Jump to content
Dogomania

Ślepy Basio - Terier walijski POTRZEBUJE KOCHAJĄCEGO DOMU !


piechcia15

Recommended Posts

[quote name='Szamanka'][B][COLOR="darkgreen"] (...) A relacje Stonki są wzorcowe :) (...) [/COLOR][/B][/QUOTE]
I do tego takie z... jajem ;-), a i rzeczowe, ciepłe, serdeczne.

[quote name='Ati']korzystamy z Josery SensiPlus- kaczka i ryz dla psow wrazliwych (...)[/QUOTE]
Też ją używałam i zdecydowanie polecam. :-)

Link to comment
Share on other sites

Jak Wy go do kaczki przekonaliście? Moja Birra nawet do miski nie podejdzie kiedy kaczka w niej jest... A chętnie bym jej to dawała... Przepraszam, że tak się wcinam, ale w szoku jestem, że jakiś pies kaczkę lubi... u mnie żaden nigdy tego jeść nie chciał

Link to comment
Share on other sites

[quote name='stonka1125']Dziękuję za słowa uznania i biegnę donieść że jesteśmy bogatsi o kolejne doświadczenia:
a)Basio lubi
-czesanie
-[B]różowego królika (nie odda prędzej umrze)[/B]
b)Basio nie lubi
-KOTÓW!!!!!!!!!!Bardzo nie lubi![/QUOTE]
Wiem, że jesteś zaganiana ale poproszę w wolnej chwili o rozwinięcie niezwykle frapującego wątku różowego królika i oczywiście o jego zdjęcie.
Czy Basik jest z nim bardzo, bardzo blisko??? :oops:
Od jak dawna to trwa???
Czy ta bliskość nie podpada pod jakąś ustawę o ochronie kicających??? :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='stonka1125']Dziękuję za słowa uznania i biegnę donieść że jesteśmy bogatsi o kolejne doświadczenia:
a)Basio lubi
-czesanie
-różowego królika (nie odda prędzej umrze)
b)Basio nie lubi
-KOTÓW!!!!!!!!!!Bardzo nie lubi![/QUOTE]
:lol: Różowe króliki są fajne, ale koty też Basiku! Słowo! :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

bardzo bardzo nie lubi??:)

Stonko wzięłam ze schroniska duplikat szczepienia pp wściekliźnie, wyślę ci go...może nawet jutro:)
a fotka Basikowa...genialna:) gdyby ją wstawić na allegro cegiełkowe to nikt by nie uwierzył, że był taki cierpiący i w sumie mozna powiedzieć prawie umierający...

A jak u niego z humorem?widac już jakąś radość?czy cały czas taki...zamulony?
Wprowadzasz go już powoli do psiego grona czy jeszcze się nie nadaje??

słuchajcie dostałam wpłatę 290zł od Anny Teresy W ale w tytule nie ma "Basik" no i nie wiem gdzie to przeznaczyć, ale chyba jednak dla niego bo na początku też wpłaciła dla niego ale znacznie mniej. Tytuł przelewu był tak..."Legia list" czy ktoś wie jak to odczytać?:):)

dostałam też wpłatę od:
90zł bazarek DOGO07
50zł Kamos

bardzo wszystkim dziękujemy

Link to comment
Share on other sites

Obiecuje że rozwinę wątek królika ale troszkę później bo pora wieczornych spacerów nadeszła:)
Kotów nie lubi bardzo, tak bardzo że mnie użarł w nogę jak kot przemknął obok mnie, myślał ze trafi futrzaka:) Czyli raczej zmulony już nie jest:evil_lol:
Spadam, lecz powrócę i zaspokoję Waszą ciekawość w pozostałych kwestiach.

Link to comment
Share on other sites

Odkrywam tajemnice różowego królika:)
To jest królik
[IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-pXrNhjX78E8/TuksouJ6Y2I/AAAAAAAAADk/KH-WwQDzPaw/s720/DSC04707.JPG[/IMG]

To Basiol maltretuje królika
[IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-x-UkGd_6fTU/TuksuSb7keI/AAAAAAAAADo/7A5d5BihQj0/s720/DSC04708.JPG[/IMG]

A tutaj, jakby nie było widać na focie to Basik "patrzy" na mnie spode łba i powarkuje bo królik jest tylko jego.
[IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-OrSkER43lbw/Tuks0XyhwRI/AAAAAAAAADs/UO0z6gLsxKk/s720/DSC04709.JPG[/IMG]

W króliku zakochał się od pierwszego wejrzenia, nawet raz chciał z nim wyjść na spacer, dzięki bogu królik ma wszystko długie i można go zabrać, niebieski piesek obok królika nie zasłuzył na Basiową miłość. Mogę go sobie zabierać kiedy chcę i w dowolny sposób.

A teraz Basik mniej zmulony
[IMG]http://youtu.be/jkaIjGax0eQ[/IMG][video=youtube;jkaIjGax0eQ]http://www.youtube.com/watch?v=jkaIjGax0eQ&feature=youtu.be[/video]

Koty są "wyprowadzone" do osobnego pokoju od kiedy pojawił się u nas Mundek, wychodzą na spacer tylko z psami kotolubnymi, Basio dzisiaj tylko testował :)
Z psami Basik ok, niespecjalnie zwraca na nie uwagę, Adela go trochę obwarczała bo pakował sie jej na posłanie, reszta zainteresowana ale ich juz chyba nic nie zdziwi, Rolka mieszka na werandzie i z nią Basik nie ma kontaktu, odpada tez kontakt z Tigim i Mundkiem, Mundkowi do końca nie ufam a Tigi nie toleruje innych samców. Reszta ok. ale męczą Basia, przynajmniej na razie, może za dużo wrażeń.
[B]Selenga[/B] wybacz brak fot, jutro, obiecuję:oops:

Link to comment
Share on other sites

Basik mniej zmulony??? Ja w ogóle nie widzę po skubańcu zmulenia. :-)
A królik, a królik... no skradł moje serce. Jest przeboooski! :evil_lol:
Mniej więcej tak go sobie wyobrażałam.
Teraz będę pękać z zazdrości, że to Basik go ma.

Eh, Basik, miałeś chłopie szczęście.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agata Balu']Czy Basik czasem nie reagowalby na klikier? Albo na ultradźwiękowy gwizdek? Coś by może wyprobować bo sam węch to za malo do kontaktu. Boję się, ze jeśli nawet fizycznie dojdzie do formy to z socjalizacją będzie ciężko.[/QUOTE]
Zaaferowany światem zewn. ślepy i przygłuchy pies, do tego pies, u którego słuch nie jest pierwszym podstawowym zmysłem, pies otoczony zapachami, innymi, nie izolowanymi zwierzakami, w tym i tymi do upolowania (koty ;-)) nie zareaguje na gwizdek ultradźwiękowy. Często gęsto nie reagują nań psy, które nie są w położeniu Basika.
Kliker w tym przypadku, pewno w nieco ograniczonej swojej roli, czemu by nie, ale tu funkcję klikera może równie dobrze pełnić klaskanie. Inna sprawa, że jakakolwiek praca z tak szczególnym psem, nauka komunikacji z nim, reakcji na sygnały winna odbywać się w izolacji od rozpraszających, na ile to możliwe, bodźców.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...