Jump to content
Dogomania

Reksio za TM :(


Zosia123

Recommended Posts

[quote name='Cantadorra']Jeśli reflektujecie na ogłoszenia to poproszę tekst, namiary i fotki. Fotki mogę zresztą sobie wziąć z wątku.[/QUOTE]

Bardzo dziękuję!!! :loveu: Ja niestety nie wyrabiam ostatnio czasowo...
Tekst i namiary są w pierwszym poście - chyba że chciałabyś coś zmienić, to nie mam nic przeciw temu :)
Fotki weź sobie z wątku, ewentualnie mogę Ci wysłać na maila jeśli wolisz.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='unixena']A jak sie wabi kawaler?bo chyba slepa jestem i nie zauwazylam imienia oneczka .[IMG]http://www.sirmi.ic.cz//smajl/5.gif[/IMG][/QUOTE]

Tak sobie wymyśliłam Rex - komisarz Rex :)
Ale się nie upieram. Kombinowałyśmy z Shiki z różnymi imionami i na żadne nie reagował...

Link to comment
Share on other sites

Nie rozpisywałem się ale muszę parę słów wyjaśnienia.Moje serce adoptowało by wszystkie bidy,niestety nie jest to sprawa tylko utrzymania,bo z tym zawsze można sobie poradzić.Działkę mam dużą ale jest kwestia tolerancji psów.Mam dwa owczarki,czteroletną sunię i ok.3,5 rocznego psa.I największy problem stanowi pies,który nie zaakceptuje drugiego samca,innego zwierzaka,nawet suki,to pies po przejściach i nie jest do końca ukszałtowany (na ile to możliwe) przeze mnie.Nie znosi ludzi(nie dziwię mu się),mamy go od 2,5 roku,jest kochanym misiem ale tylko dla nas.Został wyciągnięty ze schronu a i jego przeszłość jest dla nas niewiadoma ale chyba nie była słodka skoro tak alergicznie reaguje na obcych.Jego agresja była też przyczyną nieudanych adopcji przed nami,był już skazany na uśpienie(to już inna,długa historia).U nas po pewnym czasie się odnalazł ale uraz do ludzi mu pozostał.Nie jest możliwe bym teraz mu zafundował kolejne przewartościowania w stadzie,które już zaakceptował i pokochał choć było ciężko.To nie jest człowiek,któremu można wytłumaczyć,że chcemy innego psiaka przyjąć,bo jest taka potrzeba chwili.Także niestety ale musimy dla Rexa czekać na domek z innego miejsca:-(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...