Jump to content
Dogomania

słodkopsiaki szukają swoich domków.... Pomóż im !!!!!!!!!...aktualizacja 1 i 2 strona


Recommended Posts

O datę trafienia chodziło mi Luisa - tego spaniela :) a gadżet był na obserwacji dlatego był na kwarantannie,a że nie wiem też dokładnie którego dnia trafił to go nie ściągałam :) wieczorem wszystko ogarnę.terqz wracam pracować,przerwa mi się kończy 

 

Hmmm...myślałam w lutym jeszcze raz te rzeczy wystawić :) chyba że nie?  W lutym jeszcze mają chyba szansę zejść.

Link to comment
Share on other sites

Oj masz rację Marzenko, przecież Gadżet ma jeszcze 2 tyg kwarantanny:( Biedak!!!

Jutro dopiero wet go zaszczepi.

A Luis trafił wtedy, co go dałam na stronę. 

Co do rzeczy bazarkowych , to myślałam je wystawić na allegro. Więcej ludzi i większe szanse a muszę szybko kasę uzbierać . To chociaż naszykuj takie droższe, typowo zimowe rzeczy.

A to dzieci Sani :

Chłopczyk średni.

568fe95953558_IMG_0189(640x604).jpg.5235568fe9676f91c_IMG_0200(614x640).jpg.2b19568fe9742b891_IMG_0206(620x640).jpg.2a0a568fe98555b80_IMG_0207(640x577).jpg.2a81

Zdjęcia takie poglądowe, jak się zmienią to im nowe zrobię.Bo jeszcze są nie do wydania.

Link to comment
Share on other sites

Jeszcze taki piesio z adopcji zewnętrznych. Moim zdaniem niedowidzi :( Młody ok 2-3 lata. Bardzo łagodny i chodzi ładnie na smyczy. Chyba utrzymuje czystość w domu, bo nie jestem pewna. Jest krótko. Chodzi na smyczy. Zaraz trafi do schroniska.Może będzie Promil>?

kontakt na mnie

aaa to z komórki pisałaś. Marzenko takie rzeczy, co nie można ich  nosić w innych porach roku.

Czy Wy też tak macie, że czekacie długo przy wklejaniu zdjęć?...ciągle zapisuje...w końcu nowy post piszę, bo bym się chyba nie doczekała.

568ff1dfda06d_IMG_0010(640x640).jpg.68a8568ff1e84d4a2_IMG_0001(640x427).jpg.0f9b568ff1ec14405_IMG_0016(640x640).jpg.7020568ff1f37c5fc_IMG_0012(640x640).jpg.f63e

Link to comment
Share on other sites

hmm nie dodawałam dużo zdjęć od zmian na dogo - ale jak wklejam, jak zwykle, z picassy to ładowały się szybko.

psiaki dodane na stronę.

Ciuchy, jak mówiłam naszykuje. Przykro mi, że na bazarku nie sprzedało się więcej.

Szkoda, że nie mogę zrobić przelewu za leczenie od razu weterynarzowi - tak będę musiała przelewać pieniądze z konta na konto i wypłacić taką kwotę, tylko niestety przed niedzielą nie da rady - przelewy w weekend nie przechodzą....chyba, że wam mogę przelew zrobić? W sensie na Wasze konto.

Nie jest problem dla mnie zrobić przelew i wypłacić kasę do przekazania, ale jak mówię przed tą niedzielą nie zdążę już :(

Link to comment
Share on other sites

Przecież to nie Twoja wina, że się mało sprzedało. To tylko dogo....nie spodziewałam się więcej.Na allegro wycenię drożej, zobaczymy....

Co do pieniędzy, to spytam Andrzeja. Nie znam się, ja jestem jak najdalej od kasy.Wiem tylko, że do końca stycznia musimy uregulować weta.

Mam jeszcze jeden problem z Bostonem, bo dziś zaatakował Krysię, którą tak bardzo lubi:(

Skończyło się na potarganiu kurtki, ale martwi mnie ten pies...:( Nie wiem co robić?

Może znalazłby się chociaż jakiś zakład, firma gdzie mógłby swobodnie biegać ...bo on atakuje tylko przy niektórym dotyku. 

Marzenko dałaś szczeniaki na stronę, bo mi się nie wyświetlają a jedna pani mówiła, że je już widziała na stronie. Nie wiem o co chodzi?

Czy mi się coś knoci...

cały czas mam to zapisywanie ,nawet bez zdjęć:(

Link to comment
Share on other sites

Marzenko czyli nie dałaś szczeniaków na stronę? Bo ludzie dzwonią, że ich też nie widzą. To jakie psy dałaś? bo napisałaś, że dodałaś na stronę psy.

Widzę tylko psa z adopcji zewnętrznych Promila.

Ja już nie wiem o co chodzi? Czy tylko wybrani widzą.?

Pluton , nowe foty....2 zdjęcie możesz dać na tytułowe.

 

5690f668ac447_IMG_0025(640x388).jpg.1dc75690f67117e15_IMG_0027(640x472).jpg.63305690f67c6496d_IMG_0038(640x640).jpg.433a5690f68511b0c_IMG_0048(640x427).jpg.c50b5690f69223663_IMG_0061(640x427).jpg.20aa

Link to comment
Share on other sites

Edytko przepraszam, że się nie odzywałam, ja długo po prostu nie miałam Dogomanii - "error".

Szczeniaki na stronie widzę tylko te grubaski fotografowane ze wstążeczkami pod choinką, tych najnowszych nie.

