Jump to content
Dogomania

Heks - ast uratowany przed uśpieniem WRÓCIŁ Z ADOPCJI, BŁAGAMY O POMOC!!!!! :(((


Noelle

Recommended Posts

  • Replies 411
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Marcin jeszcze potem rozmawiał z gościem, podobno może starczy 400 zł na miesiąc. ale mimo wszystko lepiej zebrać więcej, pies wymaga dużo więcej ciężkiej pracy niż zwykły pies, więc może jednak trzeba będzie dopłacić (co jest w sumie całkiem zrozumiałe).. proszę, rozsyłajcie, pytajcie znajomych! każda złotówka się liczy!!
Avaloth, dziękuję za pomoc i za Twoją deklarację! :)

Link to comment
Share on other sites

Trzymajcie kciuki, żeby nasza Sonieczka z hotelu szybko poszła już do OSTATNIEGO domku (wróciła z adopcji już cztery razy a ma dopiero 5 miesięcy!) i żeby mnie nie wyrzucili z pracy do tej pory :evil_lol: to i ja się dołożę do opłacenia Heksa. Ale to dopiero pod koniec października po wypłacie... :-( Musicie zapłacić z góry?

Link to comment
Share on other sites

Witam!

Dostałam zaproszenie od Avaloth.

Mogę dla psiaka zrobić bazarek cegiełkowy. Z poprzednich dwóch bazarków zebrałam około 315 zł dla astki - Kasi uwiązanej w lesie, a teraz juz po sterylce i dwóch operacjach oka.....(ludzie jednak są podli).

Jeśli popieracie mój pomysł, to poproszę o dane skarbnika + konto do wpłat na pw, do osoby, która tu zbiera kasę, to w bazarku cegiełkowym podam na czyje konto zbieramy z cegiełkowego. Postaram się jeszcze dzisiaj coś sklecić.

Z deklaracją stałą niestety nie dam rady... już płacę na inne psiaki.

Link to comment
Share on other sites

bardzo byśmy były wdzięczne!!
naszym skarbnikiem tymczasowo będzie [B]Avaloth[/B], która jest już skarbnikiem dla innego psa i dlatego ważne jest, by podczas wysyłania pieniędzy zaznaczyć, że to na Heksa, by nic się nie pomieszało!!
na pewno [B]Avaloth [/B]wyśle dane na pw jak tylko wejdzie na dogo :)
bardzo dziękujemy! :D

edit. [B]Rudzia-Bianca[/B], miałabyś możliwość wysłać nam te fanty? bardzo byśmy byli wdzięczni :)

Edited by Noelle
Link to comment
Share on other sites

Zapraszam na bazarek cegiełkowy dla Heksa:

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/232999-NIE-CHCĘ-DO-UŚPIENIA-!!!-HES-ZBIERA-NA-HOTELIK-CEGIEŁKOWY!!!-Do-20-10-g-22?p=19744791#post19744791[/URL]

Dziewczyny, pomóżcie mi porozsyłać link do ludzi, im więcej zajrzy, tym więcej cegiełek sprzedam!

Link to comment
Share on other sites

[B]MALWA[/B] bardzo dziękuję za bazarek, to i tak ogromna pomoc, zwłaszcza teraz!!!
[B]wojtuś [/B]jak sam na pewno najlepiej wiesz, każda deklaracja się liczy, w tym przypadku! nawet 5 zł!!
do Bogatyni jedzie na pewno na dniach, prawdopodobnie zawieziemy go tam z Marcinem (jego tymczasowym opiekunem), na razie ma niesprawne auto, dziś wieczorem się okaże co i jak, wtedy dam znać. ;)
[B]Alicja[/B], nawet każda jednorazówka, choćby to było 10 zł się liczy!!
[B]iwoniam [/B]BARDZO dziękuję! :)

z dobrych wiadomości, Krzysztof R. z fb, który adoptował od nas ze Schroniska bullowatego psiaka też chce wpłacić jednorazowo jakieś pieniążki na Heksiaka, a Kinga K., która adoptowała ze Schroniska innego pieska, dała 30 zł deklaracji STAŁEJ! :D

te 120 zł stałych deklaracji które na razie mamy są w znacznej większości od wolontariuszy ze Schroniska, którym los psiaka nie jest obojętny, dziękuję :loveu:

Marcin zdecydował się opłacić Heksiakowi pierwszy msc w hotelu, ale niestety na paliwo pójdzie sporo kasy... to jest aż 800km w dwie strony i wypadałoby oddać mu chociaż część tych pieniędzy, ale to dopiero, jak ogarniemy już wszystkie deklaracje, itd. mam wielką nadzieję, że się uda!!

[B]Avaloth[/B] Maksiu wybaczy, on jest również bardzo ważny, ale tu toczy się walka o Heksowe życie!! Aa, wyślij mi także proszę nr konta, bo trzeba też przekazać ludziom z fb. ;)

wszystkim dziękuję również za samą obecność na wątku i wsparcie!! :)

edit. dostałam właśnie wiadomość od Pani z fb na maila, że chce wpłacać 60zł miesięcznie na Rybkę!!! :multi:

Edited by Noelle
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...