Jump to content
Dogomania

Dog De Bordeaux :o) Sunia jest już gruba :o) a szczeniaki wielkie.


79beata

Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

kiwi, ja jednak chyba zostawie na razie maluchy w moim podpisie
bo mam wrazenie ze jak dodam gulasza to podpis przestanie byc czytelny

kluchy pójda na pewno szybko do domów, wiec zaraz potem gulasza podczepie
no chyba, ze nie zdąze, bo on tez pójdzie do domu:loveu: ;)

Link to comment
Share on other sites

Kobitki, jutro mam gości, powinnam sprzątać, ale nic - siedzę i czytam sobie o rudych dożkach i cmokam do ekranowych zdjęć, a TZ się w głowę puka (bo u mnie już chyba ze trzy miesiące, odkąd poszedł w świat ostatni "tymczasik" i chyba mi psiego malucha w domu brakuje :biggrina:)

[B]Pati[/B] - jesteś boska kobitka, no słów brak :loveu: A najbardziej Cię podziwiam za stanowczość i trzymanie się najlepszych adopcyjnych zasad - dobrze wiem, jak czasem z tym ciężko, kiedy całe forum już się ekscytuje jakimś domkiem, a człowiek ma swoje "ale" - więc trzymaj się i szukaj psiakom NAJLEPSZYCH domów (bo na pewno się znajdą, jeśli nie wcześniej to później - i nie ma co poganiać :p).
Serdeczności! :calus:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alice i Kris :)']Myslimy nad adopcją pieska....Parys...klusek....który będzie tego potrzebował....przeraża mnie to wszystko co się dzieje wokół Parysa ale strasznie mi go żal....więc my po prostu chcemy przygarnąc jakiegoś pieska...obojętnie którego...chcemy pomoc....czekamy wiec na informacje z każdej strony i zobaczymy co los pokarze[/quote]

Za bardzo skupiasz się na tym, co się dzieje wokół Parysa. Przeciez to obojętne, czy papiery adopcyjne bedziesz podpisywała z Gosią, Zuzią , czy Marysią.. Najistotniejsze jest to, że jest pies do adopcji-Ty musisz być pewna, że go chcesz. Jeśli tak jest -skontaktuj sie z Malibu( Hera na bordożym forum) i dowiedz sie więcej o jego charakterze-ona i inne dzieczywny odwiedzaja go, karmią, wyprowadzaja na spacery, same maja bordosie, i potrafia ocenić co jest ok, nad czym trzeba popracować..
Malibu bedzie uchwytna w poniedziałek.
Jesli chcesz szczeniaczka-pytaj Patię- ma doświadczenie z maluchami, przebywa z nimi na codzień, więc najwięcej opowie Ci o charakterze.
Nikt za Ciebie decyzji nie podejmie...sama musisz wiedziec jaki pies będzie dla was najodpowiedniejszy..;)

Link to comment
Share on other sites

Alice i Kris - nie ma co sie przerażać, takie tam zamieszanie, mam nadzieje ze wkrotce wszystko sie powyjasnia.
Parys bardzo bardzo potrzebuje domu, potrzebuje spokoju i milosci, zeby sobie poukladac na nowo swiat. wlasnie wrocilam od niego - jest taki fajny, i bardzo lubi sie przytulac. dzis do mnie doszlo wreszcie co mi przedtem nie pasowalo - on nie patrzy sie w oczy. a ja jestem przyzwyczajona do tego ze takie rude slepia sie wgapiaja. ale mysle ze to sie zmieni jak pies wreszcie zrozumie ze jest bezpieczne.
wiadomosci medycznych nie mam zadnych - wieczorem w sobote nie za bardzo jest z kim rozmawiac: ) ogolnie wyglada na to ze Parys jest w lepszej formie. na spacerze dziarsko obszczekal labradora. w boksie jak inne psy zaczynaja szczekac to on tez jest chetny. ale najfajniej jest jak mozna sie wylozyc na kolanach i byc wyglaskiwanym po brzuchu.
jutro wstawie pare fotek.

pozdrawiam serdecznie

Patia - przepraszam ze tak sie nie na temat rozpisalam w twoim kluskowym watku.

