Jump to content
Dogomania

Pikusia-wyrwana ze szponów śmierci-znalazła swój wymarzony dom na dobre i na złe!!!!


GoniaP

Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='anula1959']Jeżeli pozwolicie to ja z wielką przyjemnością wystawię tą aukcję na allegro:lol:
Trzymam kciuki za piękną Pikusię , która żyje tylko dlatego że napotkała na swojej drodze LUDZI O WIELKICH I OTWARTYCH SERCACH!
Chylę czoła........[/quote]
Dzięęękuuuujeeeemyyyyyy! Ale co będzie jak się Supergoga obrazi???:roll: Już ja o to prosiłam telefonicznie....

Link to comment
Share on other sites

Pikusia wciąż dostaje kroplówki. Czuje sie po nich zawsze znacznie lepiej....
Dziś na spacerze pogoniła przez pół parku natrętnego ONka:eviltong:

W prezencie od Moniki i ode mnie, Pikusia, a wlaściwie Alex, umówmy się że obie, dostały rękawicę Econetti... Alex zrobiła więc eksperyment... Umyła pół psa, a dokładnie jeden bok ;) Spodziewała się efektu jak w reklamach szmponów do dywanów... ale to nie do końca tak.
Owszem, prała rękawicę wielokrotnie, mnóstwo brudu wyciągnęła z sierśći Pikusi... Ale zdaje się, że przy tym stopniu zabrudzenia, Pikusi pomogłaby jedynie wielokrotna kąpiel, której nie mozna jednak urzeczywistnić z wiadomych względów...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='loozerka']Chcialam powiedziec, ze w razie czego, to ja Supergodze dalam w zastępstwie inne allegro- tzn poprosilam o wystawienie, nie bedzie sie chyba czula pominięta - ja tam zawsze o niej w takich wypadkach pamietam :evil_lol:[/quote] Taaaaaa, biedna Ciotka Supergoga, jak zwykle zasypana robotą. Toż to się juz na mnie wkurzyła, i w piątek będzie mnie uczyć jak Allegro obsługiwać:oops:
Jak ktoś ma więc ochotę, to zapraszam w piątek wieczór do mnie na zakrapiane "kółko adoracji Pikusi":evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mm.templum'][SIZE=4][COLOR=green]Nie ma człowieka jeden dzień przy kompie, a tu tyle się dzieje!!! O Pikusie walczy już tyle osób i jeszcze ten brak guza......, cóż można chciec więcej!!![/COLOR][/SIZE][/quote] Marku, owszem, to wspaniala wiadomość, ale nie umniejsza to powagi sytuacji niestety... Pikusię czeka poważna operacja, co przy jej wyniszczeniu jest ryzykowne... Ale inaczej sie nie da:shake:
Czego można chcieć więcej??? Żeby przeżyła i żeby była zdrowa. Żeby pozostała wśród nas jeszcze długo i mogła cieszyć się beztroskim psim życiem. Żeby znalazła wspaniały dom na resztę życia.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anula1959']Poczekam , nic na siłę , to była tylko propozycja:oops:[/quote]

Anula, jeśli możesz - wystaw aukcję - będziemy najwyżej się wymieniać aukcjami. Ja mam taka jedną teraz z cegiełkami na Dianke dobke, może lepiej jak podobna wystawi kto inny.
Jeśli mam to zrobić ja - nie ma sprawy.
GoniuP - ja do obraźliwych nie należę, jesli ktos chce i może w czymś pomc i wyręczyć.
Anula - do dzieła!!!!

Link to comment
Share on other sites

Nasza Pikusia ma się dobrze. Kroplówki wyraźnie jej służą.
Dzieli życie i obowiązki ze swoją Panią, musi się więc uczyć nudnych rzeczy... jak na przykład patologii...

[B][IMG]http://upload.miau.pl/2/17222.jpg[/IMG]
[/B][B][IMG]http://upload.miau.pl/2/17223.jpg[/IMG][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Saksana']Jeśli potrzebny jest dla Pikusi kołnierz, to mam w domu i chyba będzie dla niej odpowiedni, bo na dużego psiaka ;)[/QUOTE]
"Pikusiu!!! Mnie tez strasznie denerwowały te nitki, które miałem na brzuchu. Najpierw Pani pilnowała zebym nic nie kombinował, ale ją przechytrzyłem jak wreszcie zasneła zmeczona pilnowaniem mnie. HiHi zawsze jej powtarzam, ze jestem sprytniejszy. Ale potem pan doktor sie zdenerwowal nie na zarty, nawtykał mi, ze to on jest chirurgiem, a ja mam sie nie wygłupiać i pomalował mnie za karę na srebrno. Wygladałem jak bym szedł na parade techno, wszystkie psy sie ze mnie śmiały. Postanowiłem więcej tego nie robić. Prosze cie zebyś nie robiła tego bo to nie sa żarty z tym wetami, oni potrafia nam dokuczyc jak sie uprą. Pozdrawiam Kuba Ast z Łodzi.

Trzymam za was kciuki jak tylko beda jakies pieniążki przeslemy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='loozerka']KOchana Pikusia, jakie wykształcone dziecie, co wiecej w ichnich językach zdobywa wiedzę :))))[/quote]
A co!!!
W przerwach pomiędzy nauką w swoim domku, chodzimy z Alex do Jej przyjaciół w okolice Starego Rynku. Pani mi ufa, więc paraduję sobie bez smyczy, ale i tak trzymam się bardzo blisko...
[B][img]http://upload.miau.pl/2/17238.jpg[/img]
[/B]potem sobie odpoczywam i patrzę na moją Panią...
[B][img]http://upload.miau.pl/2/17240.jpg[/img][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Saksana']Jeśli potrzebny jest dla Pikusi kołnierz, to mam w domu i chyba będzie dla niej odpowiedni, bo na dużego psiaka ;)[/quote] Pikusia ma kołnierz, ale Alex zakłada go tylko na noc... To była tzw. chwila nieuwagi... Ale dziękujemy Cioteczko, nigdy nie wiadomo, kiedy taki kołnierz się przyda ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...