Jump to content
Dogomania

słodkopsiaki szukają swoich domków.... Pomóż im !!!!!!!!!...aktualizacja 1 i 2 strona


Recommended Posts

Na trzy się jeszcze mama skusiła :D Dla labeczki zaraz coś pomyślę ;) A na zaczepki trolla nie ma co reagować... oni się tym żywią :/ Będzie brak reakcji to mu się znudzi i pójdzie żerować gdzieś indziej. Podziwiam naprawdę że ludzie mają czas na takie głupoty typu hejty i trollowanie -_- Zrobili by coś pożytecznego, psiaki poogłaszali czy coś a nie tracą energię na jakieś głupie wpisy O.o 

Link to comment
Share on other sites

To jak do jutra się nie zdecydujesz, to ja wybiorę :) Lazur może będzie..a moje imionka się może kiedy indziej nadadzą :)

czekam jeszcze na imię dla Labki - ona będzie szczepiona? odrobaczona?

Biedna Pchełka :( ucieka...a ona na dworze mieszka? nie można jej na smyczy wyprowadzać? Tak dopytuje, bo ucieczki to dla mnie nie powód do oddawania psa :(

to ta malizna? http://przygarnijpsa.pl/pchelka

 

rano ich dodam  przed pracą:)

Link to comment
Share on other sites

tak to ona, niestety jak ją zostawiali w domu, to wszystko niszczyła i zaczęli ją zostawiać na dworze, nie komentuje tego :( Trzeba znaleźć nowy dom.

Ona tu rzeczywiście też uciekała z każdego miejsca, nawet przez wysoki lufcik  potrafiła wyskoczyć. Z każdego boksu a w domu rwała firanki aby się wydostać:( Ale  przy dwóch psach to można to jakoś ogarnąć, niż przy tylu co tu są. 

Niestety imię zobowiązuje.

 

A Labka będzie miała wszystko ...jutro rano trafia na 14 dniową kwarantannę do weta.

 

Link to comment
Share on other sites

Nowy rok i same powroty:( 

Jutro wraca Luis:( bo podobno ma lęk separacyjny:( Sąsiedzi się skarżą / Państwo podobno z nim pracowali , ale nie widać postępu a nie mogą go dłużej trzymać, bo sobie sam zrobi krzywdę:( 

To jest podobno najważniejszy powód ,,zwrotu psa'' 

U nas i w innym schronisku siedział jak trusia ,istny aniołek a tu proszę diabeł wcielony!

 

To jest nowy pies(wczorajszy), młody ok 2 letni , biegał ok 3 miesięcy jako bezdomniak, chociaż wygląda dosyć dobrze. Ta obroża co ma na sobie, to jego własna . Pewnie komuś zaginął:(

Psiak jest spoza przytuliska,imię może być cosik jak Trik ....lub podobne.  

 Trafił dziś Joy do nas, to daj go Marzenko już do adopcji i Gadżet jest po kwarantannie .

 

 

 

 

IMG_0005 (520x1024).jpg

IMG_0008 (720x712).jpg

IMG_0010 (1024x942).jpg

IMG_0012 (1024x786).jpg

IMG_0015 (853x1024).jpg

Link to comment
Share on other sites

Nowy rok i same powroty:( 

Jutro wraca Luis:( bo podobno ma lęk separacyjny:( Sąsiedzi się skarżą / Państwo  z nim pracowali , ale nie widać postępu a nie mogą go dłużej trzymać, bo sobie sam zrobi krzywdę:( 

To jest podobno najważniejszy powód ,,zwrotu psa'' 

U nas i w innym schronisku siedział jak trusia ,istny aniołek a tu proszę diabeł wcielony!

 

To jest nowy pies(wczorajszy), młody ok 2 letni , biegał ok 3 miesięcy jako bezdomniak, chociaż wygląda dosyć dobrze. Ta obroża co ma na sobie, to jego własna . Pewnie komuś zaginął:(

Psiak jest spoza przytuliska,imię może być cosik jak Trik ....lub podobne.  

 Trafił dziś Joy do nas, to daj go Marzenko już do adopcji i Gadżet jest po kwarantannie .

 

 

 

 

IMG_0005 (520x1024).jpg

IMG_0008 (720x712).jpg

IMG_0010 (1024x942).jpg

IMG_0012 (1024x786).jpg

IMG_0015 (853x1024).jpg

Link to comment
Share on other sites

Trik ładnie - i piesek ładny ! 

Może komuś zwiał..ale czemu nikt nie szuka?

 

czyli Luisa przywrócić ? a to łobuz...

jutro zaktualizuję stronę !

Licho też była grzeczna, a w domu czasem diabeł w nią wstępuje :P ale my się nie poddajemy ! I jej nie oddamy! nawet (jeju żeby nie ! ) zje mi kolejną książkę...jak na razie na koncie ma jedną...i dwa moje ulubione pluszaki ^^' No ale jesteśmy dobrej myśli ;) 

Link to comment
Share on other sites

co słychać ?

