Jump to content
Dogomania

Ares...za TM. Dziękuję pięknie za wszystko. Dziękii Wam przeżył cudowne chwile w DS!


magdyska25

Recommended Posts

  • Replies 395
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Pięknie dziękuję.
Zadzwoniłam do jednej znajomej i akurat zgodziła się wracać przez Poznań- dom sprawdzony ale szukam czegoś innego dla Dobka (psiak już 2 razy wracał z adopcji, ma ok. 2 lat i strasznego pecha) a ja....wyrzuty sumienia.
Jeszcze na horyzoncie 2 domy się znalazły ale muszę bardzo dokładnie sprawdzić.

Link to comment
Share on other sites

Zapraszam na wątek staruszki z geriatrium - Tekli:

[URL]http://www.dogomania.pl/threads/218475-TEKLA-owczarkowata-staruszka-paraliż-tylnych-łap-czy-sunia-odejdzie-w-schronisku[/URL]

Tekla od kilku dni nie chodzi, walczymy o nią - chciałabym uzbierać fundusze na drybed, żeby przez te 16 godzin na dobę (gdy nie ma opiekunki) nie musiała leżeć na mokrym posłaniu.

Link to comment
Share on other sites

Dada - u nas drybet nie sprawdził się przy siusiającym pod siebie psie. Trzeba go prać codziennie, bo inaczej gnije od spodu. A często prany traci gumową podkładkę i przykleja się do podłoż, i nie odprowadza już wilgoci. Dużo lepiej sprawdzały się podkłady. Tańsze są w aptece niż w typowe dla psów, ja je dodatkow tnę na pół (ekonomia :/).

Link to comment
Share on other sites

A pamiętasz, jaki rodzaj drybedu mieliście, gdzie zamawialiście ?
Muszę dokopać się do strony, gdzie zamawiałam drybed dla naszego Lorda - Lord po zespole przedsionkowym leżał przez 2 tygodnie i drybed (a w zasadzie 2, stosowane naprzemiennie) zdał egzamin (pod drybed wkładałam podkłady).
Nie wiem już sama, co wymyślić, tak bardzo chciałabym choć odrobinę pomóc tej suni.
W środę pojadę do niej z zapasem podkładów, mam nadzieję, że będzie choć drobna poprawa.

Link to comment
Share on other sites

Niestety nie pamietam. Dostaliśmy w posagu z moją Isrką, która z nie musi korzystać już pieluszek ;) Kolejny kupiłam, ale nie pamietam gdzie.
Jeśli dokopiesz się do tego porządnego, daj proszę linka - muszę kupić jeszcze jeden.
Teraz mi się jeszcze przypomniało - materace dla dzieci moczących się, odprowadzające wilgoć. Muszę poszukać. Więcej pomysłów nie mam.

Link to comment
Share on other sites

Dry bed ma za zadanie odprowadzać wilgoć, a ta musi gdzieś się podziać. Czyli podkład jest niezbędny. Można kupić dry bed bez podgumowania, schną szybciej. Niestety, im dry bed porządniejszy ( grubszy), tym wolniej schnie.
Można je już kupić w wielu miejscach, np. [URL="http://www.olino.com.pl/code/index.php?k1=2&k2=9&k3=0&s1=3&s2=1&add_link=0"]TU[/URL]

Link to comment
Share on other sites

:):):) Dzięki, malibo, za ten wpis! Znam b. dobrze angielski, ale po tym drybiecie-drybedzie mocno się zastanawiałam, o co biega, a raczej, jaki to przedmiot, co tej wilgoci nie puszcza :):):). Dziewczyny, piszcie, proszę nie tylko dla siebie - inni8 też to czytają, a takie informacje wszystkim mogą się przydać :). Mały błąd, a cieszy :):):). Ortografia jednak do czegoś służy.

Link to comment
Share on other sites

hahaha ale jaka mina skapciała, więcej uśmiechu Aresku, niech się szczęście maluje na pysku Twoim :)
Ja sobie wyobrażam jak ten nasz bydlaczek uwala się na łożku i jak wzdycha rozkoszując się ciepłem i miękkim posłaniem i tymi wszystkimi zapachami nowego domu, który jest jego ! Normalnie ten wątek daje mi powera na cały dzień :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wawer']Mały błąd, a cieszy :):):)[/QUOTE]

Myślę, że mamy tu do czynienia z bardzo ciekawym zjawiskiem formy przejściowej pomiędzy pisownią oryginalną a spolszczonym anglicyzmem ;)
Wspaniały dowód na giętkość języka ;)

Ares na tym zdjęciu kojarzy mi się z Jaggerem - niby staruszek, a jak młodzieżowo wygląda :)

Przypomnijcie mi - gdzie DS wypatrzył Aresa ? Na dogo, na fb czy na stronie schroniska ?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...