Jump to content
Dogomania

Szarik odszedł 5 lipca 2012. Biegaj szczęśliwy za TM. Pamiętamy [']['][']['][']


martka1982

Recommended Posts

  • Replies 859
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Szariczek trzyma sie bardzo człowieka jakby chciał wszystkiego sie od niego nauczyć i podążając za nim , pochylając głowę pokazuje szacunek :)
Martka a czemu uważasz, ze wyłysienia na grzbiecie mogą już nie zarosnąć?- jakie było ostateczne rozpoznanie zmian na skórze? czemu nie może być wykastrowany? nie jest jeszcze z niego taki dziadulek ;)
jak uszka, całkiem wyleczone?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='joteska']Szariczek trzyma sie bardzo człowieka jakby chciał wszystkiego sie od niego nauczyć i podążając za nim , pochylając głowę pokazuje szacunek :)
Martka a czemu uważasz, ze wyłysienia na grzbiecie mogą już nie zarosnąć?- jakie było ostateczne rozpoznanie zmian na skórze? czemu nie może być wykastrowany? nie jest jeszcze z niego taki dziadulek ;)
jak uszka, całkiem wyleczone?[/QUOTE]

po plackach na karku już nie ma śladu (wet ocenił,że były od pcheł) a ten na zadku to od tarcia nim o kojec, w którym tkwił
myślałam,że to trwałe uszkodzenie mieszków włosowych, widać poprawę, tzn ten placek nie jest już tak duży, zmienia się również kolor łysej skóry...może kiedyś zarośnie:) ale nawet z tym plackiem wygląda pięknie!

i znowu nie widziałam go tydzień i znowu doszłam do wniosku,że mu się przytyło:)

nie było mowy o tym,że nie może być wykastrowany, po prostu napisałam,że szkoda byłoby podejmować to ryzyko tylko dla samego faktu wykastrowania, taka jest moja opinia ale jeśli pojawi się taka konieczność to będą myśleć w schronie jak zrobić aby było dobrze:)

uszka całkiem wyleczone, trwało to długawo ale już jest zdrowy, można go teraz trochę potarmosić i nie kończy się to piskiem z bólu:)

Link to comment
Share on other sites

Ile brakuje Szarikowi deklaracji? Mogę dołożyć 10 zł miesięcznie, ale zapłacę za kilka miesięcy z góry, bo potem zapomnę. Tymczasem zapraszam na bazarek m.in. ze spodniami narciarskimi: [url]http://www.dogomania.pl/threads/222869-Ciuszkowy-Bazarek-Cioci-Cantadory-%29-18.02.-godz.-22.00[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cantadorra']Ile brakuje Szarikowi deklaracji? Mogę dołożyć 10 zł miesięcznie, ale zapłacę za kilka miesięcy z góry, bo potem zapomnę. Tymczasem zapraszam na bazarek m.in. ze spodniami narciarskimi: [url]http://www.dogomania.pl/threads/222869-Ciuszkowy-Bazarek-Cioci-Cantadory-%29-18.02.-godz.-22.00[/url][/QUOTE]

z dyszką od Ciebie Szarik ma 100zł deklaracji stałych
dzięki, że dołączasz do oneczka! :)
zaraz prześlę pw

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lobaria']z tablica.pl jest duży odzew na Śląsku.[/QUOTE]

na Wielkopolskę też, Szarik dotychczas miał tablicę na wlkp i łódzkie, ale łódzkie mi usunęli, bo tekst był ten sam
właśnie zrobiłam mu na śląsk-katowice z innym tekstem, więc chyba się nie czepną
z tamtego na wlkp nr telefonu był sprawdzany pięciokrotnie ale tel nigdy nie zadzwonił:(

a uważasz,że warto wyróżnić?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='martka1982']na Wielkopolskę też, Szarik dotychczas miał tablicę na wlkp i łódzkie, ale łódzkie mi usunęli, bo tekst był ten sam
właśnie zrobiłam mu na śląsk-katowice z innym tekstem, więc chyba się nie czepną
z tamtego na wlkp nr telefonu był sprawdzany pięciokrotnie ale tel nigdy nie zadzwonił:(

a uważasz,że warto wyróżnić?[/QUOTE]

Wyróżnione znacznie wpływa na ilość odsłon - ostatnio robiłam wyróżnioną tablicę dla mojego ulubieńca
[url]http://www.dogomania.pl/threads/215836-Czarnuszek-Pepe.-Pilnie-szuka-cz%C5%82owieka-kt%C3%B3ry-pokocha-Go-ca%C5%82ym-sercem...?highlight=Pepuniu[/url]

W ciągu tygodnia było 400 odsłon ogłoszenia, a telefonu 16. I cisza... nikt nie zadzwonił.
Wczoraj zrobiłam na Wielkopolskę i liczę na cud...

Link to comment
Share on other sites

oj, a psiak młody i ładny, jedyne co mogę doradzić, to zdjęcia - jak pies czarny, dajcie go na kolorowy albo czerwony kocyk i zróbcie sesję porządna - to bardzo pomaga

to może wyróżnimy tablicę Szarika, ciotki co Wy na to?

Secia, wiem,że mnie zabijesz ale u nas kolejna masakra - bieda z pękniętym kręgosłupem, wesprzyjcie tego psa dobrym słowem, bo i tak na razie możemy tylko czekać

[url]http://www.dogomania.pl/threads/222971-Norton-ze-z%C5%82amanym-kr%C4%99gos%C5%82upem....kolejne-nieszcz%C4%99%C5%9Bcie!-Teraz-wszystko-zale%C5%BCy-od-losu?p=18616794#post18616794[/url]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...