Jump to content
Dogomania

Zwierzaki "Zwierzaka" - prosimy o pomoc w adopcjach i utrzymaniu psów i kotów :(


andzia69

Recommended Posts

złapie i zagryzie jego, dzieci, kota, i co tam jeszcze ma :)

jakoś wysyp mamy :P taki w typie? się błąkał :( ma czerwone jajca  i...gwalci wszystko co mu się nawinie w chwilowym dt....ciekawe, czy to nei był powód, ze jako go nikt nie szuka :( a dt pewnie dugo nie wytrzyma

 

no i domow szuka 8 mikroszczeniaków i ich mama

 

 

 

IMG_0397.jpg

inline.jpg

DSCN0148.JPG

piesek1.JPG

piesek2.JPG

piesek3.JPG

piesek4.JPG

piesek5.JPG

suczka1.JPG

suczka2.JPG

suczka3.JPG

Link to comment
Share on other sites

no niezbyt urodziwe, ale one chyba straszne malizny jak na moje oko :( bylo 9, ale 1 już nie żył - właściciel umarł i caly zwierzyniec został sam :( one plus 2 duże psy i ileś kotów

są w jakiejs pipidówce koło Staszowa, a uratowali je ludzie z Krakowa, co sie tam przeprowadzili - tez nie mieli gdzie się wyprowadzać !

Link to comment
Share on other sites

13 godzin temu, mar.gajko napisał:

Andziu, ale sprawdzacie domy? Głupio pytam, ale pytam :)

Tzn. wizyty jakies robicie?

zależy - zależy o jakiego psa, jak sie z osobami rozmawia...zazwyczaj jak mam jakies ale to albo nie daje albo robię...tylko wiesz - zbyt dużo się naczytałam o super wynikach wizyt a konczących się w najlepszym razie oddaniem psa - jak dla mnie wizyty przedadopcyjne sa niewiarygodne do końca. Ludzie sie wycwanili, niestety.

Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, andzia69 napisał:

jak dla mnie wizyty przedadopcyjne sa niewiarygodne do końca.

I słusznie. Najbardziej wiarygodne (i do końca) jest wydawanie psów po uważaniu - na ładne oczy, kierując się kobiecą intuicją. To już mają opanowane m.in. w Białej Podlaskiej. A Ty skąd jesteś, słonko?

Link to comment
Share on other sites

20 godzin temu, mar.gajko napisał:

A Czester to jedzie?

A Rumba?

A Maminka?

O nie były jakieś zapytania. Coś wyszło z któryms?

na razie cisza absolutna,od Mami mieli się kontaktować do 7 stycznia czy tak czy nie i cisza,co do Rumby jakaś Pani z Krakowa jest zainteresowana,ale jak przyjadą to wtedy uwierzę.

Link to comment
Share on other sites

Czester dzisiaj pojechał do Krakowa :) Tak więc i Czestera można "zdjąć" :) Mała morelkowa Marysia prawdopodobnie pojedzie do Poznania - dzisiaj była wizyta :P

i na razie nikt o nic nie pyta...o przepraszam - dzwonią o Froda oczywiście, ale takie buraki, ze szkoda gadać.

Frodo ma  byl dzisiaj u weta.

Chipa nie ma.
Wiek ok. 1,5  roku.
Zaszczepiony na komplet.
Dostał krople do uszu, bo zaczerwienione, prawdopodobnie 
atopowe/alergiczne, jak to u owczarków.
Do samochodu trzeba go podsadzić ;), ale jedzie grzecznie.
U weta trochę przestraszony, ale dał sobie wszystko obejrzeć bez 
problemu. Zero agresji, ciapul ;)

 

Ryss - znasz bajkę o wężu?

 

A to Frodo w zimowej scenerii :)

9.jpg

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, mar.gajko napisał:

Frodo oczywiście jest ogłoszony na Kraków.

Zobaczymy.

nikt na razie nie dzwonił :( Pasja zrobiła ogłoszenie Froda na anonsach...boshe co za buraki dzwonią ! a czemu nie do kojca, a on chce stróżującego, a czemu kastracja...masakra :(

 

hycel odłowił pod Kielcami kolejnego Froda :( zagłębie pieprzone onków i chartów

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...