Jump to content
Dogomania

Dog De Bordeaux :o) Sunia jest już gruba :o) a szczeniaki wielkie.


79beata

Recommended Posts

Dzwonili do mnie właściciele Bomberka i Nikity , Bomberek jest alergikiem , wylądował dziś u lekarza , bo po spacerku bardzo gryzł łapkę ,będzie miał zbadaną skórę aby wykluczyć pasożyty, lekarz oczyścił mu też gruczoły okołoodbytowe . Mimo , że wielki jest delikatny , bardziej się wszystkiego boi niż Niki , ma chorobę lokomocyjną , Nikita nie wymiotuje w samochodzie. Pieski dostają najlepszą karmę , będą chodzić do psiego przedszkola . Rozmowy i maile wymieniane z panią Anią utwierdzają mnie w przekonaniu , że domek to taki , o jakim marzyłam , troskliwi , mądrze kochający właściciele i nie zapominają o mnie :loveu:

Nowahuta , Denis wygląda prześlicznie !!!
Nie mogę sie nacieszyć tymi zdjęciami!!:loveu: :loveu:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

[quote name='Patia']Dzwonili do mnie właściciele Bomberka i Nikity , Bomberek jest alergikiem , wylądował dziś u lekarza , bo po spacerku bardzo gryzł łapkę ,będzie miał zbadaną skórę aby wykluczyć pasożyty, lekarz oczyścił mu też gruczoły okołoodbytowe . Mimo , że wielki jest delikatny , bardziej się wszystkiego boi niż Niki , ma chorobę lokomocyjną , Nikita nie wymiotuje w samochodzie. Pieski dostają najlepszą karmę , będą chodzić do psiego przedszkola . Rozmowy i maile wymieniane z panią Anią utwierdzają mnie w przekonaniu , że domek to taki , o jakim marzyłam , troskliwi , mądrze kochający właściciele i nie zapominają o mnie :loveu:

Nowahuta , Denis wygląda prześlicznie !!!
Nie mogę sie nacieszyć tymi zdjęciami!!:loveu: :loveu:[/quote]

to byl dobry wybor ;)

Link to comment
Share on other sites

Ciotka Jayo, wychowuje ReBeke stanowczo i zdecydowanie, :) :diabloti: :diabloti: :diabloti: , nie ma tu mieksca na jaką staryfe ulgową czy cos takiego ,

[CENTER][IMG]http://tomaro.a.p.pl/zwierzaki/beka001.jpg[/IMG][/CENTER]

[CENTER][IMG]http://tomaro.a.p.pl/zwierzaki/beka002.jpg[/IMG][/CENTER]

[CENTER][IMG]http://tomaro.a.p.pl/zwierzaki/beka003.jpg[/IMG]

[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

wiecie co.. ????

[SIZE=3][COLOR=Red]TO SKANDAL !!!!

[COLOR=Black][SIZE=2]Moje tajemnice wychowawcze to moje tajemnice!!!! :angryy:
[SIZE=1](zaraz chlopu kota pogonie)[/SIZE]

To, ze akurat na moment cos wlazlo, to tylko przypadek, bardzo jestem zagrypiona to i ogrzewania potrzebuje, i na chwile zezwolilam na ciepelko..

No, a ze bambaryla jest jakos przytulna.... to i zasady miekna :eviltong:

A juz wieksza sofe zaplanowalismy i tak :p
[/SIZE][/COLOR][/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Oj popłakałam się, aż trudno uwierzyć,że wszystko tak szczęśliwie się zakończyło, Deni jest cudna i już taka grugiutka;) A małe tak mnie rozczulaja, że łez nie mogę powstrzymać:loveu: :loveu: :multi:
Życie nabiera kolorów kiedy można popatrzeć na tak wspaniałych ludzi i szczęsliwe szczeniorki:bigcool:

Link to comment
Share on other sites

U dwóch szczeniaczków z miotu stwierdzono nużycę:-(
Bardzo się martwię i w brodę sobie pluję , że zastosowałam żadnej profilaktyki. Tak się już cieszyłam , że wszystko się tak dobrze ułożyło .

Dziękuję Jayo za rady , link do strony opisującej chorobę i objawy. Zadzwoniłam do pozostałych właścicieli , żeby uważali , obserwowali i uprzedzili lekarzy.

Nowahuta , Wy też uprzedźcie lekarza , niech zbada Denis pod tym kątem przy następnej wizycie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Patia']U dwóch szczeniaczków z miotu stwierdzono nużycę:-(
Bardzo się martwię i w brodę sobie pluję , że zastosowałam żadnej profilaktyki. Tak się już cieszyłam , że wszystko się tak dobrze ułożyło .

[/quote]

My jestesmy juz w trakcie leczenia, ale jeszcze dodatkowo na poniedziałek mamy umowianą wizytę ze specjalistą od chorób skornych, Patia, bedzie dobrze ;)

Link to comment
Share on other sites

Patia, nie da sie zastosowac profilaktyki - dla ich zdrowia byly wazne pierwsze tygodnie i stan matki... zrobilas bardzo wiele, przywracajac je do formy - a ze objawy wystapily... coz, widac byly za slabe po prostu.
Jak widzisz - nie u wszystkich na szczescie (miejmy nadzieje...)

U naszej niuni wyszlo najbardziej - bo jak sama wiesz, byla najslabsza i najmniejsza.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...