Jump to content
Dogomania

słodkopsiaki szukają swoich domków.... Pomóż im !!!!!!!!!...aktualizacja 1 i 2 strona


Recommended Posts

Andzia bardzo dziękuję:) Małgosia już do mnie dzwoniła. 

Zrobiłam zdjęcia Serwusowi i chciałam jej wczoraj wysłać, ale dopadła mnie złośliwość rzeczy martwych:( brak internetu .

To dziś rano jej wysłałam.

Rzeczywiście jak zawsze masz rację, Serwus to taki młodzieniaszek ...nawet siusiaka ma szczeniakowego;)

A to już on: 

IMG_0261 (1024x683) (1024x683).jpg

IMG_0274 (1024x830).jpg

IMG_0276 (1024x683).jpg

IMG_0279 (1024x683).jpg

IMG_0283 (1024x683).jpg

Link to comment
Share on other sites

Ładny ten Serwusik :) czyli wiek zostawić 6-8 miesięcy, czy zmienić na 6 miesięcy ?

 

PS. byliśmy dziś z Maszą na szczepieniach i kontrolnie się do razu poważyliśmy...Licho waży 15 kg (w październiku ważyła niecałe 13) chyba musimy zacząć uważać na ilość pochłanianego przez nią jedzenia ^^ bo teraz wygląda dobrze...ale grubsza już nie powinna być ;)

nasz kochany pędziwiatr, co mi ostatnio książkę zjadł ;) -> moja wina..kto zostawia książki w zasięgu pyska psa ...

DSC09395.JPG

Link to comment
Share on other sites

Oj Tycia .....cosik się nie chce fotografować . Jeszcze chcemy .....więcej .

Za to Licho jak zwykle modelka:)

Nie pisałam, bo oczywiście miałam urwanie pracy. Szczeniorka, ta co jest u mnie w domu miała straszną robaczycę i 2 dni była na kroplówce . Teraz już wariuje i ciężko ją upilnować, ale muszę przyznać, że się o nią  bardzo martwiłam. Jedno odrobaczenie było za słabe. Dobrze, że tym 3 szczylkom co poszły do domu dałam dodatkowe tabletki i , że jest z nimi dobrze( dzwoniłam).

Napiszę jutro , kto poszedł do domu...

Link to comment
Share on other sites

 

 

A to już przepiękne szczeniaki, ok 3-4 miesięczne. Trochę wystraszone, ale ciekawskie i pomału dające się przekupić.

Dziw, że takie cudeńka ktoś wywalił w lesie:( Nie mogę się doczekać, aby im zrobić ładne zdjęcia.

dziewczynka taka troszkę w typie owczarek australijski a brat jak środkowoazjatycki:)

 

IMG_0007 (1024x814).jpg

IMG_0008 (1024x986).jpg

IMG_0013 (789x1008).jpg

IMG_0014 (795x1024) (2).jpg

IMG_0016 (1024x802).jpg

Link to comment
Share on other sites

Godzinę temu, Wyjadaczka napisał:

Pies zdechł biegnij za tęczowym mostem

Nie trollu( w życiu nie czytałam tak chamskich postów jak twoje, że po tylu postach ty tu jeszcze jesteś, to dziw ....dogomania schodzi na trolle:( Lecz się lepiej. Nie wiem z jakiej miejscowości pochodzisz, ale na pewno są tam w pobliżu gabinety psychiatryczne.

 

Link to comment
Share on other sites

wyjadaczkę ciągle zgłaszam jako trolla i jej spamy też, ale nic to nie daje :(

 

nowe psy jutro wylądują na stronie :)

 

Pchełka też jutro - ona wraca do was? dlaczego szuka nowego domu? -> powinnam na stronie napisać, dlaczego ją oddają?

 

a labka jakoś na imię ma?

 

co do szczeniorów to może Feeria i Motley (różnobarwny) albo Varie :)

Link to comment
Share on other sites

Woow a mi wreszcie udało się zalogować :O oczywiście po raz 10 z resetem hasła... ciekawe kiedy mnie całkowicie zablokują :( 
Ale musiałam zajrzeć jak zobaczyłam te cudaśne stworki <3  Ten krótkowłosy szczylek po prostu cud natury <3  ten nosek <3 

Wczoraj poszły pieniążki za 3 bluzeczki i małe co nie co za puzzelki ;) 

Mam też naszykowane mase mase ubrań po czyszczeniu szafy :) Niektóre nadadzą się na bazarki bo jest kilka markowych sukienek itd a co się nie nada to będzie na posłanko czy coś ;) tylko jeszcze czas żeby się znalazł żeby was odwiedzić i to podrzucić... coś się wykombinuje ;)  

Strasznie się cieszę że Placek poszedł do domciu:) Niech się chłopak tam dobrze sprawuje:) 

Miałam proponować imionka ale cioteczka już fajne propozycje rzuciła :D

Link to comment
Share on other sites

mi za to podoba się sunia z tych szczeniaków...no mała Licho tylko z niebieskimi oczkami :D

Bunia więcej imionek - lepszy wybór :P

za to ja teraz doczytałam, że Placuś poszedł - SUPER !! jakieś szczegóły? zasiedział się chłopak :(

 

Edi - w wolnej chwili napisz mi (może być tu, może mail) na jakie miasta ogłaszać psiaki - końcem stycznia każdemu chciałabym zrobić o ogłoszeniu na OLX :)

Link to comment
Share on other sites

hah no faktycznie to małe Lichotkowate :D Te jej oczyska mnie zahipnotyzowały i nie zwróciłam na to uwagi :D 
Motley mi się bardzo podoba <3 A mi się na myśl Lazur rzuciło przez to cudne oczko :D 

Takie adopcje jak Placusia cieszą najbardziej... że po takim czasie znajduje się w końcu ten wymarzony domek :) 

Link to comment
Share on other sites

15 minut temu, Istar19 napisał:

wyjadaczkę ciągle zgłaszam jako trolla i jej spamy też, ale nic to nie daje :(

 

nowe psy jutro wylądują na stronie :)

 

Pchełka też jutro - ona wraca do was? dlaczego szuka nowego domu? -> powinnam na stronie napisać, dlaczego ją oddają?

 

a labka jakoś na imię ma?

 

co do szczeniorów to może Feeria i Motley (różnobarwny) albo Varie :)

Bo ucieka ciągle,,,:(

Mozaikowe szczyle przepiękne i imiona też fajne, tylko jak to się czyta?

A Labkowej  może Bunia coś wymyśli....jak już się na dogo pojawiła:)

Bunia za jakie bluzki Ty płacisz? Przecież 2 miałaś sobie wybrać za darmo.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...