Jump to content
Dogomania

Szczenięta z Kielc - proszą o domy. NOWE - PILNIE DT! - str. 1


mag.da

Recommended Posts

  • Replies 5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Kassie']Śliczne te szczeniaki "szufladowe" :))
[COLOR=blue][B]A mniej więcej jakiej wielkości one będą docelowo ?[/B][/COLOR]
Mam już dwa psy,ale może udałoby mi się mamę namówić na takiego słodziaka, o ile na duże nie wyrosną...więc chciałabym wiedzieć. :)
Pozwoliłam sobie im imionka wymyślić :)

Chłopczyk - Toffik
Ta większa sunia - Dipsi
A mniejsza - Nala

Hehe :) Szczeniorki do góry,hops![/quote]

Myślę, że raczej małe. Łapki mają drobne.
Dzięki za inwencję :lol:, ale co do imion, to chłopiec od kilku dni występuje w necie jako [B]Rudasek[/B], a dziewczynom wczoraj wymyśliliśmy i wpisaliśmy do książeczek: większa [B]Kreska[/B], mała [B]Kropka[/B].

Link to comment
Share on other sites

Podnoszę mnóstwo ślicznych szczeniaczków.
[B]Wszystkie bardzo pilnie potrzebują domków! [/B]

W wielkiej potrzebie są śliczne szczeniaczki jamniczki Tiny, Bemolel i Vionek. Mama juz nie chce ich karmić i ucieka od nich, a one są biedne na działce w budzie. Nie dość ,że bardzo juz zimno, to p.Ania tylko dwa razy dziennie chodzi tam je karmić , a to za mało dla 6,5 tyg. szczeniorków:placz:.
Są juz po pierwszych szczepieniach.

W Morawicy zostało jeszce 5 szczeniaczków norze w ziemi, dopóki nie wydamy tych nie ma szans ,żeby je zabrac:placz:.

Wczoraj na działke przybyła jeszcze jedna 3,5 mies. sunieczka:placz:.

A przecież wracająa dwie dorosłe sunie z nieudanej adopcjii.
Juz nie mamy miejsc w budach:shake:.

[SIZE=3][COLOR=red]Tragedia!!! bardzo prosimy o pomoc!!!i[/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Podnoszę ! Domki pilnie potrzebne!!
psiaczków bardzo dużo...:shake:

Ja mieszkam w Morawicy tylko, że koło Krakowa :lol::lol::lol::cool3:

Link to comment
Share on other sites

W mojej miejscowości to psy raczej giną (od końca wakacji tego roku chyba z 5 zginęło),ludzie ich szukają,ale znaleźć nie mogą... i to prawie same rasowce zaginęły: sznaucer,ONek,Cocker Spaniel i mix Pona ( ten ostatni to mój akurat :-() i żaden się nie znalazł...

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj dom znalazł [B]KAJO[/B] - nareszcie, po 5 mies. mieszkania w azylu. Nareszcie, bo zdążył się już na tym wątku "zestarzeć" i niedługo trzeba by go było przenieść do dorosłego.

Na razie pojechał ze swoja nową panią do Kielc, a w sobotę ma jechać dalej do Niemiec. W piątek pojadę jeszcze go odwiedzić - mam nadzieję, że do tego czasu nic się nie zmieni i nie wróci z powrotem do azylu :razz:.
Tak więc, na razie, proszę o niezdejmowanie go z ogłoszeń - do soboty.

Link to comment
Share on other sites

Kajo w nowym domku nareszcie,oby dobrze trafił :multi:

Znalazłam przed chwilką takie ogłoszenie na Przygarnę Psa.
[url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=8640811#post8640811 [/url]

Może któryś z psiaczków kieleckich się nada ?

Link to comment
Share on other sites

Tak się cieszę, że Kajowi w końcu się poszczęściło:loveu::loveu::loveu:. Oby wszystko obyło się bez przeszkód, trzymamy kciuki.:lol:

Co do szczeniaczka dla studentów, to mam mieszane ucucia. Trzeba by było poznac tych ludzi. Skończą studia i co dalej, czy będa mogli zabrać ze soba psiaka, to jest troche takie niepewne:roll:.

