Jump to content
Dogomania

słodkopsiaki szukają swoich domków.... Pomóż im !!!!!!!!!...aktualizacja 1 i 2 strona


Recommended Posts

Biedne te staruszki, ale moje też by chciały iść  do swoich domków:(......oby zdążyły ....

 

Dzisiaj trafił do nas trochę strachliwy , czarny piesio.

Raczej młody, jutro wet go obada a poza tym to facet co go zgłaszał tak go określił..,, taki zwykły pies"

Jutro też  będą zdjęcia tego zwykłego-niezwykłego psa, bo dziś nie chcę go stresować.

 

A tak to wszystko bez zmian....czyli kicha w adopcjach:(

Link to comment
Share on other sites

Biedne te staruszki, ale moje też by chciały iść  do swoich domków:(......oby zdążyły ....

 

Dzisiaj trafił do nas trochę strachliwy , czarny piesio.

Raczej młody, jutro wet go obada a poza tym to facet co go zgłaszał tak go określił..,, taki zwykły pies"

Jutro też  będą zdjęcia tego zwykłego-niezwykłego psa, bo dziś nie chcę go stresować.

 

A tak to wszystko bez zmian....czyli kicha w adopcjach:( a zima za pasem:(

Link to comment
Share on other sites

Riva ma bardzo dobrze:) nawet Pani jej kupuje mięso z królika, bo twierdzi iż takie mięsko jest najlepsze dla psów.

Poza tym bardzo przeżyła stratę swojej poprzedniej suni na nowotwór i teraz dmucha i chucha na Rivusię... ciągle jej  dogadza.

 

 Dziś nie zrobiłam zdjęć, bo jakoś szybko czas minął i już było ciemno:(

a nowy piesio okazał się słodką i mądrą sunią :) Prawdopodobnie zaciążoną...jak zwykle.

Ale cieszę się,że chociaż nie jest przed samym porodem jak inne psice.

Był wet i rudaska ma na imię Tonia.To proszę Marzenko zmień na stronie.Niech będzie tak jak w papierach.

 

Przyjechały do nas dziś też 2 nowe psy...jeden średni, czarny(Monika się ucieszy :look3: ) łagodny i ufny a drugi  jest też średni, czarno -podpalany , podobny do Grety ...tylko jaśniejszy. Ma podobno ok roku i ma na imię Tofik.Tak powiedział pan co go dokarmiał.

 

Ten dokarmiany po przyjeździe zjadł całe 2 michy jedzenia ...tak na dzień dobry:)swoją i tego drugiego.

Zdjęcia jutro...obiecuję ;)

Link to comment
Share on other sites

ja mam prawie czarnego psa..i jest ona STRASZNA :D ale to raczej nie z powodu koloru sierści...heh moja ukochana Holusia ;)

 

a prawdą jest, że jakoś nikt nie chce czarnych psiaków :( szczególnie jak do tego są krótkowłose...ile Blacki czeka...Harry..u nas w schronisku była sunia Libra - od szczeniaka przez trzy lata NIKT się nią nie zainteresował...a i teraz jest tylko w DT a nie w DS ....

 

 

 

PS. jakby był ze mną marny kontakt z góry przepraszam...grafik mam taki, że jak się nic nie zmieni to do wigilii mam tylko dwa dni wolne :(

Link to comment
Share on other sites

Riva ma bardzo dobrze:) nawet Pani jej kupuje mięso z królika, bo twierdzi iż takie mięsko jest najlepsze dla psów.

Poza tym bardzo przeżyła stratę swojej poprzedniej suni na nowotwór i teraz dmucha i chucha na Rivusię... ciągle jej  dogadza.

 

 

 

Przyjechały do nas dziś też 2 nowe psy...jeden średni, czarny(Monika się ucieszy :look3: ) łagodny i ufny

 

 

Cieszę się bardzo z dobrych wieści z nowego domku Rivy, psinka zasłużyła na to co najlepsze :)

Co do czarnych psiaków, to fakt, ponoć dłużej szukają domów, ale to chyba nie reguła, więc trzeba być dobrej myśli.

Link to comment
Share on other sites

Pasja a co z tą sunieczką zaginioną? Czy to może być ta o której Ci mówiłam ?

 

Poza tym dziś miałam okropny sen,że znalazłam 2 przepiękne Donki w kagańcach:( ...strasznie wychudzone i odwodnione. Ciągle o tym myślę ...może gdzieś są takie bidy i potrzebują pomocy////??????

Bo ja czasami miewam prorocze sny...rzadko mi się coś śni, ale jak już jest sen to coś oznacza.

Link to comment
Share on other sites

Pasja a co z tą sunieczką zaginioną? Czy to może być ta o której Ci mówiłam ?

 

Poza tym dziś miałam okropny sen,że znalazłam 2 przepiękne Donki w kagańcach:( ...strasznie wychudzone i odwodnione. Ciągle o tym myślę ...może gdzieś są takie bidy i potrzebują pomocy////??????

Bo ja czasami miewam prorocze sny...rzadko mi się coś śni, ale jak już jest sen to coś oznacza.

