Jump to content
Dogomania

16-letnia Agusia po ponad roku od adopcji odeszła za TM:-(


Recommended Posts

  • Replies 101
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='[email protected]']możesz też po imieniu mówic ja nie lubię szczerze powiem jak mi się paniuje bo czuję się staro.Malagos serdecznie zapraszam jak nie teraz to może póżniej kawką poczęstuję i czymś słodkim :cool3:[/QUOTE]
W porzadku i dzien dobry, sobota juz jutro!:)
Agata czy Ty masz moze konto na Facebook-u?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ellig']Wiadomosc z FCB

[B][URL="https://www.facebook.com/pies.psy#"]Monika G.[/URL]‎[URL="https://www.facebook.com/pies.psy"]Psiachata[/URL] przyszłemu właścicelowi funduje mała wyprawkę ;))))[/B]

[B]Wspaniała propozycja:)[/B]
[/QUOTE]


Jestem po rozmowie z Panią Moniką:-) Jeśłi uda sie to zgrać w czasie, Agusia dostałaby dzisiaj doskonałą karmę holistyczną i może jeszcze coś. Bardzo jestem wdzieczna Pani Monice, że wypatrzyła właśnie Agusię:-) Pani Monika z przyjaciółmi robi zbiórki pienieżne dla takich właśnie staruszków. To piękna inicjatywa i wielka pomoc na start dla suni:-)

[quote name='malagos']ciesze się, że malutka już nie bedzie taka samotna, w schronisku.
Szkoda tylko, że mieszkam trochę dalej, dobre 50 km w bok, bo chętnie i ja bym Was poznała :)[/QUOTE]

Też żałuję, bo miło mi się zawsze Ciebie czyta i poznałabym Cię Malagos chętnie osobiście:-) Niestety będę w dużym pośpiechu, bo jestem ograniczona czasem mojego syna. I tak jestem mu wdzięczna, że zgodził się jechać jako kierowca. ja w tym czasie mogę zająć się Agusią, poprzytulać ją i być obok po prostu.

Narazie znikam, będę prawdopodobnie dopiero po 15. Chyba, że uda mi się wrócić do pracy wcześniej. Gdyby nagle urodzil się jakiś DS, wysyłajcie smsy:-) Będę miała wyłączony sygnał telefonu, bo idę zeznawać na policji:-( Nie lubię takich zeznań, ale czasami trzeba pomóc.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='[email protected]']nie mam niestety konta tam a co trzeba zrobic żeby się tam pokazac ?[/QUOTE]
Nie nie ma zadnego powodu dla ktorego musialabys zakladac konto na FCB, zapytalam z ciekawosci bo moglabys zobaczyc wydarzenie zrobione dla Agusi.Natomiast jezeli chcesz to po prostu trzeba zalozyc konto- profil.
[url]www.facebook.com[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nutusia']Jejuuuuuu..... żeby tak wszystkim psiakom i tym, którzy im wątki zakładają tak pięknie wszystko szło i się kończyło :) Gratuluję i dziękuję![/QUOTE]

Kochana, to nie koniec. To początek, ale jaki wspaniały:-) Agusia jedzie narazie do DT, nadal szukamy jej domku. Tyle, że nie tak rozpaczliwie. Mam nadzieję, że jutro wszystko pójdzie dobrze... Dzisiaj wieczorem mój Jacuś podjedzie po wyprawkę dla suni od Pani Moniki i jej przyjaciół:-) Wszystko obfotografuję potem i pokażę. A wiecie jak bardzo się cieszę, że to jej ostatnia noc w schronie?

Link to comment
Share on other sites

Agusia dostała dzisiaj od Moniki G. z FB 2 worki karmy holistycznej po 2 kg każdy dla seniorów i bardzo ładny komplet obroża i smyczka:-) Bardzo serdecznie dziękujemy za niespodziewany prezent, a poniżej wklejam zdjęcie darów:-)

[IMG]http://img819.imageshack.us/img819/4585/dary.jpg[/IMG]

Wszystko mam już spakowane. Ponieważ do teraz nie dotarła zamowiona przeze mnie karma, Agusia pojedzie do Agaty z 4 kg karmy od Moniki, 3-ma dodatkowymi karmy mojego Semika seniora (Josery Balance) i z 30 puszkami Animondy dla seniorów w dwóch smakach, które dzisiaj odebrałam obok siebie, zamawiając je wcześniej na allegro. Kupiłam też mięciutki jasieczek, do którego sama mam ochotę się przytulić i pospać;-), różne smaczki i szampon, bo podejrzewam, że sunię trzeba będzie szybko wykąpać. Oczywiście nie pierwszego dnia, ale za kilka dni na pewno. Te drobizagi są ode mnie i nie ujmuję ich w rozliczeniu.

