Jump to content
Dogomania

słodkopsiaki szukają swoich domków.... Pomóż im !!!!!!!!!...aktualizacja 1 i 2 strona


Recommended Posts

Błędy na stronie poprawione - postaram się więcej nie robić !

na swe usprawiedliwienie mam tylko to, że stronę najczęściej mam czas uaktualniać po pracy wieczorami, co znaczy, że mój mózg nie pracuje już wtedy jak powinien...muszę więcej spać ;) ale obiecuje poprawę!

 

psiaki i zdjęcia na stronię. Napisz mi tylko jeszcze proszę, czy Forest ma za sobą kastrację itp, bo nie chce źle napisać :)

Link to comment
Share on other sites

Marzenko szczeniaczki się rozchodzą po domach, ale jutro Ci napiszę które zostały..bo co trochę ludzie dzwonią.

A to nowy pies, co wczoraj trafił...jest po sedalinie i jeszcze nie potrafię nic o nim powiedzieć, poza tym że podobno od miesiąca się pałętał . Najpierw z łańcuchem a potem bez.

Ogólnie jest grubiutki , tylko ma liczne rany pogryzieniowe .

Raz jak patrzę na niego to widzę boksia a potem amstafa ...jakieś tam domieszki ma.

Może będzie Diler.

 

 

IMG_0204 (800x575).jpg

IMG_0206 (800x534).jpg

IMG_0211 (800x488).jpg

IMG_0212 (800x498).jpg

Link to comment
Share on other sites

No i niespodzianka....

Moja kochana opiekunka znowu ma pracę. Właśnie 30 min temu dostała od Andrzeja takie maciupinki.

Po całodniowym ich wyciąganiu z wąskiej i długiej na 7m rury przywiózł ok 3tyg 4 maleństwa. Wcześniej się przygotował ..robił różne konstrukcje , 7m druty itp, ale i tak  matka dzikuska  nie dała się złapać:(   Przez 2 tyg codziennie Andrzej ją dokarmiał. Jeszcze będzie próbował ...może się uda .

A maluchy są różne wielkościowo, ten najmniejszy jest 3 razy mniejszy od największego. Same chłopaki. Najmniejszy dopadł do startera i jadł aż nosek sobie zapchał. A pozostałe miały gdzieś jedzenie...i to mnie martwi :( do tego Abba ich nie odstępuje, siedzi obok , skomli  i co trochę któregoś myje lub przewraca nosem.  Boję się, że nie będzie chciała wychodzić na dwór. A ja właśnie piję mocną kawę , bo kilka  najbliższych nocek nieźle się zapowiada:(

 

 

 

IMG_0215 (800x723).jpg

IMG_0217 (800x727).jpg

IMG_0222 (800x645).jpg

IMG_0228 (800x669).jpg

Link to comment
Share on other sites

Tak Andzia, Abcia bardzo mi pomaga:) Jest kochana, kiedy jej powiem Abba masuj dzidzi, to ona od razu jęzor wprawia w ruch i myje je do kiedy jej nie powiem ,,stop''.Także odpada mi masaż brzucholków i ich mycie:) Ale 2 nocki i tak mam  nieprzespane.

Matka sunia wczoraj rano zwiała bardzo małą dziurką ( aż dziw jak to zrobiła) z zabezpieczonej rury z pozostałym szczeniakiem i niestety jeszcze jej nie namierzyliśmy:(

A maluszki są też inne pod względem rozwoju, 2 grubasy potrafią mocno stąpać po podłodze i bawią się ze sobą  a najmniejszy jeszcze nie potrafi utrzymać równowagi ....ledwo co chodzi. Jeszcze jest średniak , taki prawdziwy bo wszystko ma i robi średnio;)

Podejrzewam, iż ten najmniejszy już był na straconej pozycji, pewnie nie miał siły się dopchać do cyca jak tamte grubasy dopadły do jedzonka.

Jest wiecznie głodny i ssie bardzo mocno ...nie patrzy co dostaje, czy mleczko czy wodę czy startera...napełnia brzuch czymkolwiek .A te  grubasy, to ciągle marudzą i jedzonko prawie muszą dostawać na siłę.

