Jump to content
Dogomania

Szarik odszedł 5 lipca 2012. Biegaj szczęśliwy za TM. Pamiętamy [']['][']['][']


martka1982

Recommended Posts

  • Replies 859
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='ick']Psiak tak niewiele potrzebuje ale co najważniesze
to ludzi z "dobrym sercem", żeby o niego dbali.
Czy dostanie Szarik "wyprawkę"...np.posłanko, smycz,worek karmy ..?[/QUOTE]

Właśnie skoro piesek zgromadził jakieś środki, to może warto przeznaczyć część i kupić mu kilka potrzebnych rzeczy?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='maja602']Właśnie skoro piesek zgromadził jakieś środki, to może warto przeznaczyć część i kupić mu kilka potrzebnych rzeczy?[/QUOTE]

Kilka rzeczy? On ma na swoim koncie prawie 2.000 zł, to na wiele starczy, a jeszcze za taką kwotę naprawde można pomóc innej bidzie... Ale nie planujmy co zrobić przed ostatecznym rozwiązaniem. Poczekajmy na Martę, ona na pewno tu się pojawi i napisze co z Szarikiem.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MALWA']Kilka rzeczy? On ma na swoim koncie prawie 2.000 zł, to na wiele starczy, a jeszcze za taką kwotę naprawde można pomóc innej bidzie... Ale nie planujmy co zrobić przed ostatecznym rozwiązaniem. Poczekajmy na Martę, ona na pewno tu się pojawi i napisze co z Szarikiem.[/QUOTE]

Nie napisałam żeby kupić za wszystko, tylko cyt;" przeznaczyć część". Oczywiście nie planujemy tylko proponujemy ewentualnie, jeśli będzie miał jakieś potrzeby, których nowi właściciele nie będą mogli zaspokoić.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='caryca26']Dziewczyny wiem tylko ,że pojechał na Śląsk więc chyba grzeje dupkę.
Pojechał na pewno ale szczegółów nie znam.[/QUOTE]


To miejmy tylko nadzieje, ze osoba, która z nim pojechała już wróciła , i będzie mogła podzielić się informacjami z Marta, a ona z kolei z nami.

Link to comment
Share on other sites

Co ja widzę :crazyeye:
Szarik pojechał do domku :):):)
Na dodatek zamieszka w ościennym mieście do mojego ;)
Przyłączam się do oczekujących na wieści :)
Oby dobrze trafił :modla:
Rozumiem martkę, ja też się jakaś podejrzliwa ostatnio zrobiłam :shake:
Wiem, że jedna rozmowa i to na dodatek telefoniczna nie daje podstaw do wyrobienia sobie pewnej opinii na czyjś temat, ale wiem też, że już po takiej rozmowie ma się jakieś pierwsze wrażenia - dobre lub niekoniecznie ...:roll:
Wtedy rodzą się wątpliwości...

A skoro Państwo nie są zamożni, to ciekawe dlaczego zdecydowali się na dużego psa ?

Link to comment
Share on other sites

Szkoda,że Szarik nie trafił do do mu z ogrodem,I piętro,duży pies,jak będzie jeszcze starszy i słabszy to czy dadzą radę go wynosić.
A finanse też są ważne,starszy pies powinien jeść dobrą karmę,mieć leki na stawy,coś na wzmocnienie.
Jeżeli będą go kochać,to może zatrzymajcie jego w końcu fundusze i zakupujcie im przez jakiś czas potrzebne rzeczy.
Oby tylko był szczęśliwy,żeby go nie skrzywdzili.

Link to comment
Share on other sites

2 dni nie miałam dogo, sądziłam,że wszyscy mają ten sam problem a tu widzę,że tylko ja

Szarik od piątku w domu, na dzień dobry zrobił biegunkową kupkę na środku dywanu ale nikt się nie zdenerwował tym faktem
wczoraj zadzwoniłam do tej pani,żeby spytać jak minęła pierwsza noc - pani mówi,że kilka razy musiała wychodzić z nim w nocy w związku z biegunką (myślę,że to stres połączony ze zmianą pokarmu), a poza tym Szariczek dodatkowo się pożywił aż 6 kanapkami, które leżały na stole i czekały bynajmniej nie na niego
Szarik pochłania każde jedzenie w zasięgu wzroku (nie nowość), więc stół nie jest dla niego żadną świętością

pani pytała czy może go wykąpać i kupić mu coś na stawy ale ja sobie pomyślałam,że jeśli wyrazicie zgodę to kupiłabym ze 6 opakowań arthrovet (to brał w schronie) i wysłała do nich. poza tym można by kupić jakąś wyprawkę - karmę i co uważacie za słuszne i wysłać im

na zdjęcia z nowego domu nadal czekam ale jak tylko mi je prześlą, to wstawię

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...