Jump to content
Dogomania

KLATKA ŁAPKA DLA PSOW - wejdz, pomoz.


Pipi

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • Replies 670
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='magbag'][B]luka1[/B] - dziękuję za cenne informacje, w tej sytuacji nawet gdyby jakimś cudem udało mi się psy złapać - na pewno nie zawiozę ich do schronu. Wieczorem wrzucę zdjęcia wyciągnięte z nagrania (teraz nie zdążę), będą czarno-białe (jak wspominałam, w nocy kamera przechodzi z koloru na tryb cz-b), ale jeśli to te same psy - na pewno poznasz, bo są dość charakterystyczne. Mąż obiecał, że jeśli pojawią się za dnia, tak jak w sytuacji z cielakiem - to na pewno zrobi im zdjęcia.[/QUOTE]

I co, są jakieś wieści o tych psach?

Link to comment
Share on other sites

Witam ja też bym chciała klatke pożyczyć , sa dwa pieski w lesie już rok mamuśka i młody zeszłoroczny , karmimy je młody zdziczał , mamuśka zamerda kawałek podejdzie do jedzenia ale jednak mimo roku boi się .Miała małe nie zdążyłam ich złapać ktoś je zabił albo coś je zagryzło .Chciała bym je złapac ale nie wiem co z nimi dalej mały jest dziki i mamuśka też .Leśniczy podobno wyznaczył nagrode za ich złapanie ...;(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vicky62']No bywa i tak...jedna z suń w Bielsku też nie weszła do klatki, omijała ją szerokim kołem.
Trzymam kciuki, aby weszła.Trzeba czyms pachnącym dla niej ją zwabić.[/QUOTE]

To taki dzikus, ale mam nadzieję, że dziewczyny dadzą radę :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Co słychac? jak tam? złapała się do klatki?

Tutaj byc moze klatka by sie przydała? [url]http://www.facebook.com/#!/photo.php?fbid=456508874393335&set=a.456411927736363.118597.173802145997344&type=1&theater[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='__Lara']Tak, złapała :D siedzi w boksie i teraz udaje, że jej nie ma :(

Komu możemy odesłać dalej klatkę?[/QUOTE]
No to swietna wiadomość.
Była w kolejce [B]ewu[/B] i [B]paulina02 [/B]z tego co widzę.
Może odezwą sie na wątku jesli nadal potrzebują.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

dziś wysłałam klatkę do paulina02, powinna być na jutro
nie udało nam się złapać przy jej pomocy psa, którego chciałyśmy, bo przestał przychodzić w to miejsce, a szkoda klatkę przetrzymywać
łapały się inne psy i się nażerały, klatka działa
a nasz poszukiwany pies został dziś pod wieczór złapany przez hycla:lol:

Link to comment
Share on other sites

Bardzo potrzebny jest nr tel do paulina02. Kurier ma problem z dostarczeniem klatki pułapki.

[B]Prosze podac moze ktos ma do niej telefon.
Lara_ moze Ty masz? jakby bylo to mozliwe prosze do mnie zadzwonic, lub smsem podac. Kurier bedzie czekal z pół godziny. Prosila mnie o to bardzo Randa.

Czekamy[/B]

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Dziewczyny, potrzebujemy dużej klatki łapki do złapania dużego psa, który biega po terenie zakładu w Zabrzu.
Mamy średnią, wczoraj złapała się do niej suka ( 2 lata nie można było jej złapać, oszczeniła się, do klatki były dane szczeniaki - weszła), a został duży pies. Do człowieka nie podejdzie, jedyny ratunek to łapka.
Jeżeli jesteście w stanie pomóc to proszę o podanie na pw nr telefonu, zadzwonię.
Ewa

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Poszukuję klatki łapki dużej, dla suczki wielkości ON na najbliższą sobotę - w okolice Płońska. Klatka jest pilne potrzebna, bo suka karmi i nie chcemy podawać jej sedalinu. Jeśli ktoś mógłby pomóc byłabym ogromnie wdzięczna, sprawa jest naprawdę pilna.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...