Jump to content
Dogomania

KANIS w nowym domu! trzymajcie kciuki, żeby tym razem się udało...


kakadu

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Martiko nas też bardzo cieszy że chłopak się dobrze bawi , jak się okazało to on Nusie wykańcza przy zabawie a nie ona jego , nuśka jak się zmęczy to runie na ziemię i się nie rusza , wtedy Kanisio podchodzi obwącha ją i się przy niej kładzie , to jest Miłość....;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Basiura']Martiko nas też bardzo cieszy że chłopak się dobrze bawi , jak się okazało to on Nusie wykańcza przy zabawie a nie ona jego , nuśka jak się zmęczy to runie na ziemię i się nie rusza , wtedy Kanisio podchodzi obwącha ją i się przy niej kładzie , to jest Miłość....;)[/QUOTE]

słodziaki dwa :loveu:

Link to comment
Share on other sites

witam drogie Cioteczki jeśli macie jakieś zbędne miski rozmiaru duzego prosimy o pomoc mamy znowu dwa podrzutki prześliczne psiaki ja nie wiem czemu te podłe ledzie je wyżucają Ale jestem zła kochaniutkie jak macie na zbyciu to bardzo prosimy o metalowe misknpowyżej 1.5 l i i jakby ktoś miał to duze obroże jak co to piszcie na Pw lub dzwońcie Pozdrawiam Cieplutko z Mojmi Kochanymi Podopiecznymi .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='egradska']Asiaczek, raczej zewnetrzny. Szczerze mowiac, w sprawie kojca rece mi opadaja, bo ja nie mam z tym zagadnieniem nic wspolnego, nie ja decydowalam, zeby kojec kupic, jaki kojec, gdzie i za ile, ba ja go nawet nie widzialam, ani w stanie zlozonym, ani jakimkolwiek innym.[/QUOTE]

czuję się poniekąd wywołana do tablicy w sprawie odpowiedzialności za jakość kojca;
przykro mi, ale nie miałam możliwości sprawdzenia jakie materiały zostały kupione, ani co z tego zbudowano; naprawde nie mam już siły wałkowac tego od początku, ani szukać kto co napisał w tym temacie; kasiajock wstawiła rachunki z castoramy (wszystko co do srubki - nikt nie zgłaszał obiekcji), była ustysfakcjonowana sytuacją (jak może pamiętacie zakup kojca był warunkiem zostania kanisa w rudzie śląskiej) więc byłam zmuszona uznać sprawę za zamkniętą; próbowałam (może martika pamięta) zorganizowac sprawę tak, żeby ten kojec był kupiony na hotel mimiś i tylko użyczony kasiajock, ale nic z tego nie wyszło, a byłam za daleko, żeby cokolwiek więcej zrobić;
powiedzcie mi kto miał to wszystko sprawdzić?
kiedy dopytywałam co sie z kojcem stało, egradska powiedziała, że kojec jest u znajomego państwa, którzy kanisa adoptowali;
bardzo mi się to nie podobało, ale co miałam zrobić? jechac i zabierać go stamtąd? pisanie o tym na wątku uznałam za zbyt ryzykowne, bo bałam się posądzenia, że jątrzę i rozgrzebuję starą, przyschnięta sprawę, a przecież u kanisa wszystko ok, więc nie ma co robić szumu; odezwałam się dopiero wtedy, gdy wszystko sie spie.rzyło;
ja rozumiem sprawdzanie, ale wszystko co mogłam sprawdziłam, a nie przyszło mi do głowy, że można zrobić kojec bez drzwi, ani tym bardziej taki, w którym pies sie nie może swobodnie odwrócić :cool3:
może nich basiura zrobi zdjęcie tego wynalazku, bo bardzo jestem ciekawa, jak to wygląda;
a może skoro kojec był zdemontowany, to kilka elementów przydało się do czegoś w gospodarstwie znajomego? na przykład furtka, czy kilka desek z podłogi, plus parę paneli ogrodzeniwych i stąd takie małe rozmiary tego zbitego z pozostałości "czegoś" (bo kojcem to tego chyba nie można nazwać); innego wyjścia nie widzę;

zmieniłam pierwszy post, jeśłi macie jakieś sugestie co dopisać to jestem otwarta;

jeśli chodzi o pomoc finansową to niestety chwilowo nie dam rady; mam na bdt suczkę ze złamaną i zwichniętą łapką, jest juz po jednej operacji, a czeka ją wkrótce druga (za min. 1200 zł) i cała moja uwaga jest skierowana, aby zakończyć szczęśliwie ten temat; nie sądziłam, że sprawa kanisa powróci i niestety nie jestem przygotowana na opiekę nad dwoma psami;

