Jump to content
Dogomania

Reksio za TM :(


Zosia123

Recommended Posts

Głównie kręgosłup męża, w porywach córki, bo mnie jeszcze nie wolno dźwigać ciężarów...

Jedzenie wygląda tak, że muszę go kuleczka po kuleczce karmić. Kuleczki namoczone w wodzie. A potem podtykać pod nos michę z wodą, bo sam już nie pójdzie się napić (nawet jak mu się uda samemu wstać to już nie pamięta że trzeba pić).

Te upały teraz są wykańczające, dzisiaj u nas w mieszkaniu temp. dobiła do 30 stopni. Reks ma swój własny wentylatorek, poza tym zlewam go wodą, ale i tak jest mu za gorąco.

 

Zapraszam na bazarek dla Ramzesa: http://www.dogomania.com/forum/topic/147687-r%C3%B3%C5%BCno%C5%9Bci-buty-fili%C5%BCanki-ksi%C4%85%C5%BCki-filmy-pluszaki-etc-dla-ramzesa-do-2408/?p=16291408

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję Wam za dobre słowa. Reks miał w życiu pecha do ludzi. To było widać w jego zachowaniu - nie przepadał za wytulaskami, nie lubił intensywnego kontaktu z człowiekem, za to dla niego najważniejsza była przynależność do stada. Mam nadzieję, że choć trochę mu zrekompensowałam tyle zmarnowanych lat, ale szkoda, że mógł być z nami tylko 2,5 roku... :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...