Jump to content
Dogomania

Bielsko-Biała, Żywiec, Kęty i okolice


JASMIN

Recommended Posts

Tak Basiu, jutro 9.07 z Żywca:)
Ja pójdę z domu na nogach, żeby Negro się trochę zmęczył i był grzeczny w pociągu:)

Dzięki Justynko:loveu: Byłoby super jakbyś przyszła po Nas, bo przystanek na pewno znajdziemy ale nie wiem, czy dalej bym umiała trafić;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BBeta']Jeżeli pogoda dopisze to przyjde z Kają, jeśli nie to postaram się być sama, jutro rano napisze Ci SMS-a żebyście w razie czego nie musieli na nas czekać ;)[/quote]

Będę czekać na wieści ;)


I taka sama prośba do Jadzi lub Basi - kiedy już wsiądziecie do autobusu, proszę dajcie mi smsowo bądź telefonicznie znać, żebym wiedziała, kiedy się pojawić :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pinczerka_i_Gizmo'] Czyli będę ja z Gizmatym, Basia z Bonnie, Jadzia z Negro, Asia z Grzesiem i Ania i Fialka z Vadirem, Monika bez Szarika i jeśli pogoda dopisze to BBeta, tak?:multi: :) [B]Nikogo nie ominęłam?[/B]
[/quote]
Mnie ominęłaś:diabloti::evil_lol: A tak poważnie to uprosiłam tatę żeby mnie zawiózł jutro o ile będzie ładna pogoda.... ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pinczerka_i_Gizmo']

I mam nadzieję, że Gizmo dogada się z Gordim :)[/quote]
Ja też mam taką nadzieje ;) Jeśli nie, to Gordi będzie na smyczy. Jednak myślę, że nie powinni sobie nic robić:loveu: Najgorsze w tym wszystkim jest to, że mi sie gdzieś zgubił plecak i musze wziąć taki stary okropny szaro-pomarańczowy:cool3::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Goldenka, nikt na plecaki nie będzie patrzył :evil_lol: Na Gordiego owszem :loveu:

Jakie tam leje, Justyna, Ty to pesymista jesteś! ciut pokropiło, nie mogło lać, skoro już suche chodniki :loveu: Ja juz po spacerze z Szarym, mam nadzieję, że się nie obrazi na mnie :(

Zaraz wyruszam! ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...