Edited by kakadu
Link to comment
Share on other sites

Zapraszam na bazarek. Ewentualny dochód przeznaczony będzie dla Kanisa :)

[SIZE=4]KLIK NA ZDJĘCIE:[/SIZE]

[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/244485-BUTY-damskie-firmy-STEEL-na-Kanisa-do-30-06-do-22-00"][IMG]http://img594.imageshack.us/img594/5682/mdpy.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Basiura']Witam Drogie Cioteczki u nas wszyatko w pozadku oprucz tego ze goraco ,ale jakos dajemy rade w cieniu , naraziw spacery odlozone na chlodniejsze dni .Pozdrawiamy Kanisio.[/QUOTE]

tak, my tez nie spacerujemy, nawet do rzeki nie mamy siły dojść żeby sie psy schłodziły;
całe stado zalega w cieniu;
ale przynajmniej nie szwędamy sie po łąkach i nie znosimy do chalupy tych cholernych kleszczy...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kakadu']czuję się poniekąd wywołana do tablicy w sprawie odpowiedzialności za jakość kojca;
przykro mi, ale nie miałam możliwości sprawdzenia jakie materiały zostały kupione, ani co z tego zbudowano; naprawde nie mam już siły wałkowac tego od początku, ani szukać kto co napisał w tym temacie; kasiajock wstawiła rachunki z castoramy (wszystko co do srubki - nikt nie zgłaszał obiekcji), była ustysfakcjonowana sytuacją (jak może pamiętacie zakup kojca był warunkiem zostania kanisa w rudzie śląskiej) więc byłam zmuszona uznać sprawę za zamkniętą; próbowałam (może martika pamięta) zorganizowac sprawę tak, żeby ten kojec był kupiony na hotel mimiś i tylko użyczony kasiajock, ale nic z tego nie wyszło, a byłam za daleko, żeby cokolwiek więcej zrobić;
powiedzcie mi kto miał to wszystko sprawdzić?
kiedy dopytywałam co sie z kojcem stało, egradska powiedziała, że kojec jest u znajomego państwa, którzy kanisa adoptowali;
bardzo mi się to nie podobało, ale co miałam zrobić? jechac i zabierać go stamtąd? pisanie o tym na wątku uznałam za zbyt ryzykowne, bo bałam się posądzenia, że jątrzę i rozgrzebuję starą, przyschnięta sprawę, a przecież u kanisa wszystko ok, więc nie ma co robić szumu; odezwałam się dopiero wtedy, gdy wszystko sie spie.rzyło;
ja rozumiem sprawdzanie, ale wszystko co mogłam sprawdziłam, a nie przyszło mi do głowy, że można zrobić kojec bez drzwi, ani tym bardziej taki, w którym pies sie nie może swobodnie odwrócić :cool3:
może nich basiura zrobi zdjęcie tego wynalazku, bo bardzo jestem ciekawa, jak to wygląda;
a może skoro kojec był zdemontowany, to kilka elementów przydało się do czegoś w gospodarstwie znajomego? na przykład furtka, czy kilka desek z podłogi, plus parę paneli ogrodzeniwych i stąd takie małe rozmiary tego zbitego z pozostałości "czegoś" (bo kojcem to tego chyba nie można nazwać); innego wyjścia nie widzę;

zmieniłam pierwszy post, jeśłi macie jakieś sugestie co dopisać to jestem otwarta;

jeśli chodzi o pomoc finansową to niestety chwilowo nie dam rady; mam na bdt suczkę ze złamaną i zwichniętą łapką, jest juz po jednej operacji, a czeka ją wkrótce druga (za min. 1200 zł) i cała moja uwaga jest skierowana, aby zakończyć szczęśliwie ten temat; nie sądziłam, że sprawa kanisa powróci i niestety nie jestem przygotowana na opiekę nad dwoma psami;[/QUOTE]

Pamiętam ciocia doskonale sprawę kojca ...to był warunek bezwględny aby Kanisek mógł zostac w DS :( ech ...szkoda że nie poprosiłyśmy o zdjęcia tego kojca Panią Katarzynę ...ale miałyśmy zapewnienie że będzie porządny ...jak widac nie należy ufac ludziom na słowo :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Basiura'] kurcze przezucilam sie na tableta i nie moge dojsc jak zmniejszyc zdjecie i wklejc ,, mam nadzieje ze przez wekend sie naucze[/QUOTE]

ja wklejam zdjęcia przez tinypic.com
[url]http://tinypic.com/[/url]
tam jest funkcja (resize) zmniejszania przed zamieszczeniem i łatwo z niej skorzystać bez względu na to czego sie używa w sensie sprzętu;
najodpowiedniejsza wielkość to 640 x 480 - polecam tę stronę bo jest banalna i skuteczna, a nie trzeba sie logować

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...