Jump to content
Dogomania

KLATKA ŁAPKA DLA PSOW - wejdz, pomoz.


Pipi

Recommended Posts

  • Replies 670
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='asia780206']Mozna wysłac na TOZ WŁOCŁAWEK,ul.Łanowa 19/7,87-800 Włocławek,Lub na mój adres prywatny lepiej by było,ponieważ jestem cały czas dostępna i zawsze mogę ją odebrac podaję adres: Joanna Józwik,ul.Chopina 15/28,87-800 Włocławek.[/QUOTE]
Jeszcze telefon dla kuriera.

Link to comment
Share on other sites

Fajnie,przepisy się zmieniły w tym pdp i teraz nie prowadzą takiej usługi,żeby kurier po paczkę przyjechał,mało tego,pan kazała mi ją zawieźć do ich punktu i opłata wyszła tak około 130 zł,bo musi być na palecie,no makabra jakaś.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asia780206']Super,place przy odbiorze czy wyslac na konto?Oczywiscie nam bez roznicy.,[/QUOTE]tylko powinnam jeszcze maila twojego podać,ąle szybko,szybko i podałam mojego starego:)Przekaże smsem jak co.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asia780206']Paczke odebrałam dzisiaj wszystko ok,jest naprawde duza,póki co bedziemy działać,oby się udało.[/QUOTE]

super, działajcie, trzymam kciuki

jolab, a czy Wam sie udało? co z tym pieskiem, ktory uciekł z kojca? mysle o nim. . . .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pipi']super, działajcie, trzymam kciuki

jolab, a czy Wam sie udało? co z tym pieskiem, ktory uciekł z kojca? mysle o nim. . . .[/QUOTE]Niestety po tym piesku ślad zaginął,ale za to mam dwa staruszki na strychu po zmarłym,bo z tego kojca to każdy pies zwieje, i póki nie zbuduje się nowego kojca to będą siedziały na strychu.

Link to comment
Share on other sites

A tak z ciekawości - ktoś ją w końcu naprawiał (spawał) czy nie?
[B]Pipi[/B] jolab pisała, że po psiaku ani śladu. Straszne, zabrany w inne nieznane miejsce i uciekł na nowy teren, czasem tak właśnie jest, koszmar, chce się pomóc a wychodzi odwrotnie, to straszny wyrzut sumienia...

edit - pisałyśmy z jolab w tym samym czasie;).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dreag']A tak z ciekawości - ktoś ją w końcu naprawiał (spawał) czy nie?
[B]Pipi[/B] jolab pisała, że po psiaku ani śladu. Straszne, zabrany w inne nieznane miejsce i uciekł na nowy teren, czasem tak właśnie jest, koszmar, chce się pomóc a wychodzi odwrotnie, to straszny wyrzut sumienia...

edit - pisałyśmy z jolab w tym samym czasie;).[/QUOTE]Niestety klatka nie naprawiona,bo to jest kwasówka,a takie coś spawa się TIGiem,nie każda firma taki sprzęt posiada.U mojego starego nie mieli takiego sprzętu.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='Maia']To ja się przypominam :-) klatka pilnie potrzebna[/QUOTE] Z mojego rozeznania wynika, że nie na jednego psa w naszym rejonie...:(

[quote name='asia780206']złapiemy sunie mamy dzikuske na stacji paliw i natychmiast wysyłam[/QUOTE] A jak Wam idzie? Jakieś postępy?

Edited by dreag
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...