Jump to content
Dogomania

Pikusia-wyrwana ze szponów śmierci-znalazła swój wymarzony dom na dobre i na złe!!!!


GoniaP

Recommended Posts

Trzymam kciuki za Pikusię :-). Może to jakiś robaczek się zaplątał, a może jakaś nietolerancja pokarmowa się zaczyna - myślę jednak,że to nic bardzo poważnego, wymagającego natychmiastowej jazdy do lekarza ;-).
I błagam, nie gońcie Gosi do weta, bo ona już ledwo zipie....Wizyta u weta oznacza, że Gosia musi jechać przez całe nasze kochane zakorkowane miasto, zabrać Alex i Pikusię, jechać z powrotem przez te same korki do weta (który przyjmuje całkiem blisko naszej okolicy, ale niestety bardzo daleko od Alex...), czekać w bardzo często długaśnej kolejce, a potem obie Panie odwieźć do domu i wrócić.... Z tego robi się wyjazd na dobre trzy godziny....

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Chyba tego nie ogarnę:crazyeye: , właśnie wróciłam z konferencji a tu skrzynka zapchana mailamai od ludzi .Będę je wstawiać tylko dajcie mi trochę czasu , ledwo żyję . Jak już post wcześnie Gonia pisała aukcja zakończona :multi: ! Duży sukces , zaraz sprawdzę konto ile ludzi już przelało pieniążki i wogóle zaraz mi podpowiecie co robić dalej . Bo jedni chcą zdjęcia inni pytają czy mają je odebrać czy wyślę , jedno wiem muszę wszystkim odpisać , żeby nie czuli się "nabici w butelkę" . Zaraz , tylko moment odpocznę , ufffffffffffffff..............
Uściski
Anula

Link to comment
Share on other sites

Anula przeslała mi parę maili... Są wzruszające i cytuję:

[I]"Mam nadzieje iz znajdzie sie wiele osób które zechca pomóc Pikusi a takze zapewniam ze postaram sie o to by chociazby moi znajmi takze wyrazili chec pomocy. Serdecznie pozdrawiam i zycze PIKUSI szybkiego powrotu do zdrowia. Prosze ja ode mnie ucałowac :) "

"Witam :)

Pieniazki juz przelalem, potwierdzenie w zalaczniku. Prosze o nie wysylanie zdjec, prosze o ponowne ich wystawienie, niech przyniosa jak najwiecej dochodu :) Mysle, ze tak bedzie lepiej. Prosze rowniez podrapac za uszkiem Pikusie :) i powiedziec jej, ze trzymam za nia kciuki i za jej szybki powrot do zdrowia :)"

"Witam
Prosze o podanie numeru konta na ktore moglabym wplacic datek na leczenie Pikusi.Tacy ludzie jak Panstwo sprawiaja ze swiat jest piekniejszy.
pozdrawiam i zycze aby suczka wrocila do formy jak najszybciej i zapomniala o przeszlosci.
Ewa C."

"Witam
[/I][I]Kupilam cegielki dla Pikusi na allegro, prosze mi ich nie wysylac, wplaciclam 25 zl z niku m......, bez kosztow przesylki.
Prosze ja usciskac. Oby szybko wrocila do zdrowia.
Dominika"

"z zyczeniami, zeby Pikusia szybko zdrowiala, odzyskiwala sily i radosc zycia i zeby jej opiekunowie mieli z niej cale mnóstwo szczęścia
a ona z nich".

"Trzymam kciuki, aby psina wyzdrowiala i miala przy sobie kochajacego wlasciciela, ktory przytuli i powie mile slowo.

powodzenia.
Asia i psy"[/I]

[I]"Witam![/I]
[I]Bardzo się cieszę z wzięcia udziału w tej aukcji,mam nadzieję,że mój mały wkład pomoże chociaż trochę Pikusi:) Pieniążki postaram się wysłać jak najszybciej.Pozdrawiam serdecznie i życzę pieskowi jak najszybszego powrotu do zdrowia.[/I]
[I] Marta B.............."[/I]


[I]"Witam,[/I]

[I]Dziekuje bardzo za przeslanie zdjec. Laczymy sie w bolu z biedna psinka i jestesmy bardzo szczesliwi, ze moglismy jakos pomoc. Lzy w oczach sie pojawiaja, jak sie slyszy, patrzy na to, co ludzie wyprawiaja biednym, oddanym psiakom, to w glowie sie nie miesci. Jak mozna byc tak okrutnym:( Mamy goraca nadzieje, ze Pikusia szybko wroci do zdrowia, zyczymy tego z calego serca i trzymamy kciuki!!! :)[/I]

[I]Pieniazki jutro powinny byc juz na koncie."

