Jump to content
Dogomania

Zwierzaki "Zwierzaka" - prosimy o pomoc w adopcjach i utrzymaniu psów i kotów :(


andzia69

Recommended Posts

Przed chwilą, devoner napisał:

dam znać jutro wieczorem chociaż raczej jestem pewna,że to właśnie ten DOM

Smutno, że o inne psiaki nikt nie pyta ani o Lorda ani o Kaje, a mają trochę wejść :(. Ogłaszam jeszcze Tuptusia, Hienka i Luckiego. Lucky to mój ulubieniec :).

Link to comment
Share on other sites

25 minut temu, Janka@ napisał:

Smutno, że o inne psiaki nikt nie pyta ani o Lorda ani o Kaje, a mają trochę wejść :(. Ogłaszam jeszcze Tuptusia, Hienka i Luckiego. Lucky to mój ulubieniec :).

no smutno,ale co zrobić,nie przeskoczymy.

Link to comment
Share on other sites

16 minut temu, Janka@ napisał:

to super, ale dlaczego dopiero 20 i czy mogę zdjąć już jej ogłoszenia?

bo  jej nowy domek ma pilny wyjazd 20 po nią przyjeżdżają i tak myślę,że spokojnie możesz zdjąć ogłoszenia,bo na moje to jest właśnie ten dom ,na który czekała Lilli

Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, devoner napisał:

bo  jej nowy domek ma pilny wyjazd 20 po nią przyjeżdżają i tak myślę,że spokojnie możesz zdjąć ogłoszenia,bo na moje to jest właśnie ten dom ,na który czekała Lilli

to zdejmuję, to teraz kolej na Lorda albo innego psiaka :) A jak Dżetta - można ją ogłaszać, może jakieś nowe zdjęcia to bym zrobiła ogłoszenie.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 8.06.2017 o 21:26, Janka@ napisał:

Tyś(ka), a może ktoś z Twoich znajomych szuka labradora ? To podeślij link:): http://www.przygarnijzwierzaka.pl/ogloszenia/Niewidzacy-Lord-czeka-na-swojego-czlowieka-id158161.html

Brak mi pomysłu, kto mógłby chcieć...
Akurat jeśli chodzi o domek Lilli to nie moja sprawka, bo znajomi się już zapsili, ale cieszę się, że ma domek. Oby i innym się poszczęściło.

Link to comment
Share on other sites

18 godzin temu, Janka@ napisał:

to zdejmuję, to teraz kolej na Lorda albo innego psiaka :) A jak Dżetta - można ją ogłaszać, może jakieś nowe zdjęcia to bym zrobiła ogłoszenie.

Zrobiłam Luckyiemu jeszcze ogłoszenie na przygarnijzwirzaka na "moje" województwo tak mu kibicuję:http://www.przygarnijzwierzaka.pl/ogloszenia/Szczesciarz-czy-Pechowiec---Lucky-id159575.html

Link to comment
Share on other sites

Potwierdzam, Bono w swoim domu. Bardzo się cieszę, bo siedział samotnie niczym w więzieniu. Pani się nie przeraziła choć kociak  ostatnio trochę się pochorował. Ma stan zapalny jamy ustnej. Od środy jest na antybiotyku. Dziś, już z nową Panią, był na kontroli. Jest lepiej, ale leczenie nadal trwa.
Okazało się też, że w prawym kolanie Bonek ma niestabilną rzepkę. Trzeba obserwować co dalej będzie się z nią działo. Niewykluczone, że trzeba będzie zrobić operację.
Nie umiem wrzucić na dogo filmu. Jakby coś to tu jest link do pierwszych chwil na nowych śmieciach https://www.facebook.com/events/290260637994161/?active_tab=discussion&__xt__=33.{"logging_data"%3A{"profile_id"%3A290260637994161%2C"event_type"%3A"clicked_view_event_posts"%2C"impression_info"%3A"eyJmIjp7Iml0ZW1fY291bnQiOiIwIn19"%2C"surface"%3A"www_events_permalink"%2C"interacted_story_type"%3A"1058178634193603"%2C"session_id"%3A"932ba24d9014fe58537ae570f8ee20ef"}}

Link to comment
Share on other sites

Dżetta chodzi całkiem przyzwoicie, ale to nie jest jej ulubione zajęcie. Najchętniej okupuje swoje legowisko, no chyba, ze tz robi coś na podwórku, to położy się jak najbliżej i go pilnuje. Teraz ma cieczkę. Odwiedza ją pewien kudłaty adorator.
Adorator od tygodnia wyleguje się pod bramami pobliskich uliczek. Dziś chciałam go zabezpieczyć, zapraszałam na podwórko. Nie wszedł.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, ewab napisał:

Dżetta chodzi całkiem przyzwoicie, ale to nie jest jej ulubione zajęcie. Najchętniej okupuje swoje legowisko, no chyba, ze tz robi coś na podwórku, to położy się jak najbliżej i go pilnuje. Teraz ma cieczkę. Odwiedza ją pewien kudłaty adorator.
Adorator od tygodnia wyleguje się pod bramami pobliskich uliczek. Dziś chciałam go zabezpieczyć, zapraszałam na podwórko. Nie wszedł.

A może jakieś zdjęcie Dżetty i coś więcej o niej, np. jak reaguje na koty, dzieci to zrobiłabym jej ogłoszenie - im więcej tym lepiej :) A kot Tobiś ma już dom? Bo ja go jeszcze ogłaszam.

Link to comment
Share on other sites

18 minut temu, Janka@ napisał:

A może jakieś zdjęcie Dżetty i coś więcej o niej, np. jak reaguje na koty, dzieci to zrobiłabym jej ogłoszenie - im więcej tym lepiej :) A kot Tobiś ma już dom? Bo ja go jeszcze ogłaszam.

Tobiś nie ma domu, nikt o niego nie pytał :(

Bono

 

Link to comment
Share on other sites

22 godziny temu, Janka@ napisał:

To już w nowym domu ma taki full wypas umeblowanie ?  Tobisia ogłosiłam jeszcze na OLX.

Tak, to umeblowanie z nowego domu :)

Dżetta bardzo lubi swojego człowieka. W tz-a jest wpatrzona jak w obrazek. Asystuje mu w pracach w ogrodzie. Oczywiście zawsze jest "pod ręką", to znaczy w miejscu gdzie najbardziej przeszkadza :P .
Jakie są jej relacji z innymi zwierzętami? Z moimi psami, zza płota, dyskutuje zawzięcie. Z goldenką, która ostatnio była u nas w odwiedzinach, spacerowały bezkonfliktowo. Tyle, że goldi ma wszystkie zwierza w głębokim poważaniu i żadne jej nie rusza. Dżetta też nie szukała z nią zaczepki. Gdy widzi swoje odbicie w szybie warczy ostro. Kotów wolnobytujących, które przychodzą "na stołówkę" nie goni. Nawet jak są otwarte drzwi. Nie wiem jaka byłaby reakcja, gdyby weszły do pomieszczenia.
Dzieci? Nie odpowiem. Myślę, że starsze, spokojne zaakceptuje. Ona generalnie kocha spokój.
Łapki już zarosły sierścią.
 

aBMGP7784.jpg

aBMGP7786.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...