Na ten moment wyposażenie Agusi to:
4 kg + 3 kg karmy suchej
30 x 400 gram puszek Animondy
Posłanko
Kocyk
Miękki jasiek z polarową, mięciuteńką poszewką
Ręcznik
Komplet obróżka i smycz
Szampon z odżywką
Puszka ciasteczek waniliowych
2 opakowania innych smaczków
2 nowe miski metalowe

Na dniach dojdzie do DT identyfikator metalowy, który zamówiłam maleńkiej na allegro:-)

Być może o czymś zapomniałam, najwyżej dopiszę później. Za chwilę zapiszę wszystko w pierwszym poście, żeby nie umknęło. Darczyńcom - Ellig i Monice z FB najserdeczniej raz jeszcze dziękuję:-)

Kciuki na jutro są bardzo miło widziane. Oby już mieć sunię w samochodzie, a najlepiej na posłanku u Agaty:-)

A ja dostałam dzisiaj niesamowity prezent od mojej przyjaciółki Ani:-) Nie dość że dostarcza mi tony fantów na bazarek, to jeszcze to...
Muszę się Wam pochwalić, bo nie wytrzymam;-) To będzie mój talizman, ktory przyniesie szczęście wszystkim moim podopiecznym, zabieram go jutro ze sobą:-)

[IMG]http://img847.imageshack.us/img847/1894/piersc.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Kochani, czy wierzycie w cuda? Ja będąc wieczną optymistką zdecydowanie wierzę w szczęśliwe sploty okoliczności:-) Coś takiego pisalam kilka dni temu:

[quote name='Ewa Marta']Wszystko wskazuje na to, że mała sunia jeszcze w tym tygodniu pojedzie do DT do Mławy:-) No chyba, że zdarzy się cud i znajdzie się dla niej DS[/QUOTE]

No i cud się zdarzył:loveu: Dzisiaj rano kochana Agusia znalazła DS:loveu::loveu::loveu:
Jedna z sąsiadek zmarłej Pani, która zresztą miała ją wyadoptować na siebie dla nas zdecydowała, że zabiera ją na stałe do siebie!!!! Ma 17-letnią sunię jamniczkę która zna się z Agusią. Agusia zna tez Panią, będzie mieszkała tuż obok swojego starego mieszkania i myślę, że to najlepsze dla niej zakończenie tej tulaczki:-)

Cieszę się niesamowicie!!!!! Oczywiście jadę pod schronisko poznać Agusię, porobić zdjęcia i przekazać to, co dla Agusi mam przygotowane. Bo zapewne będzie to domek, któremu czasem trzeba będzie pomóc. Na początek Agusia dostanie jedzenie na co najmniej 2 miesiące, dostanie te wszystkie dodatki, o których pisałam wcześniej. To wszystko jest dla niej i niech tak zostanie:-) Potem poproszę moderatora o przeniesienie wątku na "ma dom, ale potrzebuje pomocy". Oby jak najdłużej nie była potrzebna, ale trzeba się liczyć z koniecznością wsparcia leczenia sunieczki.
Dzwoniłam do Agaty, dziękowałam za chęci, ale tym razem nie skorzystam. Mam jednak nadzieję, że szybko wykorzystamy życzliwy DT dla innego psiaka. Agata, jesteś wielka, dzięki za zaoferowanie suni domu. Gdyby nie Ty, być może Pani sąsiadka nie zdecydowałaby się jechać do schroniska i zabierać małej:loveu:Rozmawiałam z nią przez telefon, pytałam, czy jest pewna w 100%, że da radę. Stanowczo powiedziała, że tak, że nie odda Agusi nikomu:-)
Świat jest piękny, nie sądzicie? HURRRAAAAA!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...