Jump to content
Dogomania

słodkopsiaki szukają swoich domków.... Pomóż im !!!!!!!!!...aktualizacja 1 i 2 strona


Recommended Posts

[quote name='słodkokwaśna']Focie jutro będą . A co do Inwazji ,to ja też tak samo pokręcona jestem z tymi imionami i mnie się Twoje podobają.[IMG]http://www.camperteam.pl/forum/images/smiles/hahaha.gif[/IMG][/QUOTE]
hi hi dlatego wszystkie psiska tak ładnie ponazywane:multi: no i oryginalnie;)
[QUOTE][COLOR=#000000]Zapomniałam,że na wyjeździe zakochałam się w boksiu ze Szwajcarii co wabił się [/COLOR][B]Jacques czyli Żak[FONT=system].[/FONT]

I przyrzekłam sobie ,że tak jakiegoś psiaka nazwę. Na wyjeździe poznałam mnóstwo psiaków, samych francuzików,ale on mi najbardziej zapadł do serducha . Codziennie obdarzał mnie masą całusków i przytulasków...oczywiście skocznych ...och [/B][B]skocznych.
Żakuś raniutko przybiegał do mnie i razem chodziliśmy nad staw dokarmiać rybki,hihii tzn. ja rybki ,a on swoje brzusio. Super psiak, który pom[/B][B]ógł mi przeżyć[/B][B] te dni bez słodziaków i moich najcudowniejszych własnych pycholi.Dlatego będę o nim pamiętała jak jakiemuś przymilaskowi się jego imię dostanie. Może ten nowy biały psiak? Też jest taki skoczny i wesoły[/B][B].[/B][/QUOTE]

Nikt nie oprze się urokowi Boksera:loveu: te psy są opętane szaleństwem i miłością do człowieka:loveu:

Link to comment
Share on other sites

No i czyż Inwazyjka przecudna sunieczka nie jest ciut ciut podobna budową głowy do basenji?:p ([SIZE=1]wiem wiem uwzięłam się[/SIZE]:evil_lol:)[IMG]http://imageshack.us/a/img99/1074/img3698n.jpg[/IMG] [IMG]http://tigertailfoods.com/wp/wp-content/uploads/2011/01/basenji.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='saphira18'][URL]http://imageshack.us/a/img534/259/img3575l.jpg[/URL] --> urlopowa fota?:)
widzę że psiaków przybyło... mam nadzieję że złapiecie mamusię szczylków.
sunia Kaukaz piękna:loveu: też mieliśmy nie dawno w schronisku sunię kaukaza... tak samo miała obcięte uszy:angryy:[/QUOTE]

Jezu nie wierzę .....skąd Ty masz moje zdjęcie????????

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Istar19']



Edi na poprzedniej stronie jest to zdjęcie ...bardzo ładne :D[/QUOTE]

O oooo rzeczywiście...przez pomyłkę musiałam wkleić...hihii dobrze ,że takie. Niestety nie mogę go coś usunąć. Mam inny laptop i inny system operacyjny,jak mąż wróci to poproszę o pomoc. Tak to fotka z krótkiego ale udanego urlopu. Pałac w Ojcowie...jakby ktoś nie wiedział.W ogóle w ciągu4 dni zwiedziłam mnóstwo.......pięknej Polski. I nawet byłam przewodnikiem po zamku w Baranowie Sandomierskim. Nasi znajomi Szwajcarzy od Żaka spóźnili się na oglądanie , to przewodnik otworzył specjalnie dla naszej4 komnaty i zostawił nas samych,a my oprowadzaliśmy zagranicznych gości po zamku jakby byli naszymi domowymi gośćmi.Super!!!

Edited by słodkokwaśna
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Linssi']Andzia...:mad:[/QUOTE]

no co/ no co?:oops: a skąd ja mam wiedzieć z kim Ewelinka biega po lesie?:eviltong: tyle wiedziałam, ze Ewelinka i Ania ganiały po haszczach:evil_lol: ino nie skojarzyłam - wybacz!:modla:


to co się stało z tym ostatnim szczylkiem?:-(

Edi - a mialaś może ostatnio zgłoszenie z kopalni? bo sa mocno zdesperowani....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='słodkokwaśna']Wracając do tematu suni Samiry, to dlaczego p....ty obcinają kaukazkom uszy??? czy to jakiś wymóg rasy?[/QUOTE]Z tego co się orientuję to nie, ale jak ludzie wezmą takiego olbrzymka no to chcą żeby budził respekt i wielkością i wyglądem. Takie moje zdanieJak dobrze pamiętam to środkowoazjatyckie owczarki miały kopiowane uszy, oczywiście przed wprowadzeniem zakazu chociaż do tej pory się to stosuje co dla mnie jest po prostu chore . . . przecież dużo fajniej jak pies jest w pełni uszaty, jest wtedy za co potarmosić :D hi hi hi

Link to comment
Share on other sites

Nie wiadomo co ze szczylkiem? Może jest !
Andrzej nie widział ani suni ani szczylka ,tylko słyszał jak suka szczekała i widział klatkę zamkniętą.

