Jump to content
Dogomania

Reksio za TM :(


Zosia123

Recommended Posts

Tymczasem mamy kolejnych kandydatów bez szans w schronisku: stare i chore:

Zefir: taki mini owczarek; choruje na coś, jest chudy, cały w łupieżu, ma łysy tyłek...
Wg Patrycji pierwszy kandydat do uśpienia...

[IMG]http://i1130.photobucket.com/albums/m534/zofiazosia123/1-14.jpg[/IMG]

Bezimienny: 15 lat, chyba więcej mówić nie muszę...

[IMG]http://i913.photobucket.com/albums/ac338/dkm_wally/9.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Takich psiaków jest dużo i szczerze mówiąc musi być coś co chwyci ludzi za serce,szum ,wiele osób na wydarzeniu,wtedy jest jakas szansa.Te ciche,bezimienne umierają codziennie,niestety:-(Show must go one.Szkoda,że ludzie decydujący o życiu i śmierci zwierzaków nie są tak "wspaniałomyślni" wobec siebie.Piękne i biedne te psiaki,ręce opadają.Mogę je umieścić na FB ale czy zdążą dożyć????????????????:-(

Link to comment
Share on other sites

Wrzuć Wolf, dzięki!
Ja chyba też muszę sobie założyć konto na FB, chociaż do tej pory broniłam się przed tym...
Siedzę teraz i kombinuję, którego psa najpierw ratować, chociaż powinnam robić zupełnie coś innego... Jeszcze mam taką sukę w schronie, w której jestem zakochana... :(

Link to comment
Share on other sites

Masakra,spóźniliśmy się:-(.Teraz tylko Zefirek został.Nie mam żadnych narzędzi,by jakąś akcję skutecznie przeprowadzić.Bezsilnośc.Numer konta by się przydał,ktoś na miejscu(Ty Zosiu?Patrycja?), bo ja mieszkam na G.Śląsku.
Nie wiem co mogę zrobić oprócz klepania w klawiaturę.Wyrwijcie psiaka,który jeszcze żyje....

Link to comment
Share on other sites

Potrzebuję namiary na kogo kierować ewentualne wpłaty,osobę do rozmów-tel-Ty Zosiu?Są propozycje od osoby,która zadeklarowała finanse na hotel.Także trzeba dać jakąś odpowiedź lub namiar,bo ludzie narzekają,że jest wydarzenie a gdy chcą pomóc to ściana,bo nie mają jak i z kim się kontaktować.

Link to comment
Share on other sites

Zosiu rozmawiałem z Patrycją,będę teraz na FB starał się zbierać deklaracje finansowe.10 zł już poszło od pewnego pana,25 zł Paulina,która dała alarmowe konto,ja też coś koło tego dam,bo mam inne płatności,także cienko.Rano był duży ruch,zobaczymy teraz jak przychodzi do konkretów czy uzbieramy na ratunek Zefira,przynajmniej na pierwszy miesiąc,by zyskać na czasie.Patrycja powiedziała,że mamy 2 tygodnie czasu także jest nadzieja.Na wątek Rexa też coraz więcej ludzi się zgłasza-zobaczymy.
Jakby coś było wiadomo z kontem,to proszę napisz.

Link to comment
Share on other sites

Wolf mów im wszystkim wyraźnie, że potrzebne są deklaracje stałe, bo Zefir nie znajdzie domu, to jest na bank.
Bez stałych to za dwa miesiące pies wróci do schronu, tak już jest, że się ludzie rzucają na początku, a potem nagle nie mają pieniędzy....

Aga a jakby co to miałabyś miejsce dla chudzielca?
(On jest mały, mniejszy od Zahira.)

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]Wolf mów im wszystkim wyraźnie, że potrzebne są deklaracje stałe, bo Zefir nie znajdzie domu, to jest na bank.
Bez stałych to za dwa miesiące pies wróci do schronu, tak już jest, że się ludzie rzucają na początku, a potem nagle nie mają pieniędzy....
[/QUOTE]-wiem o tym doskonale tyle,że tu na Dogo są w miarę słowni deklarowicze a na FB tego jeszcze nie praktykowałem także nie wiem czy można się opierać na takich deklaracjach.Póki co emocje opadły i wielkich gestów nie widzę.Ale będę pod wieczór przyciskał,to będę miał jakiś przegląd czy coś się z tego urodzi:roll:Ludzie się zgłaszają i na Zefirka i na Rexa ale póki co konkretów nie ma.

Link to comment
Share on other sites

Zapraszam do Zefira :)
[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/226754-Zwyk%C5%82y-starszy-i-chory-psiak-czy-uda-nam-si%C4%99-zanim-b%C4%99dzie-za-p%C3%B3%C5%BAno?p=19059939#post19059939[/url]

Spamujcie proszę, bo inaczej nic z tego nie będzie!

Link to comment
Share on other sites

A ja przepraszam Rexa ale podniosę wątek zaproszeniem na bazarek:

Na Dzień Mamy, dom pięknie wysprzątamy!
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/226831-Dla-MAMY-dom-wysprzatamy_Biżuteria-modna_Szarik-Ambra-i-ew-Berti_15-5?p=19066783#post19066783[/URL]

Znajdziesz tu ściereczki ku temu służące i łatwość pracy oraz piekny efekt GWARANTUJĄCE...
a że modna Pani, w tym wiosennym sezonie, potrzebuje najmodniejszego motywu: KWIATÓW, proponujemy dla Mam i BIŻUTERIĘ najbardziej kwiecistą, bo RÓZANĄ także...
Zaś by domowa praca codzienna bezpieczną też była wystawiamy i ochronne, kolorowe rękawice kuchenne w różnych stylach ...
Gdy nadejdzie wieczór... pora na relaks w wannie, wiec i tu pomóc możemy, komplety kąpielowe oferując...

Link to comment
Share on other sites

Witam na wątku naszego Rexa-Kosmo.Rozmawiałem na FB z pewną bardzo psiolubną Panią,która sama zaoferowała się z pomocą i zrobiła ogłoszenia cytuję"...Gotowe. Kosmo na cafeanimal. Postaram się o ogłoszenia na najpopularniejszych portalach ogłoszeniowych." Pani napisała również,że może uda się Rexa wrzucić na "Metro".Tyle z nowości.Także Zosiu mogą być telefony.Zosiu czy on jest kastrowany,bo podałem,że tak a teraz już nie wiem :roll: byłem pewien,że jest po zabiegu ale nie widzę nigdzie potwierdzenia.

Edited by wolf122
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...