Jump to content
Dogomania

Szarik odszedł 5 lipca 2012. Biegaj szczęśliwy za TM. Pamiętamy [']['][']['][']


martka1982

Recommended Posts

z tego co kojarzę, to Donka5 chyba duże psy tylko w kojcach ma, Yumanij to też tylko kojcowy hotelik jest chyba.
jeszcze psiakiGabi, ale to też kojce, tylko w budynku gospodarczym chyba są.

jeszcze Mokry Nosek to domowy hotel jest, ale tam też ciężko o miejsce i cena chyba podobna jak w terierze + to jest pod Wawą.
[URL]http://hoteldlapsow.net/onas[/URL]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 859
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Cantadorra']Martka, inny Szarik nie jedzie do Lilutosi, teraz się okazało. Może u Lilu, 12 zl za dobę.[/QUOTE]


To byłaby ogromna szansa dla Szarika, może warto poprosić Lilu by trzymała to miejsce do czasu aż tu wypowie się Marta.
Teraz jest już późno, pewnie poszła spać. Musimy poczekać do jutra....

Link to comment
Share on other sites

o manio.... jestem w totalnej kropce
najgorsze Szarik przetrwał w schronie -mam na myśli ostrą zimę, teraz będzie już tylko cieplej, ilość spacerów się nie zmieni - Szarik spaceruje około godziny, półtorej rano, potem zostaje mu już tylko kojec, który nie jest duży, nie jest też mały, ma podwójną wyłożoną słomą i z grubą zasłoną budę. siedzi sam (to może w jego przypadku akurat minus, bo lubi towarzystwo), hałas mu nie przeszkadza, bo nie słyszy.............no ale człowieka nie ma dla siebie

rozmawiałam z jego opiekunem - i on mi mówi,że nie chce aby Szarik szedł do kojca, nawet kosztem większej ilości spacerów, większego kontaktu z człowiekiem i lepszego żarełka, bo kojec ma tutaj i krzywda mu się nie dzieje
to jest taki pies,że on jest w człowieka zapatrzony jak w obraz, to pies jednego pana wierny do końca
on jest tak zapatrzony w swojego opiekuna,że jeśli on się oddali, to jest w stanie tylko ze mną stać, stojąc z inną osobą po prostu rozpacza za nim
niestety kolega ma swojego psa, mega zazdrośnika, koty i mieszka na 4 piętrze a do tego więcej go w domu nie ma niż jest.....Szarik nie może być jego

chcę dla tego psa jak najlepiej, naprawdę jestem w kropce:(( help!

edit: wpłynęła wpłata z drugiego bazarku Agnes_jot 352zł. dziękujemy!

Edited by martka1982
Link to comment
Share on other sites

Jeśli ma długi spacer to takiemu starszemu psiakowi starcza, ma swój kojec i jakiegoś swojego człowieka. Tak naprawdę nie ma źle. Myślę że trzeba mu szukać docelowo ds. Z opisu warunków nasuwa się pytanie czy warto wydawać kasę na trochę lepsze warunki.

U mnie miałby taki kojec z wybiegiem. [url]https://picasaweb.google.com/100690205327708208633/RAMZES#5695017463179253970[/url]

Link to comment
Share on other sites

ciotki, wiadomo,że ja bym chciała,żeby on od razu do ds poszedł, ma ogłoszenia, tablicę wyróżnioną i będę mu wyróżniać, do tego reklamę mu robię, gdzie mogę

w sobotę pokazałam go super ludziom spod Poznania, którzy od zawsze mieli owczarki, jak go zobaczyli, to zamarli, bo mówią,że ich (odkupiony z "cudownej" hodowli) jest identyczny, to samo umaszczenie, niski tył, tylko pyszczek nie taki siwy

pani chciała adoptować od razu, wierzyła,że dogada się z ich psem, i Szarik z pewnością by się dogadał ale jak zaczęliśmy rozmawiać i opisali zachowania swojego psa to, wątpię,żeby były w stanie się dogadać, tamten to po prostu agresor do psów a zwłaszcza na swoim terenie, obiecali,że będą mu robili reklamę wśród znajomych

