Jump to content
Dogomania

Zwierzaki "Zwierzaka" - prosimy o pomoc w adopcjach i utrzymaniu psów i kotów :(


andzia69

Recommended Posts

1 godzinę temu, janka@ napisał:

Czy u Was też przestał deszcz padać  i jest ciepło ? :)

podobno jest ciepło i nie pada :) ja nad morzem :) 

Mały rudasek wczoraj pojechal do domu z kotem do krakowa. To ich pierwszy pies, ale jakoś dają radę póki co :)

Czekam na jakieś nowe zdjecia czarnuli...bo rosną maluchy jak na drożdżach :)

 

Aaaaaa chyba nie pisałam  Lord ma dom :) pojechał do domu, gdzie już jest labka z adopcji - dogaduja się znakomicie. Jaanka - może podmieniłabyś ogłoszenia Lorda na innego?

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, andzia69 napisał:

podobno jest ciepło i nie pada :) ja nad morzem :) 

Mały rudasek wczoraj pojechal do domu z kotem do krakowa. To ich pierwszy pies, ale jakoś dają radę póki co :)

Czekam na jakieś nowe zdjecia czarnuli...bo rosną maluchy jak na drożdżach

Ojej to muszę zaktualizować ogłoszenie bo została tylko ta jedna sunia do adopcji.  Miłego wypoczynku :)

Link to comment
Share on other sites

Piernik koniec końcow pojechał wczoraj. Nie jest źle nawet jeśli chodzi o koty :)

Ostatnia czarna szczeniorka - pojechała do domu w poniedziałek, ale nic nie pisałam, bo nie było wiadomo jak ją zaakceptują 2 starsze owczarki - matka z corką w wieku 12/8 lat.

Mała sie ich boi, histeryzuje jak sie do niej zblizają...ale mam nadzieję, ze będzie dobrze. Damy im tydzień - jeśli wszystko będzie ok podpiszemy umowę (bo to w Kielcach ) :)

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, andzia69 napisał:

Piernik koniec końcow pojechał wczoraj. Nie jest źle nawet jeśli chodzi o koty :)

Ostatnia czarna szczeniorka - pojechała do domu w poniedziałek, ale nic nie pisałam, bo nie było wiadomo jak ją zaakceptują 2 starsze owczarki - matka z corką w wieku 12/8 lat.

Mała sie ich boi, histeryzuje jak sie do niej zblizają...ale mam nadzieję, ze będzie dobrze. Damy im tydzień - jeśli wszystko będzie ok podpiszemy umowę (bo to w Kielcach ) :)

To ja jeszcze nie zdejmuję ogłoszenia, ale mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze.

Link to comment
Share on other sites

22 godziny temu, mar.gajko napisał:

No tak czy inaczej. jakieś legowiska psom się należą. A nie na wylewce betonowej.

Mariola nie bój nic. Byłam na miejscu. Osobiście dostarczałam. Dziewczyny mają dobrze. To nie jest ich jedyne legowisko. Dom jest w trakcie budowy. Ludzie też śpią na materacach, na wylewce. Za to są bardzo odpowiedzialni, rzeczowi i z ogromnym sercem dla zwierząt. Mają jeszcze cztery koty. Też z odzysku.

PS. Też tak mieszkałam w swojej chałupie jak się budowałam. Razem z psem z awatarka. Wprowadziłam się po 11 włamaniu.
 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...