Link to comment
Share on other sites

Poniżej zdjęcia rodzeństwa Niuni. Dwa czarne szczeniorki to panowie, beżowe to dziewczynka i chłopak. Nie mogę sie doszukać piątego, może ktoś go sobie wziął? W normalnych warunkach mogły by jeszcze trochę zostać z matka, niestety, matka "borsuków" po odebraniu jej dzieci podjęła próbę kradzieży sąsiedniego miotu. Suki sie pogryzły i zdenerwowana matka szczeniaków przeniosła je w nowe miejsce. Niestety nowe miejsce jest znacznie płytsze i słabo zasłonięte od wiatru (to ta nisza pod kamieniem po prawej stronie pierwszego zdjęcia). Podobno wśród pracowników sa chętni na 1 lub dwa z niech, reszta prawdopodobnie zamarznie.

[IMG]http://images34.fotosik.pl/35/688f43f56ae99f29.jpg[/IMG]

[IMG]http://images25.fotosik.pl/107/ff0dd9d68dc41140.jpg[/IMG]

[IMG]http://images26.fotosik.pl/107/895351b943f29444.jpg[/IMG]

[IMG]http://images27.fotosik.pl/108/64c419b99441b544.jpg[/IMG]

[IMG]http://images33.fotosik.pl/35/636458bfb338516d.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Sytuacja z dnia na dzień się pogarsza:placz:.
Coraz więcej szczeniorków w wielkiej potrzebie!!!

Dzisiaj była kobieta oglądać szczeniory jamniczkowe, ale stwierdziła,że za duże:cool1:. P.Ania pojechała więc z nią do tej kobiety, u której jest Pini i jeden jej szczeniorek, no i wzięła go.
Całe szczęście, bo przeczucia mnie nie myliły, szczeniaczek był bardzo wygłodzony, a maleńką Pini p.Ania zastała w takie zimno na podwórku:diabloti: .
Potem , jak Elwira tam zadzwoniła, to usłyszała od pijanego mężulka stek wyzwisk:angryy:. I taki to właśnie dobry dom:cool1:.

Niepotrzebnie Pini już została im oddana, teraz pewnie trudno będzie ja znowu wyciągnąć. I z pewnoście ten typ nie zgodzi sie na jej sterylizację, bo chyba wyobraża sobie, że świetny interes mu umknął sprzed nosa, skoro szczeniaki tak szybko poszły, a można je było sprzedać na wódę.:mad:


A córeczkę Pini, po którą ta kobieta w Warszawie jednak sie nie zgłosiła dzisiaj zabiera na DT Izunia86 i u niej będzie do soboty.
[COLOR=red]Bardzo dziękuję Izuni86 za pomoc:iloveyou: , bo sytuacja była podbramkowa. [/COLOR]

[COLOR=green][B]Bardzo Was proszę o ogłoszenie tego maleństwa na jakichś stronach warszawskich, bo dobrze by było , gdyby tam juz znalazła dom i nie trzeba by jej było zabierać z powrotem.[/B][/COLOR]
[B][/B]
[COLOR=black]Napiszcie,że to szczeniaczek po maleńkiej /4 kg/długowłosej ,ślicznej suczce.:lol:[/COLOR]
[B][/B]
[B][/B]

Link to comment
Share on other sites

Cieszę się ,że udało sie Miodce i że Kajo wreszcie znalazł dom bo u mnie na Allegro tez juz "zdążył" się zestarzeć.:multi:
[B]Obecnie na allegro mam następujace psy , proszę napiszcie , które zdjąć , bo trochę się pogubiłam:[/B]
[B]Szorściak -[/B] [I]Potter[/I]
[B]Kaprys -[/B][I] Potter[/I]
[B]Sawa -[/B][I]Erki[/I]
[B]Dudzia -[/B] [I]Erki[/I]
[B]Boksia -[/B] [I]Erki[/I]
[B]Haski - Góral -[/B] [I]Erki[/I]
[B]Kajo -[/B] [I]Potter[/I]
[B]Oktawia -[/B][I] Erki[/I]
[B]Bryza-[/B] [I]Erki[/I]
[B]Misia-[/B] [I]Potter[/I]

[I]Oktawia i Bryza wróciły, więc tu nie mam żadnych watpliwosci , a co z resztą???[/I]
[I]Rozumiem, że z Kajo poczekać do soboty, a co z Szorściakiem, bo coś się tam dla niego "kroiło"?[/I]

Link to comment
Share on other sites

Eliza sk, czy udao się z Szorściakiem do Radomia?

Betel, a czy do Kaprysa można by było dodać Lotoskę?:roll:. Oni sa bardzo zaprzyjaźnieni i stanowią doskonała parę do stróżowania.
Może ktos by zdecydował się na tą dwójkę?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...