"Witam serdecznie.
Chciałabym się dowiedzieć, czy jeszcze raz ta aukcja będzie wystawiona?

Pozdrawiam serdecznie:
Alicja "

[/I][B]Ja powiem tak: inspirujące, wzruszające i dające nadzieję!!![/B]:lol:

Link to comment
Share on other sites

Goniu , przesłałam Ci jeszcze parę maili , dodałam też tekst do aukcji ,zobacz proszę czy mam jeszcze coś dopisać.
I cóż, licytacja trwa , cegiełek poszło 19 a ja od samego powrotu do domu prawie cały czas siedzę przy kompie i odpisuję na maile , tworzę nowe foldery w skrzynce pocztowej dla Pikusi , bo inaczej pogubiłabym się a nie chciałabym w żadnym wypadku popełnić gafy czy kogoś pominąć bo mogłabym być opatrznie zrozumiana.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anula1959']
I cóż, licytacja trwa , cegiełek poszło 19 a ja od samego powrotu do domu prawie cały czas siedzę przy kompie i odpisuję na maile , tworzę nowe foldery w skrzynce pocztowej dla Pikusi , bo inaczej pogubiłabym się a nie chciałabym w żadnym wypadku popełnić gafy czy kogoś pominąć bo mogłabym być opatrznie zrozumiana.[/quote] Anula.... :Rose:

Link to comment
Share on other sites

Tak się ciesze, że tak dobrze idzie aukcja Pikusi i że sunieczka ma szansę.
I tak bardzo mi smutno, że wywalili moja aukcję dla Dianki - dobermanki, której szanse przez to znacznie zmalały - brak kasy to niestety powazny problem.
Trzymam kciuki aby nadal nie brakowało ludzików z serduchem.
Goniu - prosze Pikulinke ucałować w nochal od ciotki.

Link to comment
Share on other sites

Kolejni respondenci sie odzywają /matko, od tego odpisywania na maile zaczynam mieć problemy z ortografią , a nigdy nie miałam/:
Witam serdecznie.
Pieniążki zostały przelane.
Dodatkowo, jak co miesiąc wpłacę jeszcze po 10 - tym dodatkową sumę
pieniędzy na Fundację na leczenie.Mam nadzieję że Wam się powiedzie.
Życzę z całego serca powodzenia.
Pozdrawiam:
Alicja.
a ja odpowiedziałam:
Witam!
Serdecznie dziękuję w imieniu Pikusi i Fundacji Canis et Felis. Jesteśmy wdzięczni za każdą wpłatę. Środki pieniężne , które od Państwa otrzymujemy pomagają nam ratować wiele istnień zapomnianych , niechcianych , porzuconych słowem pokrzywdzonych przez człowieka. Dobro uczynione "braciom mniejszym" , które żyją cichutko obok nas z całą pewnością wraca ze zdwojoną siłą! Dziękujemy!
Pozdrawiam
Anna C.
a jedna z Pań chce zdjęcie mieć wysłane listem zwykłym , Goniu :crazyeye: ........ Help!

Link to comment
Share on other sites

Na razie odpisuję Pani tak:
Witam serdecznie!
Dziękuję bardzo gorąco za udział w aukcji Pikusi. Tego typu aukcje utwierdzają nas w pewności iż nie jest ludziom obojętny los zwierząt . Suczka tak bardzo pokrzywdzona przez człowieka potrzebuje naszej pomocy a odzew ze strony Państwa przerasata nasze oczekiwania . W chwili obecnej nie posiadam zdjęć papierowych , natomiast drogą elektroniczną , jeżeli Pani zechce, wyślę zdjęcia psinki zarówno ze szpitala w schronisku w którym przebywała jak i z obecnego domku tymczasowego , który się nią troskliwie zajmuje pod opieką Fundacji Canis et Felis . Jeszcze raz dziekuję za wsparcie akcji na rzecz Pikusi.
Pozdrawiam
Anna Cierpica
I poczekamy, może Pani zrezygnuje ze zdjęć papierowych?

Link to comment
Share on other sites

Alex, a tym samym Pikusia, mają jutro bardzo ważny egzamin... Uczą się więc pewnie pilnie, i stąd brak wiadomości... Ale znając Alex, brak wiadomości, to dobra wiadomość..
Pikusia dostala dziś Smectę z mojego zalecenia... Alex pisała, że choć apetyt ma nadal kiepski, zachowuje się normalnie, a i energii jej nie brakuje...
Bądźmy więc dobrej myśli, i przesyłajmy dziewczynom same dobre myśli!!!
Alex, Pikusia :calus:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...