Link to comment
Share on other sites

Benia...jakoś za bardzo nie rozumiem ...
1. Nie interesuje mnie to z kim będę podpisywała papiery, a to że napisałam że mnie przeraża to co się wokół niego dzieje to normalna ludzka reakcja na posty które czytałam.
2. Jakoś sobie nie przypominam żebym kiedykolwiek wyraziła jakiekolwiek wątpliwości co do posiadania psa...gdyby tak było zapewne nie szukałabym psiaka chodząc po forach.
3. W sprawie Parysa jestem w kontakcie z blue berry która tak jak obiecała dowiedziała się co nieco o nim, a w sprawie kluseczek równiez już telefonicznie rozmawiałam z patrycją (z resztą widac w wątkach rozmowy i info że się umawiamy na kontakt bądź info że już wiem to co chciałam).
4. Decyzji za mnie nikt podejmowac nie musi...co z reszta widać na forach na których pisalam w sprawie psiaków bo jakoś nie pamiętam bym miała jakieś wątpliwości...wręcz pisałam że będę walczyć....więc nie wiem skąd taki twój dziwny post w moim kierunku.

Link to comment
Share on other sites

[B]Alice i Kris :)[/B]-Jak najbardziej zrozumiałam , że szukasz psa,.....ale nie napisałas o którego konkretnie Ci chodzi?? O jednego ze szczenioli, czy o Parysa?? O to mi chodziło w podjeciu decyzji....mój post nie jest dziwny, po prostu tak odebrałam to co napisałaś-nie jest mi obojetny los ani klusków, ani Parysa, i chciałabym, abys się okresliła. O którego psa chcesz "walczyć"?? Przeciez obydwa psy są do adopcji. Kluski od zaraz, Parys po kastracji..

Link to comment
Share on other sites

Nie określilismy się konkretnie gdyż nie wychodzilismy z założenia że chcemy tylko szczeniaka lub tylko starszego pieska :) ....orientuje się w sprawie obydwu gdyż jeżeli np. parys nie trafi do nas z nieznanych nam powodów to dlaczego mamy stracić szanse na szczeniaczka :( ...więc dowiadouje się o parysa i o kluski...."nie zaklepywałam" jednak żadnego więc nie sądze by to był jakis problem że się dowiaduje o los obydwu :) I tak jak napisalam....zobaczymy co los pokarze :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alice i Kris :)']Najchętniej dogusia de bordeaux bo zawsze o nim marzyłam lub labradorka...jesteśmy zakochani w tych dwóch rasach :)[/QUOTE]

kurcze a może Pikusia ??????
zdjęcia post 171 [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=2920606#post2920606[/url] piękna bardzo skrzywdzona i pilnie szukająca domu labladorka... jest w poznaniu

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marka'][B]Pati[/B] - jesteś boska kobitka, no słów brak :loveu: A najbardziej Cię podziwiam za stanowczość i trzymanie się najlepszych adopcyjnych zasad - dobrze wiem, jak czasem z tym ciężko, kiedy całe forum już się ekscytuje jakimś domkiem, a człowiek ma swoje "ale" - więc trzymaj się i szukaj psiakom NAJLEPSZYCH domów (bo na pewno się znajdą, jeśli nie wcześniej to później - i nie ma co poganiać :p).
Serdeczności! :calus:[/quote]

Strasznie Ci dziekuję za te słowa :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='nowahuta1']Jedziemy w czwartek do Warszawy do okulisty.:thumbs:Jesteśmy umówieni z Malibu w Jankach, skąd nas odbierze.Życzcie Deni powodzenia!!!:Dog_run:[/quote]

a może po wizycie u Garncarza wpadlibyscie do nas na kawke i jakies ciacho ? upieklabym szarlotke i panie by sie zapoznały :-)
Prosze....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marka'][B]Pati[/B] - jesteś boska kobitka, no słów brak :loveu: A najbardziej Cię podziwiam za stanowczość i trzymanie się najlepszych adopcyjnych zasad - dobrze wiem, jak czasem z tym ciężko, kiedy całe forum już się ekscytuje jakimś domkiem, a człowiek ma swoje "ale" - więc trzymaj się i szukaj psiakom NAJLEPSZYCH domów (bo na pewno się znajdą, jeśli nie wcześniej to później - i nie ma co poganiać :p).
Serdeczności! :calus:[/quote]

Podpisuję się pod tym. "Co nagle to po diable" - mówi przysłowie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...