Jump to content
Dogomania

Bastek - Kudłaty aniołek . odszedł za T.M ...Kocham y Cię ,,nadal....


aanka

Recommended Posts

Martika musze poczekac na opinie dziewczyn, a moze tak pol na pol tzn. na marcelka i tego psiaka od zofjia chyba Torona? bo on chyba w kiepskim stanie... - co myslicie? dajcie znac

[quote name='Martika@Aischa']Asieńko Monti na którego były deklarowane pieniążki poszedł do domku prosto z Radys a na jego miejsce przyjechał Marcelek który cudem uniknął Radys. Wiem że Myrysia O rozsyłała do deklarujących prośbę o przekazanie tych deklaracji na Marcelka. Potrzeby są niestety ogromne ....opłata DT ...karma ...weterynarz bo chłopak zaniedbany jak to po schronisku.
Jeśli udało by się choc częśc tych pieniążków przekazac Marcelkowi była bym bardzo wdzięczna.

Tu wątek Marcelka :
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/245953-Marcel-z-przytuliska-zaraz-trafi-do-Radys-prosimy-o-pomoc[/URL][/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='asia-s']Martika musze poczekac na opinie dziewczyn, a moze tak pol na pol tzn. na marcelka i tego psiaka od zofjia chyba Torona? bo on chyba w kiepskim stanie... - co myslicie? dajcie znac[/QUOTE]

[quote name='winter7']Dziewczyny, to już same zdecydujcie na kogo przelać. Ja się zgadzam, pod warunkiem, że będzie to prawdziwa pomoc a nie zasilanie "pseudohotelików".[/QUOTE]

Dziewczyki ja jak najbardziej zgadzam się na wszystko co ustalicie :) zapraszam oczywiście wszystkich na wątek naszego Marcelka vel Mentosa ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

[quote name='asia-s']Dla Marcelka przeslalam 50 zl
Zostalo na koncie 50 zl - ktore mam przekazac na Torona - czekam na dane do przelewu

brakuje wplaty dochy - 70 zl ( zalegle deklaracje na bastka )[/QUOTE] Nie dostalam danych do przelewu na Torona, szkoda..... a wiec zostaje nam 50 ZL na przekazanie innej biedzie, prosze Was o wskazanie komu, poniewaz chcialabym juz zakonczyc rozliczenie Bastusia. Na wplate dochy juz nie czekam

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny czy mogę przekazać te 50 zł które zostało na moim koncie na pomoc sunieczce z tego wątku: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/245650-ISKIERECZKA-w-dt-za-karme-ale-nie-ma-nawet-na-karme-a-nikt-tutaj-nie-zagląda-%28%28[/url]

Sunia przebywa w domu tymczasowym bez zadnych dodatkowych oplat tylko za zwrot za karmę

dzieki za potwierdzenie z waszej strony





[quote name='asia-s']Nie dostalam danych do przelewu na Torona, szkoda..... a wiec zostaje nam 50 ZL na przekazanie innej biedzie, prosze Was o wskazanie komu, poniewaz chcialabym juz zakonczyc rozliczenie Bastusia. Na wplate dochy juz nie czekam[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

Asieńko,prawdopodobnie dla Iskierki szykuje się DS.Wszystko obecnie jest dogrywane...
Może więc przelać na stowarzyszenie,bo tam ciągle jakieś bidy w potrzebie,a pieniążków jak zawsze za mało...
[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/204216-Psiaczki-i-kotki-pod-opiek%C4%85-Stowarzyszenia-hum-ekologicznego-dla-Braci-Mniejszych?p=21277246#post21277246[/url]

Link to comment
Share on other sites

A to super jeśli Iskierka trafilaby do domu stałego :)

a więc dziewczęta :) przelewem te 50 zł na stowarzyszenie z linku Bogusi

P.S. Dalej będę zaglądać systematycznie na konto na którym rozliczalam psiaki jak Bastusia o Deniska. I jeśli tylko wpłyną jednak zaległe deklaracje od dachy to dam natychmiast znać.

na razie po wypłacie na stowarzyszenie na koncie bastkowym zostaje "0" złotych i zamykam rozliczenie



[quote name='Bogusik']Asieńko,prawdopodobnie dla Iskierki szykuje się DS.Wszystko obecnie jest dogrywane...
Może więc przelać na stowarzyszenie,bo tam ciągle jakieś bidy w potrzebie,a pieniążków jak zawsze za mało...
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/204216-Psiaczki-i-kotki-pod-opieką-Stowarzyszenia-hum-ekologicznego-dla-Braci-Mniejszych?p=21277246#post21277246[/URL][/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

pieniazki 50 zl przelalam dzisiaj na konto stowarzyszenia, na dzien 11/09/2013 stan konta Bastusia "0" zl. Zamykam rozliczenie , bede zagladac czy wplyna pieniazki od dochy.... jesli tak to dam znac na watku
Anulka bo mnie...:oops: dzieki serdeczne za mile slowa

[quote name='Anula']Fajnie,że ta Fundacja dostała pieniążki,bardzo pomaga psiakom.Bardzo dobry wybór.
Dziękuję asia-s za rzetelne prowadzenie finansów,jesteś w tym niezastąpiona.[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asia-s']pieniazki 50 zl przelalam dzisiaj na konto stowarzyszenia, na dzien 11/09/2013 stan konta Bastusia "0" zl. Zamykam rozliczenie , bede zagladac czy wplyna pieniazki od dochy.... jesli tak to dam znac na watku
Anulka bo mnie...:oops: dzieki serdeczne za mile slowa[/QUOTE]

Bardzo przepraszam że z opóżnieniem.
Chciałam potwierdzić że [B]50,00 zł [/B] [B]Bastusiowych[/B] wpłyneło 11.09.2013 na konto naszego [B]Stowarzyszenia.[/B]
[B]Anula, Bogusik,[/B] dziękuję Wam kochane dziewczyny za pamięć o naszych sirotach...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bogusik']Ciocia togaa,dziękujemy za potwierdzenie.Nasza Kochana księgowa Asieńka rozliczona z pieniążków i będzie mogła spokojnie spać :smile: Jeszcze raz Asiu dziękuję,za wszystko co zrobiłaś dla Bastusia :calus::Rose:[/QUOTE] Bogusiu dziekuje Tobie, Anuli i Innym wszystkim dziewczetom :Rose: wspolnie wszystkie dziewczeta ktore byly na watku i wspieraly Bastusia czy to dobrym slowem czy finansowo zrobilysmy co w naszej mocy zeby Bastusiowe ostatnie chwile byly szczesliwe, Bastus wie o tym.... wie ze go pamietamy i zostanie w naszych sercach.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 5 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...