Jump to content
Dogomania

Bastek - Kudłaty aniołek . odszedł za T.M ...Kocham y Cię ,,nadal....


aanka

Recommended Posts

[quote name='Martika@Aischa']Grażynko ...Michell trzymajcie się dzielnie dziewczynki kochane !!!! Zrobiłyśmy dla Bastusia WSZYSTKO ...byłyście przy nim do końca ...kochałyście go nad życie ...Nie odchodził zapomniany i sam w schroniskowym boksie a to najważniejsze!!!
Bastusiu wierzę że tam gdzie jesteś jesteś szczęśliwy
[*][/QUOTE]

Popieram słowa Martiki, dziewczyny, dzięki Wam Bastuś zaznał szczęścia i nie odszedł anonimowy w schroniskowym boksie.

Może niewiele pisałam na tym wątku, ale zaglądałam do Bastusia.

Tak mi przykro:-(

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='giselle4']Bogusiu,bardzo dziekuje
Hrabal bierze leki z tej serii na nozki
tylko w syropie to bedzie dla niego.
Dziekuje Wszytskim bardzo
ale jakos ciezko mi wchodzic na dogo....[/QUOTE]
Grażynko,potwierdź tylko na wątku Hrabala,że tabletki po Bastusiu on przyjmuje.Jest to ważne,bo jest to kuracja 3-miesięczna i raz na rok.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bogusik']Grażynko,potwierdź tylko na wątku Hrabala,że tabletki po Bastusiu on przyjmuje.Jest to ważne,bo jest to kuracja 3-miesięczna i raz na rok.[/QUOTE]

poprosze michelle
bo ja nie mam tego wątku

Edited by giselle4
Link to comment
Share on other sites

Jezu.... tyle czasu nie zagladalam na dogo, jak mi strasznie smutno.... Bastusiu Kochany spij spokojnie, badz szczesliwy tam gdzie jestes...



[SIZE=2][COLOR=#ff0000][B]Uwazam ze wszystkie zaleglosci deklarowiczow powinny zostac wplacone wlacznie do maja, przyzwoitosc tego wymaga...[/B][/COLOR][/SIZE]

[B]Za chwile bedzie podsumowanie wplat i prosze o decyzje i info komu dziewczyny przekazemy pieniazki po Bastusiu[/B]



[quote name='dorota k.']Niestety Bastuś za TM:-( Zasnął i już się nie obudził
:-([/QUOTE]

Edited by asia-s
Link to comment
Share on other sites

Mimo calego smutku, ja musze rozliczyc sprawy finansowe czyli przyziemne....

Rozliczenie maja w poscie powyzej.

Na moim koncie jest na dzien 21/05/2013 - [B][COLOR=#ff0000]539 zl [/COLOR][/B]po Bastusiu

[COLOR=#ff0000][B]Niestety a moze " stety " cenie przyzwoitosc i dane slowo a wiec pomimo ze Bastus umarl uwazam ze zalegle wplaty powinny wplynac na moje konto.[/B]
[/COLOR]
Aanka - potwierdzilas na pw ze uzupelnisz wplaty - smierc Bastusia nie zwalnia Cie z tego obowiazku
Nie wplacilasza X,XI,XII - 2012 iI, II, III, IV, V - 2013 - razem 8 miesiecy x 15 zl [COLOR=#000000]czyli 120 zl[/COLOR][COLOR=#ff0000]
[/COLOR][COLOR=#000000]docha Ciebie prosze o wplate za kwiecien i maj czyli 2 x 35 zl = 70 zl

prosze o przyzwoitosc i uczciwosc i czekam na jak najszybsze uregulowanie wplat,

[B]Prosze dziewczyny o info gdzie przekazac Bastusiowe pieniazki, moze macie propozycje pieskow, prosze o propozycje, na dzien dzisiejszy mam do rozdysponowania po Bastusiu 539 zl
[/B]
+ " bede miala " - taka mam madzieje dalsze 190 zl po uzupelnieniu wplat do rozdysponowania na inne pieski[/COLOR]


[B]EDIT: AANka wplacila zalegle wplaty 120 zl 18/06/2013- Ania dziekuje serdecznie[/B]

Edited by asia-s
Link to comment
Share on other sites

Też chciałam wkleić link do wątku trzech bidek, ale Maja mnie uprzedziła :)

[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/243524-Trzy-ma%C5%82e-bardzo-chore-kundelki-z-interwencji-w-schronisku-PILNIE-POTRZEBNA-POMOC[/url]

To młode psiaki i wg mnie adopcyjne, tylko wymagające szybko skutecznego leczenia....no i wsparcia finansowego w związku z tym :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bogusik']Również miałam prosić o wsparcie dla tych bidulek.Tym bardziej,że są chore,a koszt hotelikowania i leczenia bardzo duży.Poczekajmy na inne ciocie i ich propozycje.[/QUOTE]

mój wkład był nie wielki ...zaledwie mały spadek po Afrze która wróciła do domku. Ale zgadam się i popieram w 100%. Te psiaczki bardzo potrzebują wsparcia.