 

Andzia Ty moja desko ratunku;) Proszę zerknij na fb i sprawdź czy czasem nie zaginął komuś  ostatnio Donek . JEst od 2 dni w Radlinie i ma na sobie...tak usłyszałam ,,pasek'' płeć nie znana. Tylko wiadomo, że łagodny .

Link to comment
Share on other sites

w końcu dobre wieści:) tfu tfu ...niech się Licho od nas odczepi...

Rejtan już chodzi na łapie bez problemu:)

Fenuś czuje się świetnie a rana wygojona pięknie i chyba mu lżej bez łapki niż tak jak ostatnio z wiszącym ciężarem. Nawet już mu zdjęłam kołnierz i sobie  nic nie rusza.

Nowy Diler jest świetny:) zabawowy i towarzyski:)

Wróciła Blondi po kwarantannie i dziadzio ...Później wkleję jego zdjęcia.

Szczeniaczki Joszki są już wszystkie w swoich domach:)

i chyba tyle.....

 

 

Link to comment
Share on other sites

Cytuj

 

Nowy dziadzio...nie wiem, może trzeba go troszkę odmłodzić.. . i tak będzie ciężko, aby znalazł domek. Poza tym kto to wie ile na prawdę ma on wiosen.???

Napisz Marzenko, że 11 ma lat 

Ma się już dobrze. Ma apetyt, tylko nie lubi spacerów. Woli sobie poleżakować w boksie niż wychodzić na zewnątrz. Na widok smyczy ucieka do środka . Do ludzi się merda, szczególnie tych co zna. Lubi też przytulanie i głaskanie.

Za to jest samotnikiem , jeżeli chodzi o psy ...wręcz samców, nawet grzecznych i pozytywnych nie toleruje. Za to suczki jako tako .Dostał Blondi do boksu i specjalnie nie był szczęśliwy, ale po jakimś czasie nawet ją zauważał i nie miał nic przeciwko jej obecności.

Mam nadzieję, że dziadzio polubi spacerki i nie będzie się bał wychodzić z boksu.

Za to Blondisia cudowna:) chodzi na spacerki i lubi się bawić.

Pewnie będę musiała pomyśleć o jakiś zmianach, aby panna miała towarzystwo zabawowe...tylko, że na razie nie mam miejsca.

Blondi zrobimy zdjęcia jutro.

 

IMG_0235 (800x634).jpg

IMG_0236 (800x533).jpg

IMG_0237 (800x533) (2).jpg

IMG_0238 (800x503).jpg

IMG_0239 (800x533).jpg

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, słodkokwaśna napisał:

w końcu dobre wieści:) tfu tfu ...niech się Licho od nas odczepi...

Rejtan już chodzi na łapie bez problemu:)

Fenuś czuje się świetnie a rana wygojona pięknie i chyba mu lżej bez łapki niż tak jak ostatnio z wiszącym ciężarem. Nawet już mu zdjęłam kołnierz i sobie  nic nie rusza.

Nowy Diler jest świetny:) zabawowy i towarzyski:)

Wróciła Blondi po kwarantannie i dziadzio ...Później wkleję jego zdjęcia.

Szczeniaczki Joszki są już wszystkie w swoich domach:)

i chyba tyle.....

 

 

Licho  do tego nie mieszaj :D to jest wcielone i nieokiełznane zło, ale nie jest złośliwe :P

IMG_2984.JPG

jutro postaram się przed pracą wszystko pouzupełniać :)

Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, Istar19 napisał:

Licho  do tego nie mieszaj :D to jest wcielone i nieokiełznane zło, ale nie jest złośliwe :P

IMG_2984.JPG

jutro postaram się przed pracą wszystko pouzupełniać :)

hihii....no tak Lichotka;) nie o takim Lichu myślałam ...raczej o takim innej płci.

Piękna jest:) i zdjęcie też.

 

Link to comment
Share on other sites

 

Marzenko dziś wrócił Lucky z kwarantanny i nowy piesiol jak mix Sajmona i Hany, ale jest  świeżo po kastracji to go nie chcę męczyć zdjęciami.

Słodkie dziewczyny Chibka i Hossa są w swoich domkach:) 

chiba3.jpghossa.jpg

Kochane dużo szczęścia i dobrego, długiego życia.!!!

 

A to już następna urocza Blondi:)

 

 

 

IMG_0259 (800x751).jpg

IMG_0260 (800x706).jpg

IMG_0262 (800x663).jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...