Jump to content
Dogomania

Zwierzaki "Zwierzaka" - prosimy o pomoc w adopcjach i utrzymaniu psów i kotów :(


andzia69

Recommended Posts

Takie małe podsumowanie. Pippin ma w sumie 4 ogłoszenia na OLX, Gratce, Przygarnijzwierzaka i Gumtree. Merry ma na OLX, Gratce i Przygarnij zwierzaka, Lucky ma na OLX i Przygarnijzwierzaka, Hienek ma na OLX, Gratce i Przygarnijzwierzaka. Jest jeszcze Lord na OLX i przygarnijzwierzaka, Kaja na przygarnijzwierzaka i kot Tobiś na OLX i przygarnij zwierzaka. Odświeżam ogłoszenia i co jakiś czas i wyróżniam. Może ktoś się odezwie :).

Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, jankamałpa napisał:

Takie małe podsumowanie. Pippin ma w sumie 4 ogłoszenia na OLX, Gratce, Przygarnijzwierzaka i Gumtree. Merry ma na OLX, Gratce i Przygarnij zwierzaka, Lucky ma na OLX i Przygarnijzwierzaka, Hienek ma na OLX, Gratce i Przygarnijzwierzaka. Jest jeszcze Lord na OLX i przygarnijzwierzaka, Kaja na przygarnijzwierzaka i kot Tobiś na OLX i przygarnij zwierzaka. Odświeżam ogłoszenia i co jakiś czas i wyróżniam. Może ktoś się odezwie :).

Janka Pippin na 99% jedzie po Nowym Roku do domu dzięki ogłoszeniom.

Link to comment
Share on other sites

45 minut temu, devoner napisał:

Janka Pippin na 99% jedzie po Nowym Roku do domu dzięki ogłoszeniom.

to zdjąć już jego ogłoszenie, czy podmienić, czy jeszcze poczekać? A ta czarna sunia z Ostrowa ma już dom? Bo jeśli nie to bym ją podmieniła za Pippina. Tylko jeszcze jakieś zdjęcie i coś o suni.

Link to comment
Share on other sites

17 godzin temu, jankamałpa napisał:

to zdjąć już jego ogłoszenie, czy podmienić, czy jeszcze poczekać? A ta czarna sunia z Ostrowa ma już dom? Bo jeśli nie to bym ją podmieniła za Pippina. Tylko jeszcze jakieś zdjęcie i coś o suni.

Ja bym poczekała, az Pippin będzie już w domu - z ludźmi różnie bywa.

Czarna tez na 90% będzie jechała do Krakowa - ale też po nowym roku.

Na razie nic nie zmieniaj - jak ktoś zadzwoni, to Beata może proponować Merry i Lokiego :)

 

Link to comment
Share on other sites

22 godziny temu, jankamałpa napisał:

to zdjąć już jego ogłoszenie, czy podmienić, czy jeszcze poczekać? A ta czarna sunia z Ostrowa ma już dom? Bo jeśli nie to bym ją podmieniła za Pippina. Tylko jeszcze jakieś zdjęcie i coś o suni.

Anita Loki jeszcze do adopcji się nie nadaje,a Mery proponowałabym ogłaszać na treści ogłoszeń Basi na FB mogę ewentualnie dodać coś od siebie.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, jankamałpa napisał:

Zrobiłam link do Wasz\ej zbiórki na Dogo. Może to coś da :)

super - dzięki :) :)

Devoner - ja nie każe nic zmieniać - nie czytasz :) Mówiłam, zeby na razie nei zdejmować ogloszeń i nie podmieniać, póki psy w domu nie będa. A jeśli ktoś o nie zadzwoni to TY możesz proponowac innego. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...