Jump to content
Dogomania

Szarik odszedł 5 lipca 2012. Biegaj szczęśliwy za TM. Pamiętamy [']['][']['][']


martka1982

Recommended Posts

  • Replies 859
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='martka1982']Kilka postów wyżej pisałam o tym co Ty, Malwa. Zrobiłam jeszcze raz przegląd osób, które znam i naprawdę nie mam nikogo takiego.[/QUOTE]

A to chyba nie zauważyłam. Już myślałam, że jest szansa na powierzenie Szarika jakiejś sąsiadce na emeryturze, która trochę by sobie dorobiła.

I co dalej ?

Zbieramy deklaracje - tych nie ma, robimy bazarki - z tego ciut kasy jest. I co dalej? Co z Szarkiem, bo rozumiem, że cały czas jest w schronisku?

Link to comment
Share on other sites

Wybacz Szariku, ze Cie tak okrutnie zaniedbałam :oops:
Ale tyle tych potrzebujących psiaków, że już nie ogarniam :shake:
Jednemu pomożesz, już następni w kolejce...
Cioteczki, czego Szarikowi jeszcze potrzeba, oprócz pieniędzy i DT/DS oczywiście, bo to jest jasne ;)
Wydarzenie na fb chyba ma, jak pamietam :roll:
Wątki na owczarkach ... ???
Ogłaszacie Go ???
Może tu jakoś pomogę :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='DONnka']Wybacz Szariku, ze Cie tak okrutnie zaniedbałam :oops:
Ale tyle tych potrzebujących psiaków, że już nie ogarniam :shake:
Jednemu pomożesz, już następni w kolejce...
Cioteczki, czego Szarikowi jeszcze potrzeba, oprócz pieniędzy i DT/DS oczywiście, bo to jest jasne ;)
Wydarzenie na fb chyba ma, jak pamietam :roll:
Wątki na owczarkach ... ???
Ogłaszacie Go ???
Może tu jakoś pomogę :)[/QUOTE]

wątki na owczarkach to jest to,czego nam trzeba, dobrze by było pokazać go ludziom, którzy są miłośnikami tej rasy, oni mają kontakty itp
jeśli jesteś w stanie go tam zaprezentować, to będę bardzo wdzięczna! gotowy opis i namiary są w pierwszym poście
ma wykupiony pakiet 130 ogłoszeń, są w trakcie realizacji, fb też ma

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MALWA']Zapraszam na mój kolejny bazarek, który zrobiłam dla Szarika i Sary!

Link w sygnaturce.[/QUOTE]

dziękujemy bardzo! link już w pierwszym poście a na bazarku już walczę:)

tak, Szarik nadal w schronisku, napuściłam jeszcze dzisiaj moją mamę aby rozmawiała o Szariku ze swoimi koleżankami i prosiła aby przekazywać dalej,że szukamy dt. Jedno jest ważne aby to nie było wysoko, na razie da radę ale nie wiadomo jak będzie później. parter byłby idealny

Link to comment
Share on other sites

[quote name='martka1982'][B]wątki na owczarkach to jest to,czego nam trzeba, dobrze by było pokazać go ludziom, którzy są miłośnikami tej rasy, oni mają kontakty itp[/B]
jeśli jesteś w stanie go tam zaprezentować, to będę bardzo wdzięczna! gotowy opis i namiary są w pierwszym poście
ma wykupiony pakiet 130 ogłoszeń, są w trakcie realizacji, fb też ma[/QUOTE]

Mówisz i masz cioteczko ;)
Założę chłopakowi wątki na owczarek.pl i owczarki.eu

Link to comment
Share on other sites

witamy, witamy

ostatni raz widziałam Szarika w niedziele i gdy zobaczyłam go dziś to od razu dostrzegłam,że przytył:) właściwie to zrobił się okrąglutki, już prawie pulpecik dlatego przystopujemy trochę z tymi dodatkowymi michami, bo szkoda stawy obciążać
Szarik to bardzo wytrzymały pies, on nie zważa na mróz, chce spacerować, uczestniczyć w "życiu poza schroniskiem", chce być aktywny i czerpać z życia pełnymi łapami;) co zresztą robi w takim stopniu w jakim umożliwia mu to jego opiekun i warunki schroniskowe
na tyle odzyskał formę,że dzisiaj postanowił poderwać sunię szczeniaczka (taką ze 40cm). biegał za nią, robił okrążenia i trochę straszył swoją posturą i natarczywością. dopiero pod koniec spaceru zmęczył się amorami, bo ona była szybsza i świetnie radziła sobie z nim. z tego wynika,że nasz Szarik ma jeszcze siły i ochotę na ten tego..........

Link to comment
Share on other sites

[quote name='monika083']jestem na zaproszenie Seci..straszny bidulek,fajnie, ze juz wyciagniety z tej budy.Czy na PayPal mozna cos przeslac?[/QUOTE]

jasne, dziękujemy, zaraz prześlę pw z paypal

nagrałam dziś dwa filmiki z Szarikiem, jeden miał pokazać,że się ładnie otłuścił, poza tym jest codziennie wyczesywany, łyse placki na karku już zarosły, na zadku nadal nie i nie wiem czy zarosną, dla Szarika dziwną jest sytuacja gdy stoimy...on wtedy nie wie po co ten przestój
pewnie tych boczków nie widać, więc musicie mi uwierzyć na słowo,że się zaokrąglił

[url]http://www.youtube.com/watch?v=wXjJhevEbdY&feature=youtu.be[/url]

drugi filmik pokazuje jak Szarik chodzi za człowiekiem, ty robisz krok - on robi krok; ty stajesz- on też, całkowite posłuszeństwo
dla innych psów, to że człowiek staje nie jest żadnym sygnałem, robią sobie swoją, chodzą, wąchają....a Szarik:

[url]http://www.youtube.com/watch?v=MSEJkq6B8vM&feature=youtu.be[/url]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...