Jump to content
Dogomania

Lucjusz Luckiem zwany przebiegł Tęczowy Most [']


Ra_dunia

Recommended Posts

  • Replies 190
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nadal utrzymuje się biegunka. Wczoraj dzwonił pan, który go wyprowadzał w schronisku (zapytać jak się u nas zaklimatyzował, byłam w szoku, że pracownik (?) się interesuje losem psiaka :) ) i mówił, że w schronisku też miał biegunkę. Także to chyba kwestia wątroby, mam nadzieję, że po lekach to minie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Murka']Nadal utrzymuje się biegunka. Wczoraj dzwonił pan, który go wyprowadzał w schronisku (zapytać jak się u nas zaklimatyzował, byłam w szoku, że pracownik (?) się interesuje losem psiaka :) ) i mówił, że w schronisku też miał biegunkę. Także to chyba kwestia wątroby, mam nadzieję, że po lekach to minie.[/QUOTE]

To nie pracownik, to Pan, który przychodzi w soboty i wyprowadza starsze psiaki, a Lucek to Pana ulubieniec. Przed wyjazdem specjalnie przyjechał pożegnać sie z chłopakiem, podarował mu obróżkę:).Pan bardzo przezywał wyjazd Lucka.
Wierzę, ze dolegliwosci Luckowi miną po leku.

Link to comment
Share on other sites

Zgłaszam reklamację :diabloti:

Lucek miał być grzeczny :diabloti: a wiecie co wczoraj zrobił? Bez żadnych skrupułów wpakował się na pakę samochodu pracowników i wyżarł im kanapki :diabloti: I myślicie, że się przejął reprymendą? Ledwo zdążyłam się na niego kończyć marszczyć i odeszłam dwa kroki, a ten już hops, z powrotem w samochodzie!

Poza tym nie ma wcale ochoty wracać do boksu, muszę go kusić smaczkami, bo za obrożę się nie da poprowadzić - próbuje mamlać rękę! :crazyeye: Nie przepada też za czesaniem - jak jakiś kłaczek się mu pociągnie to się odgryza (dokładnie odmamla ;) ). Także ma dużo więcej wspólnego z Ronaldem niż nam się wydaje :p

Poza tym jest okropnym pieszczochem i przytulakiem (o tym, że jest OKROPNYM łakomczuchem nie muszę chyba mówić). Ale jak coś idzie nie po jego myśli to potrafi zaprotestować ;)

Jego ulubione miejsce jest pod drzwiami domu... najczęściej leży na wycieraczce lub grzeje się na słoneczku na schodach:
[IMG]http://img689.imageshack.us/img689/2638/lucekk.jpg[/IMG]

[IMG]http://img207.imageshack.us/img207/2928/lucekk1.jpg[/IMG]

Ciekawe jak to z tą jego czystością będzie, bo na razie strasznie podsikuje w boksie wszystko. Koopki jakby ciut lepsze, ale nie zapeszam.

Link to comment
Share on other sites

Lucek rozsmakował sie w wolności..;). A moze zrobicie go bodygardem? Ładnie wyglada przed domem:lol:.
Co do sikania, to może zaznacza, że to jego własny boks? Drugie wytłumaczenie to może problemy z drogami moczowym?
W soboty Pan, który go wyprowadzał przynosił mu kiełbasę, może wędlina w kanapkach była o podobnym smaku?:razz:

Link to comment
Share on other sites

Reklamacji nie przyjmujemy ;)
Czyli Ronald bis z Lucka wychodzi :D
Wiem, że Lucek miał w ogóle duże oporu przed chodzeniem na smyczy i tylko wytężona praca wolontariuszy pomogła mu się ciut przełamać. Stąd pewnie nadal ma uraz jak ktoś go chce za obróżkę prowadzić.
Ślicznie wygląda na schodach :D

Link to comment
Share on other sites

Zrobiliśmy parę fotek Lucusiowi, ale średnio wyszły (miały być takie ładne do ogłoszeń). Powodem były smakołyki, które zwęszył w mojej kieszeni i za nic nie chciał pozować ;)

Koopki trochę lepsze jakościowo, ale częstotliwość nadal duża. Kita po troszku.

Wiecie, że Lucuś jest zazdrośnikiem? Żaden psiak nie ma prawa podejść do człowieka kiedy Lucuś jest głaskany ;)

Potem wstawię fotki z nieudanej sesji.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...