Co do psich problemów ze wzrokiem: Tycia nie miała żadnych szans na podtrzymanie choćby szczątkowego widzenia; doktor Garncarz, a przecież jest jednym z lepszych, o ile nie najlepszym polskim okulistą, jednoznacznie stwierdził, że Tyci nie pomogą ani leki, ani operacja. Powiedział też coś, czego nie chciałam sobie nawet wyobrażać: obrażenia oczu Tyci, według niego powstały w wyniku drapania twardymi pazurami albo paznokciami 2patyk.gif. Twarde pazury to co: inny pies? kura?drapieżnik? Paznokcie - wiadomo! Nie wiem, co ten maluch przeżył, nim do Ciebie trafił, miała uszkodzone zawiązki stałych zębów też z prawej strony, tej samej, co całkowicie ślepe oczko.

U Twoich psiaków, które tracą wzrok, może pomogłyby leki - krople, ale stuprocentową diagnozę może postawić  okulista, "zwykły" wet, nawet pełen dobrych chęci, nie ma aparatury ani doświadczenia w diagnozowaniu. Nie wiem gdzie najbliżej Ciebie jest okulistyka, na Śląsku czy w Warszawie. To i odległość i koszty wizyt, bezsilność...

Jak oswoję tę nową Dogomanię, wstawię zdjęcia Tyci /hałas petard i fajerwerków na szczęście jej nie sprawia przykrości, spała smacznie. W tym roku na szczęście u nas kanonada trwała nie więcej niż 20 minut, ludzie albo oszczędzali, albo poszli po rozum do głowy i przestali puszczać pieniądze z dymem, smrodem i hałasem.

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję Halinko za odpowiedź. Niestety u nas chyba nikt tym bidom nie pomoże...:(

A szkoda, bo to akurat przekochane psiaki. Uszka , sunia aniołek i ten nowy , bezproblemowy piesiol. Grzeczny, czysty w domu i taki słodki niedźwiadek , co schodzi z drogi innym psom a do ludzi się aż wtula. Cudowny jest:)

Bardzo mi ich szkoda, ale myślę że w ich przypadku zawiniła nosówka, która notabene zostawia też swój ślad na zębach .

Takie aniołki mają zawsze pod górę a te pierony -łobuzy z górki. Tyćki w tych moich -dziwnych przemyśleniach nie brałam pod uwagę, bo się nie kwalifikuje ani do aniołków ani do pieronków;) Jest taka wymieszana;)Ale z utęsknieniem czekam na jej nowe zdjęcia. Ma dziewczyna charakter! jak moja Rozinka i jak 100% suczka mieć powinna:)

Co do sylwestrowych wystrzałów , też muszę przyznać, że się to jakoś odbyło ciszej ale i krócej:) Zawsze trwało ok 2tyg a w tym roku 4 dni i spokój:)

Chyba się wystraszyli tych wypadków z petardami.

 

Link to comment
Share on other sites

hmm jest Luis jest Joy i jest Promil

 

ze szczeniakami to nie porozumienie - one są na stronie z Sani (tak jak Heca ma stronę z Hossą), ale pisałaś, że one jeszcze nie do adopcji, więc ich nie wstawiałam dalej - zaraz to poprawię.

 

a może to zdjęcie Plutona? - piękny się zrobił !

5690f68511b0c_IMG_0048(640x427).jpg.c50b

Link to comment
Share on other sites

Godzinę temu, Istar19 napisał:

hmm jest Luis jest Joy i jest Promil

 

ze szczeniakami to nie porozumienie - one są na stronie z Sani (tak jak Heca ma stronę z Hossą), ale pisałaś, że one jeszcze nie do adopcji, więc ich nie wstawiałam dalej - zaraz to poprawię.

 

a może to zdjęcie Plutona? - piękny się zrobił !

5690f68511b0c_IMG_0048(640x427).jpg.c50b

raczej to zdjęcie co pisałam. Pięknie tam wygląda a tu taki jest połamany;)

Ale Luis i Joy już były na stronie . Szczeniaki za kilka dni już będą mogły iść do domu.  Domów szukam im już wcześniej i odsyłam ludzi na stronę. Zawsze tak robię i wtedy mają szanse na lepsze , wybrane domki.Zmienią się  troszeczkę i tak mówię , ale już widać teraz jakie  mniej więcej będą .

To dziękuję, że je dodałaś.:)

Link to comment
Share on other sites

a dziś kretyn, nawet wiem który z Chmielnika wywalił mi swojego  psa przed bramą :(!!!!!!! w biały dzień na oczach ludzi!!!!

W sobotę tu był i chciał się zamieniać na psy, to go pogoniłam a psa kazałam ogłaszać lub wysłać mi zdjęcia...choćby z telefonu.

To palant tak załatwił sprawę:(..... moja pracownica widziała jak podjechał , wywalił psa i z piskiem opon odjechał . A psina biegła za nim ulicą:(

Aż poranił sobie do krwi łapę:(

Ten gościu jest porąbany i moja pracownica się go boi, że ,,jej głowę odrąbie...'' to nie chce na niego skarżyć, ale widzieli to inni ludzie ...tylko czy też się nie wymigają .

Tyle ,że psiak jest fajny, młodziutki . Taki chudzinka,to  szkoda mi go było i złapałyśmy go na tej ulicy .

Marzenko daj go na adopcje zewnętrzne .

Dałam mu imię Serwus:) trochę mi przypomina charta a wiek to ,tak ok 6-8 miesięcy. Jest łagodny i ufny, Nie umie chodzić na smyczy

5693e9ea4dcce_IMG_0228(1024x993).thumb.j5693e9f5d61d1_IMG_0230(1024x937).thumb.j5693e9feb74d8_IMG_0235(1024x683).thumb.j5693ea0457e73_IMG_0236(1024x779).thumb.j5693ea17d6cd4_IMG_0245(1024x803)(2).thum

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...