 

Edi mnie w niedzielę może nie być - jestem w pracy do około 14, ale Patryk będzie cały dzień :) więc w razie czego niech Andrzej dzwoni do niego.

 

Buńka Twoja wpłata weszła na konto, bardzo Ci dziękuje ! - będzie przekazana razem z resztą pieniędzy  na weterynarza, jak mniemam :)

 

tymczasem dobrej nocy - nie wiem, jak wy, ale ja najczęściej śpię tak ;) --> Jeszcze Maszka pod kołdrą jest, tylko bardziej w nogach

12524089_965348720179368_737566454359130

 

Pozdrowienia z Magicznego Lasu ;)

IMG_0302.JPG

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

O 10.01.2016o20:35, słodkokwaśna napisał:

 

 

 

 

porąbana ta dogomania...nie mam na nią czasu . Co trochę zmiany i trzeba się jej uczyć od nowa. Dawniej mogłam brać zdjęcia z dogo do ogłoszeń a teraz nie mogę:(

Poza tymi ogłoszeniami  mam mnóstwo pracy, dlatego cisza.  Mnóstwo nowości i mnóstwo starości. Chodzę na rzęsach.

Może jutro nocką coś napiszę. Bunia chyba za bluzki nie wysłałaś pieniędzy na konto? Przecież i tak tu przyjdziesz   do psiaków  i przyniesiesz pozostałe bluzeczki,  to szkoda tych manipulacji bankowych.

Marzenko czy mogę wydać pieniądze na coś innego?niż weterynarza. ;)

 

Nie wiem o której Andrzej będzie...Czy szykować nowe rzeczy na bazarek? 

Promil przyjechał już od weta po kwarantannie.To można mu zmienić miejsce pobytu na stronie.Jest całkowicie ślepy , ale wet mówi, że możemy spróbować go leczyć ...sterydami.Bo coś tam ...coś tam...jutro się dowiem . Ale  podobno ta ślepota jest  po jakiejś chorobie zakaźnej.

5 nowych psów do tego:( 

Postaram się jutro je obfocić.

 

Link to comment
Share on other sites

Napisałam że na weta bo mówiłaś że macie dużą fakturę do zapłaty ;) ale oczywiście wydasz na to,co uważasz.

 

Możesz dać coś na bazarek,najwyżej zrobię w lutym dwa - bo jeden będzie wyprzedażowy :)

 

Na stronie zrobię porządki jutro popołudniu,teraz jestem w pracy,a później mam w domu gości...więc dopiero jutro po pracy będę mieć czas :(

 

Mnie jutro nie ma do 15/16 ale jak coś Patryk Będzie więc godzina w sumie nie ma znaczenia :)

 

Wracam pracować! 

Link to comment
Share on other sites

Znowu coś namieszałam ,ale Heca mi ciągle wyskakuje:( i nie mogę jej usunąć:( tu też nie ma sunia szczęścia i ciągle szuka domu.

 

Dzisiaj był dzień szczeniakowy, strasznie męczący...mam dość !!!

Tyle było odsłon od wczoraj .

http://olx.pl/oferta/przepiekne-szczeniaki-CID103-IDdCo0n.html

http://olx.pl/oferta/piekne-szczeniaki-do-wychowania-i-pokochania-dla-odpowiedzialnych-CID103-IDdiedd.html

to sobie wyobraźcie teraz ponad 70 tel i 60 wiadomości. sms nie liczę....

 

 Nie mam humoru a muszę wkleić nowe psiaki.

Styczeń jest znowu dla mnie nieszczęśliwy .Nie chce mi się pisać co się stało, ale to bardzo smutne :( Wczoraj ryczałam cały wieczór i noc jak się dowiedziałam o tym...

Nie wiem czy ktoś pamięta tą sunię, bo dawno poszła do domu (jakieś 4 i pół roku),  to była pierwsza sunieczka, którą mocno pokochałam i przez moment nawet chciałam ją zostawić. Cudowna!!!

Azircia ...mój aniołek cudny...kochana...biega już z moimi kochanymi...za tęczowym mostem:(:(:(

To była księżniczka Pani Ani, która strasznie teraz  rozpacza i nie może się z tym pogodzić.:(

Przepraszam, ale później wkleję psy.

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Przykro mi z powodu straty psiej przyjaciółki :(

 

dziękuje za jedzonko dla piesów -  piesy najbardziej dziękują :D

i za jabłka....będzie jabłecznik !

 

Upewnię się tylko - te ceny na ciuszkach, to już wycena na bazarek ?;) Jak tak - to super pomysł z tymi cenówkami !

Dziś zrobiłam zdjęcia ciuszkom...a we wtorek postaram się je pomierzyć i poopisywać, tak, że na początku lutego będzie bazarek :) a nawet dwa bazarki - jeden z nowymi ciuszkami, drugi taki wyprzedażowy, muszę tylko wszystko poogarniać.

czekam cierpliwie na zdjęcia nowych psiaków. 

 

Zmykam spać, na nogach jestem od 4 rano i już na oczy nie widzę.

Dobrej nocy !

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...