Jump to content
Dogomania

Zwierzaki "Zwierzaka" - prosimy o pomoc w adopcjach i utrzymaniu psów i kotów :(


andzia69

Recommended Posts

Do Rockiego piszę tekst ... ciężkie to zajęcie. I dzisiaj postaram się wysłac do ogłaszania. Jeszcze niech mi Andzia przypomni swojego maila. Proszę.

I jak mam wstawić do kolejki do Dziennika to tez musze mieć duże zdjęcie. Większe niż tu na wątku bo maja 60-70 KB. Małe.

Jak masz w aparacie to z łańcuchem przy tym "materacyku" to mi podeślij.

 

 

To:

 

322276491_8_644x461_bokser-za-darmo-_rev

Link to comment
Share on other sites

to zdjęcie to było w ogłoszeniu :( EwaB ma zdjęcia w aparaciku, bo ja psa na oczy nie widzialam :( na jakiego emaila ma wysłać?

 

na mojego ;) żarcik to był.

 

[email protected]

 

 

Skąd mam mieć? Przeca sama ściągnęłaś foto z ogłoszenia :) Ja go nie robiłam :P

Muszę mieć do gazety papierowej dużą rozdzielczość. To z łańcuchem byłoby dobre.

Al aj nie ma dużego, to chce maśłane oczy z mordką.

Link to comment
Share on other sites

Co do charakteru Rockiego to do tej pory to jest pies bez wad. Dziecko ok., suki ok. Z samcami w domu jeszcze nie miał kontaktu, ale na spacerze nie ma problemu. Wczoraj jeden dał głos zza opłotków aż ja podskoczyłam. Rocky oaza spokoju. Nie wiem na ile to chwilowe, bo jest bardzo czujny, rozgląda się na boki z wyczuwalną niepewnością, ale jak na razie nie sprawia problemów.

Nie ma lęku separacyjnego. Pozostawiony nic nie niszczy i nie hałasuje. Jeszcze nie umie się bawić zabawkami. Nawet nie wie do czego służy piłeczka.
Uwielbia ludzi i jedzenie. Kręci precelki i wtula się w człowieka.

Link to comment
Share on other sites

Tam jest napisane, że jest tekst do ogłoszeń.

Andziu, wklej mi go tu.

Zdjęcia sobie ściągnę i jutro go puszczę. Na jakie miasto?

Zapisałam sobie tez te palkaty co są. Wydrukuję. W A3 i popowieszam gdzie  się da.

 

zdjęcia wysłałam na e-maila, zrob na Kraków i W-wę, bo najbliżej :P

Link to comment
Share on other sites

po 5 mb to są małe zdjęcia???? to innych nie ma :( to są oryginalne, co robiła EwaB

 

Kurna, już w folderze mam 3 komplety tych samych zdjęć (z watku, z fb i te ostatnie z meila) pomyliły mi się, które sa które, bo jeszcze musiałam śledzie zrobić do pracy i tak latam z kuchni do laptopa.

Te ostatnie są dobre.

Jak skończę tę cebulę, śledzie to poślę wszędzie. :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...