
Pieknie dziekujemy :-)

EDIT

Wiedzialam, ze mamy fajne i hojne Cioteczki ale nie wiedzialam, ze mamy tez takich fajnych Wujkow ;-) qrcze ....super :-)

Edited by Kajka_72
Link to comment
Share on other sites

Wyobrażam sobie jak Maleństwo zahipnotyzowała kość - przecież to jest to, co ONki (poza patykami,polowaniami z pańciostwem, pływaniem) lubią najbardziej!!!
Laurka, jak na prawdziwą Owczareczkę przystało zabrała się do takiej zdobyczy z namaszczeniem i kompletnym oddaniem;). Ile musiało być przy tym radości. Kajko, nastepnym razem prosimy o foteczkę ucztującej Maluszki ;). Tak sobie myślę, że kostka wołowa to świetny przyrząd rehabilitacyjny - cytat z Kajki : "[COLOR=red]nagle wszystkie cztery lapki zafunkcjonowaly[/COLOR]...ale byla radocha". Brawooo Kajko i Laurko - jesteście extra [IMG]http://www.owczarek.pl/forum/smileys/smiley31.gif[/IMG] [IMG]http://www.owczarek.pl/forum/smileys/smiley20.gif[/IMG].
Cieplutko pozdrawiamy całe stadko
Kika i Czaki :)

Link to comment
Share on other sites

[B]CZY KTOŚ MOŻE POMÓC?!?!?!?!?!?!
SPRAWA BARDZO PILNA !!!!!!!!!!!!
Czy znacie jakiegoś ozdrowieńca nosówki? Potrzebna jest pilnie jego krew. Ozdrowienie mogło mieć miejsce maksymalnie 1,5 roku temu - NA CITO!!!
Gotowa surowica jest w tym kraju nieosiągalna

Kilerek mari23 ma nosówkę [url]http://www.dogomania.pl/threads/210391[/url]
[url]http://www.dogomania.pl/threads/210391[/url]
[url]www.dogomania.pl[/url][/B]

Link to comment
Share on other sites

niestety takiego psiaczka po nosówce nie znam...

Kostka wołowa okazała się najsmaczniejszym narzędziem motywacyjnym:evil_lol: a jak tam relacje Laury ze stadkiem, poznała już resztę grona dziewczynek czy jeszcze jej Kajko musisz ograniczyć?
od nas też wymizianie z przytulaniem dla Laury kochanej:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Jolu , Laura poznala juz wszystkich . Bez agresji , natomiast duzo w niej emocji , a to nie sluzy bezpieczenstwu jej lapek :-) Podskoki, szczypanie z radosci, pokazywanie brzusia pieskom nie jest do konca dobre :-) Poki co, z Ramzesem milosc kwitnie ale wciaz jeszcze "za kratami" , Roma, jak mala za duzo podskakuje , powarkuje na nia ale tok bardziej korygujaco niz wrednie. Viki jest wciaz szczylkiem zdziwiona ale tez full kontaktu jeszcze nie bylo. malenka zawsze na "sznurku". Sabinka to juz wiesz....spokoj, cierpliwosc i takt ;-) Laura musi stanac pewnie na lapki , wtedy bedzie mogla wejsc pewnie do stada. Teraz to jeszcze nie jest dobry moment :-)
Dziekuje Cioteczki za mizianka :-) jestescie kochane.
Jutro Laurka bedzie miala "ostrzykiwanie " stawu biodrowego . Wspomnialam chyba, ze malutka ma do tego wszystkiego dysplazje :( ale na szczescie glowka wciaz trzyma sie jeszcze w panewce . Bedzie dobrze :-)

Edited by Kajka_72
Link to comment
Share on other sites

[B]Dzisiaj dotarly wplaty na Laure od Cioteczek:

-ewychw :loveu: - 50zl .Ewuniu pieknie dziekujemy za wsparcie :-)
-Jolanty A :loveu: -100zl . Jolu pieknie dziekujemy. Jola razem z Karolinka wiozla Laure do Wroclawia :-) a tytul wplaty spowodowal, ze sie poplakalam :-(

[/B]pieniazki dolozymy do jutrzejszego zabiegu ostrzykiwania stawu biodrowego kwasem hialuronowym:-)
To dla nas ogromna pomoc bo koszty "reperacji" suni sa bardzo duze.Winni jestesmy jej za te wszystkie cierpienia , naprawienie tego, co "czlowiek" jej zrobil :(
Jeszcze raz bardzo dziekujemy :loveu:

a to zdjecie RTG stawu biodrowego, niestety tez prawego :( Trzeba zrobic wszystko zeby bron Panie glowka nie wypadla z panewki, stad ten kwas hialuronowy.

[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images39.fotosik.pl/1251/ffbfbc25f1f8f1admed.jpg[/IMG][/URL]

Edited by Kajka_72
Link to comment
Share on other sites

Zaglądam do suni,by zasilić akumulatory optymizmem:loveu:Mizianka dla całej psiej rodzinki i kocurka a ukłony dla Kajki:multi: Anioła Dobroci dla skrzywdzonych zwierzaków:loveu:Ja niestety finansowo nadal nie mogę wspomóc ale mam nadzieję,że przyjdzie taki dzień,że się odkuję:shake: A wtedy dam czadu i wspomogę potrzebujące zwierzaki:razz:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...