Jump to content
Dogomania

Szarik odszedł 5 lipca 2012. Biegaj szczęśliwy za TM. Pamiętamy [']['][']['][']


martka1982

Recommended Posts

  • Replies 859
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Szariczek cudny jak wiadomo towarzyski i życzliwy jest dla innych psów dlatego napewno się nie obrazi jak zaproszę na wątek jego jeszcze starszego schroniskowego kumpla...

[url]http://www.dogomania.pl/threads/222533-Murzyn-po-10-ciu-latach-pracy-na-etacie-str%C3%B3%C5%BCa-trafi%C5%82-do-schroniska...Og%C5%82aszajmy!?p=18574052#post18574052[/url]

Link to comment
Share on other sites

Zaglądam do Szarika! Może, któraś bystra Ciostka zrobiłaby Szarikowi ogłoszenia na Poznań, pdobno w tym rejonie jest sporo adopcji. Wiem to od Marty (na dogo: martaipieski ), która już kilka psów w wielkopolskie wyadoptowała.

Dzisiaj przelałam 140,65 zł dla Szarika z mojego pierwszego bazarku! Po otrzymaniu pieniążków proszę o potwierdzenie na wątku i na bazarku.

Poza tym z mojego obecnego bazarku, ktróry zrobiłam dla Szarika i Sary całość pieniążków pójdzie dla Szarika! Tak postanowiałam, ponieważ Marta - odpowiedzialna za Sarę, poinformowała mnie, że Sara znalazla dom stały!

Link to comment
Share on other sites

super wieści Malwa:)
te obecne ogłoszenia szły częściowo na wielkopolske a czesciowo na mazowieckie

przy okazji zapraszam na bazarek dla dwóch konińskich inwalidów, którzy zbierają na leki:

[url]http://www.dogomania.pl/threads/222266-Dodane-nowe-dla-urody-zegarki-ciuszki-obrusy-na-leczenie-Dropsa-i-Gucia-do-10.02-g.20[/url]

Edited by martka1982
Link to comment
Share on other sites

kopiuje z FB

OSTRZEŻENIE !
PROSZĘ, UDOSTĘPNIAJCIE !!!
Dostałam ostrzezenie ze schroniska w Ga...ju, ze jeździ po schroniskach facet z zamiarem adopcji szczeniąt. Psy podobno jadą do Niemiec jako przynęta dla amstafow szkolonych do walk !!! Ten facet to Łukasz C. lub żona Ewa z Krzywina kolo Gostynia. Może kontaktować się ze schroniskami w całej Polsce.... uprzedź znajome schroniska !

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Secia']kopiuje z FB

OSTRZEŻENIE !
PROSZĘ, UDOSTĘPNIAJCIE !!!
Dostałam ostrzezenie ze schroniska w Ga...ju, ze jeździ po schroniskach facet z zamiarem adopcji szczeniąt. Psy podobno jadą do Niemiec jako przynęta dla amstafow szkolonych do walk !!! Ten facet to Łukasz C. lub żona Ewa z Krzywina kolo Gostynia. Może kontaktować się ze schroniskami w całej Polsce.... uprzedź znajome schroniska ![/QUOTE]

Masakra jaklaś! Ale już kiedyś widziałam na wątkacha to ostrzeżenie. Widać proceder rozwija się nadal...

A co do Szarika, to przesłałam wczoraj Marcie link do wątku Boloniarek, może dziewczyny coś zaradzą, albo któraś z Booloniarek udostępni Szarikowi DT...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='martka1982'][B]DOnka widzę się,że się rozkręcasz:) pewnie nie ma tam jego ogłoszenia
on ma ogłoszenia na 130 portalach ogłoszeniowych, taki zwykłych wiesz
[/B]
Szariczek standardowo był dziś na spacerku, żeby tylko te mrozy odpuściły już, to by mu lżej było[/QUOTE]

No to teraz już ma ogłoszenie na OwP :)
[url]http://owczarki.eu/edytuj_psa/1313[/url]

Oby to były szczęśliwe trzynastki :):):)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MALWA']A czy z wątku Boloniarek odezwał się ktoś, kto by mógł zaoferować DT?

I nie widzę w rozliczeniu mojej wpłaty z pierwszego bazarku, a 7.02. wpłaciłam 140,65 zł.

Proszę też o potwierdzenie na wątku bazarku.[/QUOTE]

pisałam tam w sprawie Szarika i jeszcze jednego psiaka, odzewu brak
popsuł mi się livebox i korzystam z kompa nie w swoim domu, nie chce tutaj sprawdzac konta....
jesli wierzyc obietnicom, to dzis powinnam miec net u siebie, jesli tak bedzie to natychmiast sprawdze i potwierdze

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Secia']a czy są jakieś szanse na DT?[/QUOTE]

na tę chwilę jest 70zł deklaracji stałych (wszelkie info w drugim poście), wpłat jednorazowych będzie sporo (na razie tego nie widać,bo dopiero spłyną z bazarków) ale tak jak pisałam, bez przynajmniej części deklaracji stałych Szarik nie może jechać do dt

dla mnie problem też jest taki,że nie znam dt z dogomanii dla dużego psiaka jakim jest Szarik
dotychczas o wiele mniejsze psiaki od niego jeździły do dt dogomaniackich od nas

Link to comment
Share on other sites

melduję o wpłatach od Marii1957 13zł, Malwy z bazarku 140,65 oraz Aronkowej 20zł. dzięki wielkie!

i jeszcze zapomniałam dodać,że doszły do mnie paki z super fantami od ciotki ostatniaszansa dla Szarika, a za chwilę przyjdzie jeszcze paczka od ciotki lavinii, więc szykuje się kolejny bazar dla niego!

na jego koncie, po zsumowaniu dzisiejszych wpłat jest 500zł :)

Edited by martka1982
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...