Jump to content
Dogomania

Szarik odszedł 5 lipca 2012. Biegaj szczęśliwy za TM. Pamiętamy [']['][']['][']


martka1982

Recommended Posts

  • Replies 859
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

rozmawiałam z kierowniczką schroniska
przedstawiłam sytuację Szarika, tzn dt za około 500zł, 150 zł deklaracji i 1500 na jego koncie
u nas jest tak,że pies wyjezdza do dt z umową, tzn dt podpisuje umowe ze schroniskiem, wiec to schronisko jest nadal prawnym opiekunem psa i to schronisko przelewa na konto dt pieniadze co miesiac
i kierowniczka pyta a co bedzie jesli za 4-5 miesiecy skoncza sie pieniadze?
pies bedzie musial wrocic do schroniska a to nie jest odpowiedzialne

ja juz jej nie mowilam nawet, ze na dogo znacznie trudniej jest znalezc deklaracje jak juz pies jest w dt niz jak dopiero ma na dt szanse

Link to comment
Share on other sites

[quote name='martka1982']rozmawiałam z kierowniczką schroniska
przedstawiłam sytuację Szarika, tzn dt za około 500zł, 150 zł deklaracji i 1500 na jego koncie
u nas jest tak,że pies wyjezdza do dt z umową, tzn dt podpisuje umowe ze schroniskiem, wiec to schronisko jest nadal prawnym opiekunem psa i to schronisko przelewa na konto dt pieniadze co miesiac
i kierowniczka pyta a co bedzie jesli za 4-5 miesiecy skoncza sie pieniadze?
pies bedzie musial wrocic do schroniska a to nie jest odpowiedzialne

ja juz jej nie mowilam nawet, ze na dogo znacznie trudniej jest znalezc deklaracje jak juz pies jest w dt niz jak dopiero ma na dt szanse[/QUOTE]

W sumie rozsądne podejście, ponieważ nie można mieć pewności, że chłopak znajdzie DS w 3 miesiące, ostatnio straszny jest zastój w adopcjach.
Gdyby mu BRAKOWAŁO 150 - 200 zł deklaracji, sprawa byłaby łatwiejsza.
Głupia sytuacja - Szarik ma 1500 zł, a siedzi w schronie...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lobaria']W sumie rozsądne podejście, ponieważ nie można mieć pewności, że chłopak znajdzie DS w 3 miesiące, ostatnio straszny jest zastój w adopcjach.
Gdyby mu BRAKOWAŁO 150 - 200 zł deklaracji, sprawa byłaby łatwiejsza.
Głupia sytuacja - Szarik ma 1500 zł, a siedzi w schronie...[/QUOTE]

dokładnie to powiedziała kierowniczka,żeby chociaż do tych 350zł dociągnąć stałych, to wtedy bez 150 może jechać

Link to comment
Share on other sites

W zeszłym tygodniu powysyłałam sporo zaproszeń na wątek, ale widż e, ze nikt z tych osób, do których pisałam jeszcze sie tu nie pojawił.

Prosiłam nawet kilka osób o przeniesienie deklaracji stałych z pieska, który trafił do DS, ale niestety nic z tego.

Jedna osoba mi odpisała, ze jeśli zdecyduje się przekazać, to na Sabę z mojego podpisu, bo ona jest już w DT, ale niestety "sponsorka" zawiodła, bo nagle zniknęła, i teraz ma dług.

Szarik przeciwnie, ma kasę, ale niestety ciągle w schronie. Druga osoba nie zdecydowała się z uwagi na sytuacje rodzinną.

Poza tym nikt więcej nie odpisał...

Edited by MALWA
Link to comment
Share on other sites

Bazarkami można też konto doładować.
Z deklaracjami to róznie bywa nawet z tymi stałymi.
Ważne są ogłoszenia, bo w każdej chwili może znależć domek..
On jest śliczny ...I ma dużą szansę na domek..
I chyba najlepiej jak się go w DT poszkoli ) 5 lat w kojcu w schronisku)
niż prosto z kojca do nowego domku.
Mogę też podarować fanty na bazarek dla Szarika...(Dodam ich fotki i wyślę jak będą sprzedane).Jeżeli ktoś mu bazarek zrobi to proszę do mnie powiadomić na pm.
Czy Szarik ma swój banerek ?.Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ick']Bazarkami można też konto doładować.
Z deklaracjami to róznie bywa nawet z tymi stałymi.
Ważne są ogłoszenia, bo w każdej chwili może znależć domek..
On jest śliczny ...I ma dużą szansę na domek..
I chyba najlepiej jak się go w DT poszkoli ) 5 lat w kojcu w schronisku)
niż prosto z kojca do nowego domku.
Mogę też podarować fanty na bazarek dla Szarika...(Dodam ich fotki i wyślę jak będą sprzedane).Jeżeli ktoś mu bazarek zrobi to proszę do mnie powiadomić na pm.
Czy Szarik ma swój banerek ?.Pozdrawiam[/QUOTE]

jak by się któraś cioteczka podjęła bazarku to ja też mogę fotki podesłać fantów:) zawsze by kudłaczowi grosza wpadło:)

Link to comment
Share on other sites

dzięki Malwa,że rozsyłasz wątek
tyle psów na około potrzebuje wsparcia,że znaleźć nowe osoby, które akurat zdecydują się pomóc Szarikowi jest trudno
no chyba,że ktoś kocha owczarki nad życie:)

czy któraś ciotka miałaby czas wystawić bazarek?
a może te fanty ,o których piszecie dorzucicie do bazarku agnes_jot?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='martka1982']dzięki Malwa,że rozsyłasz wątek
tyle psów na około potrzebuje wsparcia,że znaleźć nowe osoby, które akurat zdecydują się pomóc Szarikowi jest trudno
no chyba,że ktoś kocha owczarki nad życie:)

czy któraś ciotka miałaby czas wystawić bazarek?
a może te fanty ,o których piszecie dorzucicie do bazarku agnes_jot?[/QUOTE]

Zaraz ją zapytam....Myślę,ze nie bedzie problemu...Trzeba tylko wszystko ustalić.
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/224111-bazarek-dla-Szarika-w-budowie./page2[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='martka1982']dzięki Malwa,że rozsyłasz wątek [/QUOTE]


Tak, tylko, ze nic z tego nie wynika. Ja wysyłam zaproszenia i co z tego, cisza dalej...

Ludzie chyba mają dosyć potrzebujących psów dookoła i trudno mi kogoś zachęcić do pomocy....buuuuuuuu

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MALWA']Tak, tylko, ze nic z tego nie wynika. Ja wysyłam zaproszenia i co z tego, cisza dalej...

Ludzie chyba mają dosyć potrzebujących psów dookoła i trudno mi kogoś zachęcić do pomocy....buuuuuuuu[/QUOTE]
....właśnie...tylu potrzebujących....a możliwości niewielkie....
Marta napisała:no chyba,że ktoś kocha owczarki nad życie[IMG]http://www.dogomania.pl/threads/218722-Szarik-onek-5-lat-zamknięty-w-małym-kojcu-jest-dt-zbieramy-deklaracje-pomóż!/images/smilies/icon_smile.gif[/IMG]kochać to nie wszystko....jak nie mam warunków ani finansowych ani miejscowych, żeby np zabrać Szarika do siebie ...a kocham owczarki...poprostu nieraz jest trudno pokonać przeszkody...ale miejmy nadzieję, że Szarik znajdzie swoje miejsce....trzymam kciuki...

Edited by Maria1957
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...