Lilu a jest taka możliwość,żeby go wpisać do Ciebie w kolejkę ale do domu?

on ma dobrze, bo jest ulubieńcem kolegi, który jest w schronie codziennie, nie każdy pies tak ma ale on akurat tak, pokaże Wam jego kojec, jest większy ale nie taki ładny

chciałabym być również uczciwa wobec osób, które robiły dla niego bazarki, wpłacały jednorazowo i wobec deklarujących, w tej chwili na jego koncie jest 1385 zł, mogę z tego brać na wyróżnianie ogłoszeń i ew. inne wydatki na niego, jeśli takowe w ogóle by były, ale co z resztą? zamrozić i poczekać aż pójdzie do dt, jeśli wcześniej nie znajdzie ds?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cantadorra']Martka, ja myślę, że trzeba zapytać darczyńców, czy zgadzają się na to, aby wydatki szły na ogłoszenia i ewentualne inne potrzeby Szarika, przy czym intensywnie szukamy mu domu. To jest priorytet. Teraz będzie tylko lepiej z pogodą. A nuż Lilu zgodzi się na rezerwację miejsca?[/QUOTE]

masz rację, powysyłam pw z opisem sytuacji i zapytaniem
Ciebie już nie muszę pytać?:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='LILUtosi']Ja mogę zarezerwować. Choć i tak psy jak jest ciepło wchodzą i wychodzą kiedy chcą. W sumie na wiosnę i lato nie ma różnicy.No chyba że jest pies agresywny do innych. To wtedy jest izolowany.[/QUOTE]

jasne, wiosną i latem to zupełnie inna historia, skoro mają podwórko to dyspozycji, to który by chciał w domu siedzieć
chodzi po prostu o kontakt z człowiekiem, domowe warunki, ciepło, krzątaninę i zwykłe życie rodziny

ok, będę wdzięczna za rezerwację, podaj proszę koszt,żebyśmy wiedziały, do jakiej kwoty zmierzamy:)

Link to comment
Share on other sites

Cioteczki, pamiętacie, ze założyłam Szarikowi wątek na owczarkach ???
Pilnuję go cały czas i podnoszę
[B]Długo nic tam się nie działo, ale dziś odezwała się do mnie na PW dziewczyna - MarzenaG- z zapytaniem jak może pomóc :multi:
Odpisałam co i jak i Ona zdecydowała się wpłacać STAŁĄ 40 ZŁ NA MIESIĄC [/B]:multi: :multi: :multi:
Dajcie mi na PW numer konta :):):)

Link to comment
Share on other sites

Jeżeli mam się wypowiedzieć odnośnie zadeklarowanej przeze mnie kwoty. Jest to tylko 10 zł. misięcznie i w chwili obecnej jestem w stanie ją wpłacać na potrzeby Szarika. Jak się coś zmieni, to po prostu o tym zawiadomię. Póki co będę wpłacała. Pod koniec miesiąca wpłacę za luty i marzec czyli 20zł.

Link to comment
Share on other sites

dzięki dziewczyny, czyli pw z kontem poszło prosto do Mazi_G :)

dzisiaj wet obejrzał Szarika i był w sumie zdziwiony,że tak szybko porósł, powiedział: tak porasta jak pan o niego dba (słowa skierowane do jego opiekuna...tamten prawie z dumy nie pękł). Szarik dostaje teraz omega 3,6 i 9 w jednej tabletce, bo pani w aptece poradziła mi,że na wszelkie zmiany skórne lepsze jest jednak omega6, więc w rezultacie ma pakiecik

edit: obiecałam,że pokażę jego kojec
[url]http://www.youtube.com/watch?v=ynaN2RgV8qY&feature=youtu.be[/url]

Edited by martka1982
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...