Jump to content
Dogomania

Galeria Krakowskich spotkań - Zdjęcia ze spotkań str. 1 i 8


Anashar

Recommended Posts

To w takim razie przełożymy to na inny dzień - może jutro? Dziś w takim razie odwiedzimy Błonia. W piątek mam dentystę po pracy, więc nie dam rady... :(

Peter - szkoda, bo Bari z Lunką się przecież uwielbiają najbardziej ;)

Pozdrowionka :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 316
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Anashar']Ja mogę :lol:[/quote]
Super :lol:
Kto jeszcze? Mam nadzieję, że będzie trochę cieplej ;) W końcu wiosna :evil_lol:

edit: Właśnie zobaczyłam: [URL]http://fakty.interia.pl/fakty_dnia/news/ciepla-sloneczna-wiosna-zacznie-sie-juz-w-sobote,885578,2943[/URL]

To kto idzie na spacerek w sobotę? :lol:

Link to comment
Share on other sites

ja tam nie mogę uwierzyć, że w sobotę będzie pięknie, słonecznie i sucho. Jak ten śnieg stopnieje to znowu psiaki będą miały błotne kąpiele :shake:

Weekend mamy wolny więc na pewno na jakiś dłuższy spacerek się wybierzemy ale prędzej do parku AWFu niż na Błonia :roll:

Link to comment
Share on other sites

efra-husky, my też prędzej do parku awf głównie dlatego, że jak będzie ciapa, a zakładam, że będzie, to ja przynajmniej idę po chodniku, pies się sam kąpie w błocie :) A z Błoń w brzydką pogodę mam same złe wspomnienia... BORA może pamiętasz jak cała w błocie szłam sobie przez miasto, nie mówiąc o wpakowaniu Ci się tak do samochodu :D
Poza tym szybciej się tam dostane ;)
efra-husky daj znać około której idziesz to może się spotkamy?

Może inni też jednak do parku?



"Już za kilka dni powraca ciepła i bardzo słoneczna wiosna, czytamy w "Super Expressie".
Czego to ja już w tej gazecie nie czytałam...

Link to comment
Share on other sites

ja tam ubrudzić się nie boję, ale po tym jak moja pannica pogoniła na Błoniach bo zobaczyła koniki to mam dość :shake: Myślałam, że na zawał wtedy padnę bo ulice wokoło Błoń do mało uczęszczanych nie należą.

My w sobotę możemy być o każdej godzinie ;) tylko potrzebujemy jakiś 40 minut na dojście ;)

Link to comment
Share on other sites

Może być AWF. Jeszcze tam nie byłam :lol:

Będzie tam gdzie zaparkować? Musze jechać samochodem, na piechotę to by mi chyba z 2 godziny zeszło :shake:

Podajcie tylko jakiś punkt spotkania :evil_lol: żeby się nie rozminąć :eviltong: ale w sumie jasno będzie, więc się zobaczymy :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ja bym była za spotkaniem się na tym takim "placyku" z czymś w stylu (jak mnie ostatnio uświadomiono :D) niedziałającej fontanny, tam zaraz obok są miejsca parkingowe, jak jeździłam do parku samochodem to nigdy ich nie brakowało :)

Ja oczywiście zawsze zakładam, że na spacerze z psem się ubrudzę (jak nie mój to inne psiska, które zawsze chcę przywitać), ale kiedyś na błoniach "uciekałam" od psa będąc do niego przodem, idąc do tyłu, wołając "do mnie" i wlazłam w błoto po kostki. Jakoś się zraziłam :D
A przede wszystkim mam dalej :)

Link to comment
Share on other sites

O Perfi w końcu będzie :multi:

A czy ten AWF to park lotników polskich? :oops: Na mapie patrzę :evil_lol:A mógłby ktoś na mnie poczekać przed bramą czy gdzieś? Nigdy tam nie byłam i nie wykluczone, że polazłabym nie tam gdzie trzeba :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

kochani a mozecie mi podac orientacyjne wielkosci Waszych psów ;) wiem jakie ma Efra :evil_lol: ale reszty nie znam :)
ja na spacerek wybiorę sie z sznaucerką mini którą zapomnialam zsocjalizowac z duzymi psami i teraz mamy male problemy :diabloti::evil_lol::evil_lol:
Jakie z charakteru są Wasze psiaki?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...