Jump to content
Dogomania

Reksio za TM :(


Zosia123

Recommended Posts

[quote name='Basia1244']jesooo zwariuję
ja zawijam się z powrotem na suczki
samców mam dość na najbliższe sto lat[/QUOTE]

Suczek jest mało:) za to psów to ci mamy mnóstwo:( gladkowłose, długowłose, kędzierzawe, drobiate,łaciate, z niemiec i ze wschodu (piękny roczny azjata siedzi w 65:)). Tylko u psów proponuje: albo wszystkie z boksu, albo żaden!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cantadorra']Może obydwu psiakom podawać kalm-aid dopóki się czegoś nie wymyśli? Nie wiem, czy to ziołowe, czy chemiczne. No nie mam pomysłu.[/QUOTE]
można spróbować,ale nie na każdego psa działa niestety:( ja stosowałam u psa i nic nie pomogło...Jest jeszcze DAP Dog Appeasing Pheremone,tylko że to jest chyba tylko postaci dyfuzora do kontaktu.A czy Rex i ten drugi były kastrowane?

Link to comment
Share on other sites

Byle jakiś DT się znalazł, bo marnieje biedaczek w tym schronie...
Co do środków uspokajających, nie wierzę, że wet schroniskowy zamówiłby coś takiego. To są zbyt duże koszty - zwłaszcza, że niejednemu psu by się przydało. Przydałyby się także leki przeciwdepresyjne, ale także na pewno nikt ich nie kupi.
Rex został wykastrowany u swoich byłych właścicieli. Na efekty jeszcze trzeba pewnie trochę poczekać.

Link to comment
Share on other sites

serce mi wali ze strachu jak tu zaglądam...ale na szczęście wszystko dobrze,oby tak dalej. Takie leki jeśli już coś na pewno trzeba by było sponsorować...bo na pewno schron by nie kupił. Oby hormony u Rexa szybko się uspokoiły i żeby z każdym psiakiem żył w zgodzie.
Zajrzyjcie cioteczki do Misia [url]http://www.dogomania.pl/threads/222854-Wychudzony-przyg%C5%82uchawy-staruszek-Misiu-szuka-domu[/url]!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...