 

 

Ja mam to samo Edi. Rzadko śni mi się coś ,ale jak już się przyśni to coś się dzieje...ostatnio też miałam straszny sen o dobermanach. Okropny był ,aż się boję...bo wiem ,że będzie się coś dziać :(

 

Ja pytałam o tą sunieczkę ,bo widzialam ogłoszenie i chciałam się upewnić czy to ten sam psiak....

Niestety nic nie wiem o tej suni :(

 

W Niestachowie jest mały/a czarny piesek z biały krawatem i dłuższą sierścią. To Twój teren? Bo to chyba Daleszyce...bieda strasznie jest przepędzana przez ludzi :(

Link to comment
Share on other sites

Czarne psiaki to takie czarne perełki <3 Ale wiele razy słyszałam, że skoro czarny to agresywny :/ a tu guzik prawda :D No po za wyjątkiem mojego Murzyna ale ja chociaż mam świadomość, że to na pewno z mojej winy bo to w końcu ja byłam odpowiedzialna za jego wychowanie i wyszło jak wyszło  :roll: (tylko do tej pory nie wiem gdzie leży problem,,, :hmmmm: )
Czarnulki są fajne i to tak naprawdę moje ulubione umaszczenie u psów  :loveu: Szkoda, że ludzie nie dostrzegają piękna w tych niby "zwykłych" psach  :roll:
ps. Udostępniam Vecchia i nic  :-( Zero zainteresowania, komentarzy czy lajków :( A tyle psiolubnych osób w znajomych .... :shake:

Link to comment
Share on other sites

Pasja  już obgadałyśmy sprawę;) 

 

Co trochę dzisiaj dzwonią ludzie o porzuconych szczeniakach:( będą na naszej stronie....w adopcjach zewnętrznych , jak ktoś szuka szczeniaka zapraszamy do oglądania. 

 

A dziś nowe psiaki nas obserwowały a my ich i niestety wczorajszy psiak  Tofik od rana przywitał nas mega biegunką, która utrzymywała mu się przez cały dzień:( 

Poza tym dziś  te 2 nowe psiaki nie chciały specjalnie jeść, może im coś zaszkodziło(wczoraj Tofik zjadł prawie 2 michy), ale z drugiej strony pychotki były wchłaniane bez problemu. 

Może ciocia ma niedobre jedzonko :look3: na wolności było lepsze....zobaczymy jutro.

 

Zapomniałam ostatnio napisać o Odim, bo chłopak ma się na tyle dobrze,że wychodzi na dwór i już specjalnie się nie boczy na nas . Jedynie mały zawadiaka podwarkuje na Harrego i Fankę.Taki to bohater :megagrin: do psów.

 

 

A zdjęcia masakra a nie zdjęcia. Dopiero je zobaczyłam jak wgrałam na laptopa i było już za późno, aby nowe zrobić.Dlatego wklejam to co mam a jutro jeszcze dopstrykam.

 

A zdjęć nowej suni prawie w ogóle nie ma , bo ona się bardzo boi aparatu. Od razu maleje i robi odwrót do środka,

To tylko to uchwyciłam :(

 

Przesłodka Nati:)

 

2zr2j9k.jpg

 

a to już podobny do niej Evan :)

2v7yu8k.jpg

 

21evyhd.jpg

 

40q4w.jpg

 

i Toffik :)

 

2z3xunt.jpg

Link to comment
Share on other sites

Pasja  już obgadałyśmy sprawę;) 

 

Co trochę dzisiaj dzwonią ludzie o porzuconych szczeniakach:( będą na naszej stronie....w adopcjach zewnętrznych , jak ktoś szuka szczeniaka zapraszamy do oglądania. 

 

A dziś nowe psiaki nas obserwowały a my ich i niestety wczorajszy psiak  Tofik od rana przywitał nas mega biegunką, która utrzymywała mu się przez cały dzień:( 

Poza tym dziś  te 2 nowe psiaki nie chciały specjalnie jeść, może im coś zaszkodziło(wczoraj Tofik zjadł prawie 2 michy), ale z drugiej strony pychotki były wchłaniane bez problemu. 

Może ciocia ma niedobre jedzonko :look3: na wolności było lepsze....zobaczymy jutro.

 

Zapomniałam ostatnio napisać o Odim, bo chłopak ma się na tyle dobrze,że wychodzi na dwór i już specjalnie się nie boczy na nas . Jedynie mały zawadiaka podwarkuje na Harrego i Fankę.Taki to bohater :megagrin: do psów.

 

 

A zdjęcia masakra a nie zdjęcia. Dopiero je zobaczyłam jak wgrałam na laptopa i było już za późno, aby nowe zrobić.Dlatego wklejam to co mam a jutro jeszcze dopstrykam.

 

A zdjęć nowej suni prawie w ogóle nie ma , bo ona się bardzo boi aparatu. Od razu maleje i robi odwrót do środka,

To tylko to uchwyciłam :(

 

Przesłodka Nati:)

 

2zr2j9k.jpg

 

a to już podobny do niej Evan :)

2v7yu8k.jpg

 

21evyhd.jpg

 

40q4w.jpg

 

i Toffik :)

 

2z3xunt.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...