Link to comment
Share on other sites

Asiu,dziękuję za jak zawsze przejrzyste i rzetelne rozliczenie Bastusiowych pieniążków.Zgadzam się jak najbardziej co do zaległych wpłat.Osoby,które składają deklaracje,powinny sie z tego wywiazać do końca.W życiu różnie bywa i są takie sytuacje,że trudno wywiązać się z danej obietnicy,ale w takim wypadku wystarczyło by tylko napisać na wątku kilka słów wyjaśnienia.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='farmerka63']Też chciałam wkleić link do wątku trzech bidek, ale Maja mnie uprzedziła :)

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/243524-Trzy-małe-bardzo-chore-kundelki-z-interwencji-w-schronisku-PILNIE-POTRZEBNA-POMOC[/URL]

To młode psiaki i wg mnie adopcyjne, tylko wymagające szybko skutecznego leczenia....no i wsparcia finansowego w związku z tym :([/QUOTE]
Też jestem za.To są aż trzy psiaki,które potrzebują natychmiastowej pomocy w leczeniu i w hotelikowaniu,dlaczego hotel,ponieważ nikt nie deklaruje DT ze względu na ich chorobę.Bardzo proszę,przyłączmy się do pilnej pomocy tym umęczonym psom z interwencji.

Bastuniu,nigdy nie zapomnę ciebie,na zawsze pozostaniesz w moim sercu.

[IMG]http://images39.fotosik.pl/1484/f00027d994eec8e6med.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Bogusiu popieram Twoje słowa. Różnie bywa w życiu, nie wiemy co nas jutro spotka lub w jakiej sytuacji będziemy. Ania mi potwierdzala ze uzupełni wpłaty, dlatego to poruszylam. Jeśli nie mogła dalej wpłacać wystarczyło ze napisalaby to na wątku - każda z nas by to zrozumiała bez problemu bo nic nigdy nie jest białe lub czarne....
Ale jeśli Ania potwierdza kilkakrotnie ze uzupełni zaległości i tego nie robi przez tyle czasu to zwyczajnie jest nieslowna....szkoda....

No ale już nie będę tego walkowac, mam nadzieje ze sytuacja się pozytywnie wyjaśni.

Bastus na pewno ucieszylby się ze jego finanse wspomaga te trzy biedactwa od Zofiji,
ja tez proponuje jak Wy te pieski.

Z Waszych powyższych odpowiedzi wszyscy jesteśmy za tymi pieskami więc przesylam, ok?


[quote name='Bogusik']Asiu,dziękuję za jak zawsze przejrzyste i rzetelne rozliczenie Bastusiowych pieniążków.Zgadzam się jak najbardziej co do zaległych wpłat.Osoby,które składają deklaracje,powinny sie z tego wywiazać do końca.W życiu różnie bywa i są takie sytuacje,że trudno wywiązać się z danej obietnicy,ale w takim wypadku wystarczyło by tylko napisać na wątku kilka słów wyjaśnienia.[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bogusik']Nikt się jak do tej pory nie sprzeciwił,więc myślę,że możesz przelać Asiu pieniążki, na te trzy chore pieski.[/QUOTE] Pieniazki Bastusiowe dla tych trzech biedulek przelalam na konto fundacji - 539 ZL. Napisalam rowniez na watku psiakow o potwierdzenie wplaty tu i tam. Jak tylko bede miala brakujace wplaty to doplace reszte tym trzem biedulkom. Na dzien dzisiejszy nic sie nie zmienilo...

Link to comment
Share on other sites

BASTUSIu , dla m nie pozostaniesz ; Kudłatkiem ' , tak Cie nazwałam ,, , , , ,,,,,,aniolku ......... I tak i byłes, k udłaty i przepiękny , o pięknych . oczach i ' duszy' maly misiu ...............Kocham Cię 'aniołku'...................

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...