Jump to content
Dogomania

słodkopsiaki szukają swoich domków.... Pomóż im !!!!!!!!!...aktualizacja 1 i 2 strona


Recommended Posts

obok Sani - śliczna z niej sunia! -biega Bystry ?:) a gdzieś tam jest Joko? :) --> tylko nie wiem, kogo zadek z tyłu po lewej widać ?  Ot pytam z ciekawości :)

56bdd161b495e_IMG_0214(800x533).jpg.edf2

 

Swoją drogą, jak kiedyś będzie ładna pogoda, to zrób może Bystremu nowe fotki? Przydałyby się chłopakowi - może z nowymi zdjęciami kogoś ogłoszenia zainteresują :)

 

a jak tam Werik i Boston ?:)

 

I co to za biało-łaciata sunia na zdjęciach ?

 

zdjęcia już sobie ściągnęłam na komputer - jakby znów dogo padła...ale na stronę dodam je troszkę później, teraz czas na kolację i chwilę odpoczynku po pracy i spacerze z psami :)

zeszłej soboty zrobiliśmy sobie 20 km spacerek po okolicznych lasach...nawet Licho zmęczył taki dystans ! A brudni byliśmy wszyscy ;)

IMG_1148.JPG

 

Link to comment
Share on other sites

Oj to Wam zazdroszczę takich spacerów, ale tylko jak ładna pogoda. Licho jak zwykle piękna :)

 

Ten rudy tyłek to Sajmona:) A Bystry to już mnie osłabia 4 razy wrócił ze sprawdzenia adopcji:( 

Ostatnio z rewelacyjnego domku....on ma problem, bo chce mieszkać tylko tu i z nowych miejsc ucieka lub próbuje uciec ...nie patrząc na straty.

Taki mądry i oddany psiak ...aż za bardzo.Kocha nas , to miejsce i żadne luksusy i rarytasy go nie mamią.

 

Biala sunia, to nowa , nasza ....Pepa?,Elisia?....?

 

Dziś dzwoniła pani od Bostona i kazała go zdjąć:) ale ja ciągle jestem w niepewności....Zdejm go Marzenko, ale nie kasuj. 

Podobno chodzi 2 razy dziennie na bardzo długie spacery i nadstawia się do głaskania. Nie śpi w budzie tylko już w domu ...w kotłowni, bo jak go puszczają to siedzi tylko pod drzwiami domu. No i już nawet nie chce batonów jeść, to pani mu gotuje mięsko.

Werik, zadzwonię, ale chyba wszystko dobrze, bo jak go brali to powiedzieli,że i tak go nie oddadzą.

Link to comment
Share on other sites

to nadal trzymam kciuki za Bostona ! niech chłop nie zmarnuje swej szansy :)

 

Bystry jest niezbyt bystry...znaczy ja wiem, że u was nie ma przecież źle, ale no kurcze co własny dom to własny ...ale może kiedyś zrozumie ;)

Sajmon ma ładny zad :P 

 

Pepa do suni pasuje :) ona młoda jest? od kiedy jest u was? kwarantanne miała?

 

Oj spacerów to my mamy pod dostatkiem, nawet w niepogodę. Codziennie staramy się zrobić z psami minimum 4 km - albo mniej troszkę, ale  w połączeniu z zabawą, a w dni wolne to mamy spacery po 9-15 km ...szczęście malujące się na pyszczkach psów, gdy mogą sobie pobiegać - bezcenne...nie ważne, że czasem mi się nie chce i wolałabym w domu posiedzieć..spacer musi być ! :)

Link to comment
Share on other sites

A to nowa sunia, co trafiła wczoraj wieczorem z brzuchem nabrzmiałym tak jakby była w ciąży przed porodem. Ale jak się okazało sunia to jeszcze szczeniak ..ok 6-7 miesięczny.Prawdopodobnie musiała coś zjeść,że ją tak wydeło. Nawet nie chciała tu jeść przysmaków. Dopiero po 3-4 godzinach zjadła.Pani co ją zgłaszała, bała się że zaraz urodzi...Dziś po południu po 3 posiłkach miała 3 razy mniejszy brzuch.Pewnie komuś zginęła ....

 

 

IMG_0327 (640x640).jpg

IMG_0328 (609x640).jpg

IMG_0331 (463x640).jpg

IMG_0336 (640x427).jpg

IMG_0342 (640x427).jpg

Link to comment
Share on other sites

co do Szili - brak mi słów :(

 

co do wątku transportowego znalazłam taki: 

Można również spróbować na Blablacar https://www.blablacar.pl/

niekiedy zgadzają się przewozić zwierzaki np w transporterze...albo może ktoś z Celikiem pojechać i wrócić pociągiem ...a koszt przejazdu w takim "grupowym" aucie jest zazwyczaj niewysoki.

 

można również szukać na fb https://www.facebook.com/groups/425886884111869/?fref=ts

 

Jak mi napiszesz w jaką część Wrocławia ma dojechać Celik (plus minus dzielnica), albo np czy przyszli właściciele mogliby gdzieś po niego dojechać...na kiedy przydałby się transport (jakikolwiek dzień/godzina, czy coś konkretnego), czy transport z Lisowa, czy np możecie Celika gdzieś bliżej podrzucić - to wtedy mogę czegoś poszukać, albo napisać na fb ;)

Link to comment
Share on other sites

jak tylko mnie przyłączą do grupy napiszę post na fb, że poszukiwany transport, napisz mi jeszcze tylko , czy w grę wchodzi jedynie weekend? czy inne dni tyg też są ok? 

W razie potrzeby, gdyby np znalazł się transport z Katowic to Celik zawsze parę dni może u nas spędzić - o ile nie zje mi zwierzyńca ;)

 

Coś takiego napisać?

POTRZEBNY TRANSPORT dla TRÓJŁAPEGO Celika !

Celik to niewielki,  grzeczny i bardzo przyjacielski psiak, który  ma szansę zaznać szczęśliwego życia - ale przed nim długa droga!

W chwili obecnej psiak przebywa w przytulisku Lisów (woj. Świętokrzyskie), jego nowa rodzina czeka na niego w woj. Dolnośląskim.

 

Poszukiwany transport na trasie - Kielce - Ligota Piękna (pod Wrocławiem)

Możemy również dowieźć Celika do Katowic bądź Krakowa jeśli z tamtych okolic, ktoś mógłby psiaka zabrać.

 

Podsumowując szukamy transportu na możliwych trasach:

Kielce - Ligota Piękna (pod Wrocławiem)

Katowice i miasta ościenne - Ligota Piękna (pod Wrocławiem)

Kraków i miasta ościenne - Ligota Piękna (pod Wrocławiem)

 

Bardzo prosimy o pomoc ! Trójłapy Celik może mieć wspaniały dom! Nie pozwólmy by odległość stanęła mu na przeszkodzie!

kontakt z przytuliskiem: Edyta Bieniek, tel: 792-201-250. 

Wszelkie komentarze i pw będę przekazywać do pani Edyty, która nie ma Fb.

Link to comment
Share on other sites

Już myślałam,że koniec tego złego...ale znowu Zadra wraca:(

Bo ucieka i Pan się boi, że jej się coś stanie.Kurcze od nas, to nie ucieka;) 

Marzenko ten drugi psiak zaginiony, to nie ten co Andzia podesłała . Jest cały jasno brązowy.

 

Dopiero teraz zauważyłam post o transporcie Celika.

Marzenko super napisałaś:) Dziękuję:)

Państwo też mogą trochę po niego dojechać. 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...