Co do kopalni , to walnięty gość...raz nam mówił byśmy złapali psiaki a raz kazał klatkę zabierać ,bo psów już nie ma...bo wydali. Kłamie tak dużo ,że sam się gubi. A psy są strasznie dzikie biegają po terenie kopalni a tam nam nie wolno wchodzić.Gościu okłamał weta i nas ...gminę też.Wet po3 umawianiu z nim zrezygnował i stwierdził ,że gościu jest nie poważny. Niby chce psy wyłapać ale z drugiej strony robi wszystko aby nam to utrudnić....a nawet ostatnio powiedział ,że psy już wydane.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='słodkokwaśna']Buńka Inwazja podobna do tej rasy z wyglądu a jak z charakterem ?[/QUOTE]Cechy charakterystyczne to takie że suki mają raz w roku cieczkę, zamiast normalnego szczekania piszczą i jak to się fachowo mówi "jodłują"Mówi się na nie "kocie psy" co chyba oznacza że są raczej indywidualistami , energiczne . . .

Link to comment
Share on other sites

kaukazom i azjatom obcinalo się uszy w ich 'rodzimych" stronach - miało to na celu to, że podczas walk z ew. wrogami (wilkami, misiami itd) te newralgiczne części ciała nie zostały np. odgryzione (te psy mialy za zadanie ochronę stad np. bydła, owiec)...to niby tak tłumaczono i tak zostało...podobnie u amstaffow, pitbulli - też niby dlatego, bo do walk były używane...no ale kopiowanie generalnie to wynik ludzkich działań w kwestii wyglądu - bo ładniej, dostojniej itd. W tej chwili pomimo zakazu kopiowania - chyba, ze jest to zabieg ratujący życie! - i tak jest to robione...idźcie na wystawy i zobaczcie ile psów pt. dobermany, rottki, dogi itp mają kopiowane uszy, ogony...baaardzo dużo niestety...u nas przepis sobie, a ludki sobie!

Link to comment
Share on other sites

Hopsam i znikam . . .:multi:
Czeka na mnie jeszcze dzisiaj spacerek z moimi pycholami, opracowanie z historii na temat Polski dzielnicowej, zasady senioratu i kolonizacji wewnętrznej i kilka innych przedmiotów typu marketing, ekonomia . . . załamka . .. :shake:
PS:U słodkopsiaków melduję się oczywiście w sobotke:p

Link to comment
Share on other sites

Morek ma się bardzo dobrze...ma 2 panienki w boksie , które nim rządzą. Ale mu to nie przeszkadza ,niech małe sobie porządzą.
Już minął okres większej części kwarantanny po szczepieniu, to Morek chodzi już pięknie na smyczy na spacery. Trochę mu pozwoliliśmy wcześniej ,ale nie ma żadnych chorób w pobliżu a on taki biedny był dłużej na kwarantannie to mu uległam .W ogóle Morek jest grzeczny psiak.

Link to comment
Share on other sites

Sorki ,że prywatę wprowadzam na słodkopsiaków wątku , ale leniwa jestem i nie chce mi się do wszystkich fajnych dziewczyn z Katowic pisać, to piszę tu raz.
Moja córa dostała się na akademię medyczną w Katowicach i jutro jedzie szukać pokoju do wynajęcia , czy nie znacie blisko akademii jakiegoś pokoju lub mieszkania do wynajęcia?
Co prawda ma tam jakieś z netu pospisywane , ale koniec języka za przewodnika.....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='słodkokwaśna']Sorki ,że prywatę wprowadzam na słodkopsiaków wątku , ale leniwa jestem i nie chce mi się do wszystkich fajnych dziewczyn z Katowic pisać, to piszę tu raz.
Moja córa dostała się na akademię medyczną w Katowicach i jutro jedzie szukać pokoju do wynajęcia , czy nie znacie blisko akademii jakiegoś pokoju lub mieszkania do wynajęcia?
Co prawda ma tam jakieś z netu pospisywane , ale koniec języka za przewodnika.....[/QUOTE]

hmm tutaj ciężko o mieszkania... a jak są to strasznie zdzierają:shake: chodzi o mieszkanie, nie o akademik?
szuka sama, czy chciała by jakieś współlokatorki? bo często, jak się zaczyna uczelnia to szukają jeszcze współlokatorów do mieszkania;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...