Jump to content
Dogomania

Zwierzaki "Zwierzaka" - prosimy o pomoc w adopcjach i utrzymaniu psów i kotów :(


andzia69

Recommended Posts

taaa...były 2 "pewne" domki,2  zostawione telefony do osób, które rownież bardzo chciały - jeden domek się zarzekał, ze na pewno weźmie...po czym nie odbierał tel. i nawet nie zadzwonił, a Magda go miala dzisiaj do Krakowa zawozić. Drugi - chociaż raczył zadzwonić, ze znalazł psa blizej.3 - zrezygnował, bo za dluga sierść jednak i za dużo do domu będzie wnosił brudu, 4 - nie odbieral tel.

Link to comment
Share on other sites

9 minut temu, andzia69 napisał:

taaa...były 2 "pewne" domki,2  zostawione telefony do osób, które rownież bardzo chciały - jeden domek się zarzekał, ze na pewno weźmie...po czym nie odbierał tel. i nawet nie zadzwonił, a Magda go miala dzisiaj do Krakowa zawozić. Drugi - chociaż raczył zadzwonić, ze znalazł psa blizej.3 - zrezygnował, bo za dluga sierść jednak i za dużo do domu będzie wnosił brudu, 4 - nie odbieral tel.

No tak. Stado idiotów. Bywa. Często, niestety.

Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, sleepingbyday napisał:

mała bździna była w czwartek wysterylizowana. przy okazji powtórzylismy morfologię, jeszcze nie znam wyników. no i przybrała na wadze - 5,30! normalnie kaukaz :-). ale ładuję w nią ogromne ilości żarcia.... powinna sie toczyć jak beczka...

no kawał psa normalnie :) taki kaukaz mini :) :)

Link to comment
Share on other sites

        
  
"Przesyłamy w drugim dniu po adopcji Pirata -   jego zdjęcia ze znajomości fragmentu topografii Poznania. Piesek jest cudowny,bardzo grzeczny,odrobinę nieśmiały choć ogonek coraz wyżej podnosi i nauczył się już chodzić po schodach."
 
13428433_1104271379637282_87935141387343
 
13428403_1104271296303957_32342670320279
 
13310448_1104271289637291_41352615145787
 
13466433_1104271286303958_40802886814390
  
Link to comment
Share on other sites

to poprowadzę dalej mój monolog...

Modiś wróci z lecznicy w Bohuminie, a EwaB pożyczyła i zapłaciła ponad 3600 zł za jego leczenie

Szukam transportu do Dąbrowy Górniczej dla Reksa z Kaliszan - moze być płatny - ale po normalnej cenie, nie 1 zł/km

 

Link to comment
Share on other sites

nie  żadna mrówka, tylko koza (no dobra, też fauna...). I nie jest niedobra, proszę mi jej nie obrażać, jej nie miał kto wychować wczesniej, a że zahukana, to nauka nie idzie piorunem - ale idzie. natomiast ona nie jest niegrzeczna, absolutnie nie.  

Zresztą - na początku też była cichutka i nic nie objawiała oprócz strachu, spoko spoko, pirat jeszcze pokaże, ze jest psem :-).

w ogóle najwyższy czas był z piratem - super, że domek się znalazł!  

a u kozy wszystko ok, bylismy  u okulisty, dostała furę leków (ma b. silne zapalenie spojówek, przyczyny - nieznane). będziemy jej płukać kanaliki, ale później, jak opuchlizna zejdzie. 

szwy po sterylce zdjęte i niemal już nic nie widać.

dalej chuda jak szczapa, mimo że rąbie 3 razy dziennie o wiele za dużo. coś tam jest na rzeczy może, a może nie. wyniki ma ok, więc może to kosmitka?

 

ja na dogo ostatnio nie bywam często, jakby co, ścigajcie mnie, zebym się odezwała...

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

wieści z nowego domu Reksa:

Witam,

Przesyłamy zgodnie z obietnicą trochę zdjęć Reksia. To jest najlepszy pies pod słońcem. Ma swój charakter. Broni już swojego terenu - szczeka na wszystkich głośno i dobitnie. Facet od gazu musiał uciekać! Budzą się w nim instynkty prawdziwego wilczura. W domu ma swoje miejsca, których pilnuje - wersalka, drzwi, stół, lodówka, balkon :). Lubi się bawić piłeczką. Na spacerze na komendę: nie ma Reksia - wykopuje "dołek" i udaje, że go nie widać.Lubi się bawić i przytulać, podaje łapę i czeka na nagrodę. Nosi w zębach szklankę w której odmierzamy karmę i daje znać, że już pora karmienia.
Cudowny, kochany i piękny - myślimy, że to, że jest szczęśliwy widać na zdjęciach. :)
 
5506992_Czesc.jpg
 
 
5507002_Dajjesc.jpg
 
 
5507033_Iscwstroneslonca.jpg
 
5507050_Przyjechalem.jpg
 
5507070_Niechcemisiwsta.jpg
Link to comment
Share on other sites

 
" Kłaniamy się pięknie, Pirat ze swoją panią.
 Jestem już po zaczipowaniu, dzisiaj  zostałem jeszcze ,, doszczepiony,,  aby nie zachorować .
Potrafię pieknie chodzić na smyczy, bawić się z innymi pieskami/ na zdjęciu z moją ,,kuzynką,, Luną/ nie boję się jeżdzić autobusami i tramwajami, pilnuję swego terytorium , szczekam. Niestety , jesienią czeka mnie  ,, odjajczanie,,  jak  mówi pani doktor ,teraz daje mi  luz bo  jest za   gorąco, i nie chce mnie   stresować po tych zmianach adaptacyjnych.
Pozdrawiamy"
 
13558711_1185922461441659_42241893875392
 
 
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...