Jump to content
Dogomania

Heks - ast uratowany przed uśpieniem WRÓCIŁ Z ADOPCJI, BŁAGAMY O POMOC!!!!! :(((


Noelle

Recommended Posts

  • Replies 411
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

bardzo dziękuję :)
Avaloth, proszę, napisz co wpłynęło na konto heksiowe ostatnio.

Marcin wczoraj rozmawiał z Panami z hotelu, Heksik ponoć nie sprawia już żadnych problemów :) z psami jeszcze go nie socjalizowali, natomiast chłopak jest już lepiej nastawiony do obcych ludzi :)

dostałam filmiki, ale nie umiem ich wrzucić na wątek... jeśli ktoś potrafi, to mogę przesłać..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Noelle']bardzo dziękuję :)
Avaloth, proszę, napisz co wpłynęło na konto heksiowe ostatnio.

Marcin wczoraj rozmawiał z Panami z hotelu, Heksik ponoć nie sprawia już żadnych problemów :) z psami jeszcze go nie socjalizowali, natomiast chłopak jest już lepiej nastawiony do obcych ludzi :)

dostałam filmiki, ale nie umiem ich wrzucić na wątek... jeśli ktoś potrafi, to mogę przesłać..[/QUOTE]

Możesz mi przesłać. Wstawię. Mój mail [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]

Link to comment
Share on other sites

Mamy 10zł z bazarku od Wolf122.
Plus 20zł od Wiol i 5zł od Agnieszka103.
A dzisiaj od Natalii dostałam 160zł- 130 od właścicielki Scotiego, 10zł od koleżanki Natalii, i 20zł od Natalii. Chyba w rozliczeniu wszystko jest, ale piszę na wszelki wypadek.


Cudne wieści od Heksia z 'błyskiem w oku' :D

Edited by Avaloth
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Paula95']I co z filmikiem? Przypominam się, że mogę pomóc ze wstawieniem go. :)[/QUOTE]
już wysłałam Ci na maila filmiki :) wstaw proszę w wolnej chwili, jest ich aż 7 to można wybrać z 2,3 i wstawić, jeśli nie chce Ci się wszystkich. ;) przepraszam za nieobecność na wątku, ale ostatnio jestem dość zagoniona.

u Heksia wszystko dobrze, dostałam jego nowe zdjęcia, Paula95 wstawi filmiki, ja potem wstawię zdjęcia :D

Link to comment
Share on other sites

Zaraz będzie ostatni filmik, bo dostałam tylko 6.

Gdybym tylko mogła zwrócić jedną uwagę-pan nie powinien tak często wołać Heksa, gdy nie chce wrócić, bo sobie chłopak pomyśli "przecież zawoła jeszcze raz". :) Poza tym ja coraz bardziej się w chłopaku zakochuje... Oczy ma cudowne!:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...