Jump to content
Dogomania

KANIS w nowym domu! trzymajcie kciuki, żeby tym razem się udało...


kakadu

Recommended Posts

[quote name='Basiura']Witam serdecznie DT Kaniska powiem tak zeby nie zapeszać piesek naprawdę spokojny zaprzyjażnił się już z dwiema suniami
ale niestety nie przepada za kotkami , ale zobaczymy wszystko przed nami zwiedził dzisjaj nasze Mini Zoo trochę sie przeraził jak zobaczył Kangurka , ale po chwili siadł sobie i przyglądał się co to za zwierz .Jutro prześlemy zdjęcia z koleżankami .[/QUOTE]

witaj na wątku Basiura, jestesmy bardzo wdzięczni za informacje o Kanisku.:loveu:
Skoro kojec Kaniska mógłby się u Was przydać, to poczekamy na ustosunkowanie się Marty (kakadu), ktora go zorganizowala własnymi siłami i jest tu osobą decyzyjną. P. Ryszard wyda kojec osobie, którą wskaże kakadu:)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Rozumiem czekamy na wiadomość , mamy nadzieje że Kanisek bedzie tak miły jak dzisjaj , to napewno będzie biegał z Sunia którą Pani widziała bo coś do siebie czują , wołała go na spacerek fajnie by było żeby się zaprzyjażnili mogli by biegac razem Nusia jest ciężkim psem i szybko się męczy taka rasa psa więc naprawdę pasuje do Kaniska bo nie będzie musiał szybko biegać za nią.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='egradska']witaj na wątku Basiura, jestesmy bardzo wdzięczni za informacje o Kanisku.:loveu:
Skoro kojec Kaniska mógłby się u Was przydać, to poczekamy na ustosunkowanie się Marty (kakadu), ktora go zorganizowala własnymi siłami i jest tu osobą decyzyjną. P. Ryszard wyda kojec osobie, którą wskaże kakadu:)[/QUOTE]
ewa ja nie zorganizowałam tego kojca, więc nie jestem osobą decyzyjną ;)
ja tylko przelałam pieniądze na niego, uzbierane na bazarkach przez wiele osób; kojec własnoręcznie wydziergał pan ryszard :)
teraz jedyne na czym mi zależy, to żeby kojec przydał się jeśli nie kanisowi, to jakiemuś innemu, potrzebującemu psu;
najchętniej bym go sprzedała, bo potrzebujemy pieniędzy na hotelowanie; nie wiadomo jak długo kanisek zabawi w dt...
pisałaś, że do 12 czerwca kanis ma opłacony pobyt, może więc w zamian za przejęcie kojca dt przetrzymałby go do końca lipca?


bardzo się cieszę, że kanis jest taki grzeczny i niecierpliwie czekam na fotki :)

Edited by kakadu
Link to comment
Share on other sites

witaj Kakadu jeśli chodzi o pobyt w DT to Pani Ewa dała umowę na miesiąc , ale oczywiście można przedłużać lub napisać nową na następny miesiąc i dopisać bezterminowo , Kanisek bardzo dobrze przyjoł się w rodzinie jak i na dworze wśród zwierząt , nie lubi jedynie kotków i kurek.
Jeśli chodzi o kojec napewno się dogadamy , niestety nie mogę wkleić zdjęć poprosiłam Panią Ewe żeby wkleiła kilka fotek Kaniska który jest rozrywany wsród naszych Suczek podwurkowych , niezły amancik z niego.....

Link to comment
Share on other sites

witam serdecznie
Pani Ewo tak jak już wspominałam proponowałabym zrobić Kaniskowi badanie krwi , kosztuje u nas w klinice 65zł , może obejrzał by go lekarz , napewno dawno nie był badany , może przepisze inne leki.....żeby organizm się nie przyzwyczaił do tych które bierze obecnie.....To tylko moje zdanie, jak Panie uważają......
Ogólnie Kanisek w domu Aniołek , na dworze pilnuje posesij ale jak zbliży się ktoś do bramy targa siatkę Łobuziak.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Basiura']witam serdecznie
Pani Ewo tak jak już wspominałam proponowałabym zrobić Kaniskowi badanie krwi , kosztuje u nas w klinice 65zł , może obejrzał by go lekarz , napewno dawno nie był badany , może przepisze inne leki.....żeby organizm się nie przyzwyczaił do tych które bierze obecnie.....To tylko moje zdanie, jak Panie uważają......
Ogólnie Kanisek w domu Aniołek , na dworze pilnuje posesij ale jak zbliży się ktoś do bramy targa siatkę Łobuziak.[/QUOTE]

Wczoraj rozmawialam z lekarzem, ktory proawdzil Kaniska w czasie jego pobytu w Rudzie. Piesek nie mial robionych badan krwi. Warto zrobic, morfologie z biochemia. Przesle pieniadze na badania, moze dzieki nim uda sie lepiej dobrac lek przeciwbolowy.
Dziekuje za wiesci:loveu: troche mnie martwi zbytnie zaangazowanie w strozowanie

Link to comment
Share on other sites

Witam Wszystkich Ewo narazie nie ma się co denerwować poprostu pilnuje swojego czuje się pewnie i pilnuje .Dzisjaj mieliśmy gości weszli do domu o dziwo poszczekał po czym podszedł i polizał po ręce , czyli będą jeszcze z niego ludzie...;)

Link to comment
Share on other sites

a bo te wszystkie ogrodzenia - siatki, płoty itp. mają jakąs magiczną moc, która przechodzi na niektóre psy; jak siatka zniknie, a gośc jednak wejdzie do srodka, to nie pozostaje nic innego, jak dla zachowania godności podrzeć jeszcze trochę pyska, a potem polizać po ręce ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kakadu']a bo te wszystkie ogrodzenia - siatki, płoty itp. mają jakąs magiczną moc, która przechodzi na niektóre psy; jak siatka zniknie, a gośc jednak wejdzie do srodka, to [B]nie pozostaje nic innego, jak dla zachowania godności podrzeć jeszcze trochę pyska[/B], a potem polizać po ręce ;)[/QUOTE]

święta racja :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Na skarpetowe konto u DONnki przelalam 65 zl na badania Kanisa, bank mi odrzuca konto, ktore mam w umowie. Bardzo prosze Anetke o podanie konta Donce, a Marzenke o przelanie pieniedzy dla pieska. Z gory dziekuje :loveu: a znow na walizkach, a wczoraj sie okazalo podczas badania, ze moj prywatny draniol mial zawal. Jestem zalamana

Link to comment
Share on other sites

Acha znowu zapomiałam , Ewciu jeśli chodzi o kojec to nie wiemy jak zrobić ponieważ jest o wiele za mały dla Kamisia nie moze się nawet w nim obrucić , w domu się mu nudzi bo zaprzyjażnił sie znaszymi psiakami i mu smutno w domu , więc pomyśleliśmy tak żeby zrobić zdjęcia tego kojca małego sprzedać go i kupić większe przesła i mocniejsze , ponieważ ten obecny jest z słabego drutu i jak Kanisia skacze to sie wszystko ugina,trzeba by również dokupić dach żeby w razie deszcze nie umukł,moze gdzieś znajdziecie coś tańszego my również się rozejrzymy, acha mamy prośbę jeśli ktoś by chciał budę mamy dla małego psiaka lub wymienimy na większą .

Link to comment
Share on other sites

musimy pomyśleć albo dokupić przęseł i zrobić większy kojec , ale obawiam sie źe drut jest za cienki w tych przęsłach , ale w ostateczności może być ale musimy dokupić jeszcze 4 przęsła i pomyśleć o dachu czyli zakup blachy .

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...